Şimdi Ara

PS3 Cafe Açmak İçin Neler Gerekli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar,ben PS3 Cafe açmayı düşünüyorum ama başlıkta da belirttiğim gibi açmak için neler gerektiği hakkında pek bir fikrim yok.Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum (ruhsat,açma izni vb.)Umarım konuyu doğru yere açmışımdır..Şimdiden teşekkürler...

• dükkan,ruhsat,çalışmak için şirket kaydı , ps3 ve lcd tv

ancak bu ruhsat izin belgesi vs almak hiç te kolay değil ..
  • ensesi kalın bir tanıdık gerekiyor ki ruhsat işini zahmetsizce halledin...
    Ayrıca çoluk çocukla uğraşmak durumunda kalacağınız için çelik gibi sağlam sinirler de gerekecektir..

Onun dışında 40 gb'lık makinalardan almanız kafi olur.
    LCD tv tabi ki. LCD'lerin ucuz ve mümkün olduğunca büyük olanlarını alın. Hatta ben olsam mümkünse bir tane 50" tv alırım en azından. Girişe bi yere koyun ki dikkat çeksin içeri müşteri çeksin

Muhtemelen fifa09 ve pes09 oyunlarından bolca almanız da gerekecek.

Ciddi masraflı bir yatırım. Doğru dürüst bir yer seçmezseniz hayal kırıklığı olur.

Ayrıca yine yanılmıyorsam okullara belli bir limitten daha yakın olan dükkanlara da ruhsat almak çok aşırı zor! (Ensesi kalın amcaya kalmış)
  • 3 xbox 2 tande de ps3 koysan...açarsın bir cafe ...
  • 10 tane sey
    1.Para
    2.Para
    3.Para
    4.Para
    5.Para
    6.Para
    7.Para
    8.Para
    9.Para
    10.Beyin
  • para
  • Para ve tanıdık.
    Birde okulun çok yakınında olmaması lazım.
  • Para.
  • Konuyu açan arkadaş para lazım olduğunu bilmiyor sanki!!!

Bilmeseydi zaten bu konuyu da açamazdı!
  • PS3 Cafede çalışıyorum gerekenleri söyliyim sana. 32" LCD TV bunlar genelde müşteriyi memnun ediyor daha büyüğünü almak gereksiz olur. 40gb yada 20lik PS3(garantili olması şart çünkü çok fazla bozuluyor makineler özellikle blu-rayleri). Çiftli koltuk kesin gerekli müşteri memnuniyeti açısından. Birde 10 tane Pes2009 aldınmı tamamdır işte ekstradan Tekken falanda alabilirsin genelde bu tarz oyunları oynuyor gelenler.
  • okula 500 metre mesafe olmalı ruhsat için ancak ruhsat pahalı diye biliyorum . bunu dışında 10 adet lcd tv , 6 adet ps 3 ve pes 2009, 4 adet xbox 360 fwli konsol koymanız kafi olacaktır başlangıc için .bizim burda bu tarz bir cafe var adamla sadece pes 2009 oynuyorlar.1-2 ps 2 koymandada fayda olacaktır hala oynuyanı var......
  • Xbox360 koymanı tavsiye etmiyorum ben kendi makinamı götürüyorum cafeye gelenler şöyle bir bakıyor özellikle gamepad'lerine beğenmiyip oynamıyorlar zaten kimsenin Xbox360'ı bildiği yok herkes bildiğini oynuyor.
  • PES09 , gerisini arkadaşlar yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jAccuse -- 20 Aralık 2008; 0:02:23 >
  • Neden hiç xbox cafe yok? Onda orjinale gerekde yok?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL_uA

Konuyu açan arkadaş para lazım olduğunu bilmiyor sanki!!!

Bilmeseydi zaten bu konuyu da açamazdı!

Hay gözünü seveyim ,teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz ön bilgiler için,evet duymuştum ruhsat alamanın zorluğunu neyse teşekkürler tekrardan herkese..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

Para ve tanıdık.
    Birde okulun çok yakınında olmaması lazım.

Okulun yerine dershanede de olabilir..
  • Müşterisi bol biryere aç.(zaten sen bunu biliyorsundur.) Ps3 40 lık yeter. Dekorada biraz önem verirseniz iyi olur.KOltuklar rahat olsun Müşteriler oturdumu kalkmasın bir daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassatura -- 23 Aralık 2008; 23:21:50 >
  • Arkadaşlar bu ruhsat neyin nesidir? Fiyatı nedir bide bu ruhsat olayının bendede böyle bir ps3 cafe açma niyetim var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.