Şimdi Ara

ps3 cafe acacagım,yardım edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar gaziantepte bi ps3 cafe açmayı düşünüyorum yaklaşık olarak ps3 fiyatları 750-1500 arası degişiyor kalite ve uygunluk yönünden böyle bi kafeyi nasıl açabilirim?illa lcd lazım degil ps3 için...ama görüntünün daha iyi olacagını ve hd olmassa lcd nin de bi farkı olmayacagını biliyorum,yani lcd lerde baya bi pahalı şu an için antepte böyle bir işin çok az yapıldıgını vede yerimin cadde üstünde olması nedeniyle tutacagını biliyorum.Elimde hiç para yok ve bu işe 0 dan girip 5 6 aya kadar geliştirmeyi düşünüyorum.bi kısmı ps3 bir kısmı ps2 olsun diyorum.para harcamayı seven biri degilim,bu yüzden gelen parayı da direk işe yönlendirecegim yavaş yavaş ps2 lerde yerini ps3 e bırakacak yani?sizce 4 ps3 4 ps2 ne kadara mal olur?teşekkürler.

• hd almayacaksan ps3 e gerek yok ps2 cafe aç.ps2lerde ucuzlad zaten çok.ps3 için hd şart bence.yoksa yalan oluyor.
  • ps2 kafe aç sırf pes oynanıyo zaten ps kafelerde
  • BJK'da Tekno Play var. Valla adamlar muazzam masraf yapmışlar gerçekten. Ama oynanan bir oyun var PES : )

PS2 ağırlıklı başlayabilirsin. sonradan zamanla dönüştürürsün.
  • allah aşkına abuk subuk konuşmayın. ps2 nin devri çoktan bitti açılacaksa lcd li ps3 olmalı yoksa boşuna para yatırmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

allah aşkına abuk subuk konuşmayın. ps2 nin devri çoktan bitti açılacaksa lcd li ps3 olmalı yoksa boşuna para yatırmayın

Bence çok halısın arkadaşlar allah aşkına ps2 artık her evde var lütfen insanları yanıltmayalım şimdi açılacaksa ps3 dür başka kurtarmaz
  • Lcd tv fiyatları düşüşte

Vestel'in lcd leri 1 milyara dayandı kampanya falan var araaştırın derim

ilk etapta 4 makina koysanız yeter
  • arkadaşım internet cafe ve ps kafelerde oyanan tek oyun genelde pes tir..
    hatta geçenlerde bi kafeye gittik 3tane ps3, 4tane xbox360, 1tane wii, 12tane ps2 vardı. tvler 70ekran flat ve görüntü berbattı. dedik farklı bi oyun takılalaım usta oyunları bi çıkardı pes fifa tekken bide nba2008 başka bişi yok adamda. ama kafe full... millet coşmuş 70ekran flat tvde 16:9 sıkıştırmışlar görüntüyü kafeden dışarı zor attım kendimi... :P
  • Dövüş,futbol ve ilerlemeli ko-op oyunlarını tavsiye ederim.
  • Bizim millet PES 'den başka bir şeyi bilmiyor ki. Playstation'da sadece pes oynandığını sananlar var
  • Bence 8 makınadan cafe acmayı dusunuyosan 6 tane ps2 al 2 tane ps3 al!Ps3 lerı ılerde ıstege gore arttırırsın.Ps3 te futbol harıcı cok mukemmel oyunlar var bunları gelen musterılerle kaynastırırım dıosan dırek hepsını ps3 yap hocam
  • 0 parayla nasıl böyle bir işe gireceksin? sıfır masrafla ps3 kafe nasıl açılıyor anlatta bizde açalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: THX

0 parayla nasıl böyle bir işe gireceksin? sıfır masrafla ps3 kafe nasıl açılıyor anlatta bizde açalım

bende açayım bir iki tane sıfır masrafla
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

Dövüş,futbol ve ilerlemeli ko-op oyunlarını tavsiye ederim.

+1 ayrıca basket
    ko-op ne oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 26 Nisan 2008; 21:04:16 >
  • İki kişilik ilerlemeli macera oyunları:Lotr vb
  • lotr neydi öyle ya mükemmel bir oyundu 3.sü keşke ps3e şöyle 3leme şeklinde çıkarsalar süper olurdu.
  • bende lotr:third age var .oyun bencede güzel ama helm deep de takıldım yaf pis uruklar

not:lotr:third age 2 kisilik oynanıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 27 Nisan 2008; 2:31:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: plantamax

ya adam 1 mesaj atmış çekmiş gitmiş....başlığın anlamı kalmamış.......

bence arkadaş cafeyi açmış cevap yazmadığına göre paraları sayıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.