Şimdi Ara

PS3 ALMANIN PC YE GÖRE AVANTAJLARI ? YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 51
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dennis Jr (16 mesaj) Virtual Reality (10 mesaj) unixslax (7 mesaj) cemil27 (5 mesaj) pape (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> PS3 ALMANIN PC YE GÖRE AVANTAJLARI ? YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    429 Mesaj
    Yahu insanların bu nevi başlıklardan sıkılmayışına hayret ediyorum 5 yıl önce neyse şimdide aynı.
    |
    |
    |
    |
    chidori katılıyorum sana eger exc oyunlar hosuna gıdıyorsa ps3 alırsın baktın xboxın kıler hosuna gıttı onu alırsın pcnın exc hosuna gıdıyorsa ve dıger multılerdede eglenıceksen pc alırsın konu bu kadar grafık ıstedıgınde paranda varsa bastırırsın alırsın yenı parcaları ıstedıgın oynamayı yaparsın
    |
    |

Orijinalden alıntı: Chidori

PS3 ün tek tercih nedeni exc. oyunlar olur. 3D konusuna gelince çoğu ekran kartı 3D destekliyor.

Tek tercih nedeni bunlar mı? iyi düşün bana steamde dahil online oyunlarda hile yapılmayan bir platform söyle şartların eşit olduğu bir platform kodlar, yamalar, ekstra yazılımlar vs ile hile yapılmayan bir platform
    söyle

PS2 yi emekliye ayırıp belli bir süre geçtikten sonra yaklaşık 2 sene önce 2800TL ye oyun PC si topladım. Toplamaz olaydım. Online oyunlarda hileden midem bulandı. Oyunları steamden alıp anti hile modlarını açıyordum yine aynı yine aynı duvardan geçenmi ararsın, uçanmı ararsın, ölümsüzmü ararsın, vs. üstelik crackli bir oyun alacam diyelim 2 dvd, 3 dvd, 4 dvd hepsini deamontools ile göster içindeki zipleri pc at sonra aç crack yap vs. ya çalışır ya çalışmaz. Sonra optimum görüntü ayarını bulana kadar ayarlarla oyna vs. Sonra arkadaş oyun pc si yerine ps3 almış gitdim inceledim grafikler harika bir sürüde oyun var. Dedim bunlar ps2 ye çıktımı çoğu çıkmadı dedi. Sonra düşündüm taşındım sırf pc nin eziyetinden kurtulmak, ps3 e özel oyunları ve dahasını oynayabilmek için ps3 aldım. İyikide almışım o gün bugündür bir iki strateji oyunu dışında pc ye hiç oyun kurmadım. Topladığım oyun pcsini şimdi internette sörf için kullanıyorum. Bu donanım boşa gitmesin diye meraklısı olduğum video montaj yazılımlarını kurup kendimi geliştirdim. Sony vegas, Adobe premier, nero vision gibi

Online da hileler pc nin sıçtığı noktadır ve online odalar genelde 15 yaş altı ile doludur.
    |
    |

• Yarbay
    8246 Mesaj
    arkadasım sen hayatında hıc mw2 online oynamadın sanırım yada uc2 online yada fıfa 11 online hıc oynamadın bu oyunların online kısımlarında hılecıler cırıt atmaktadır ps3 online ı hılecılerden korumus falan deıldır aksıne bır suru hılecı vardır
    |
    |
    arkadasım pcdede oyunları orjınal oynasan ne 2 dvd ne 3 dvd nede 4 dvd gıbı sorunların olmaz crack denen seyle ugrasmazsın karsılastırma yaparken sartları esıt tutmaya dıkkat edın ps3ude kırarsan yok ındırmesıydı yok parcasıydı vs vs vs derken bır suru ugrastırıcı seyı oluyor.bence ps3 un en onemlı tercıh sebebı exc oyunlarıdır bırde tek tıkla onlıne olup oyun keyfıne dalmaktır ama exc daha onemlı
    |
    |

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

PS3 ün tek tercih nedeni exc. oyunlar olur. 3D konusuna gelince çoğu ekran kartı 3D destekliyor.

Tek tercih nedeni bunlar mı? iyi düşün bana steamde dahil online oyunlarda hile yapılmayan bir platform söyle şartların eşit olduğu bir platform kodlar, yamalar, ekstra yazılımlar vs ile hile yapılmayan bir platform
    söyle

PS2 yi emekliye ayırıp belli bir süre geçtikten sonra yaklaşık 2 sene önce 2800TL ye oyun PC si topladım. Toplamaz olaydım. Online oyunlarda hileden midem bulandı. Oyunları steamden alıp anti hile modlarını açıyordum yine aynı yine aynı duvardan geçenmi ararsın, uçanmı ararsın, ölümsüzmü ararsın, vs. üstelik crackli bir oyun alacam diyelim 2 dvd, 3 dvd, 4 dvd hepsini deamontools ile göster içindeki zipleri pc at sonra aç crack yap vs. ya çalışır ya çalışmaz. Sonra optimum görüntü ayarını bulana kadar ayarlarla oyna vs. Sonra arkadaş oyun pc si yerine ps3 almış gitdim inceledim grafikler harika bir sürüde oyun var. Dedim bunlar ps2 ye çıktımı çoğu çıkmadı dedi. Sonra düşündüm taşındım sırf pc nin eziyetinden kurtulmak, ps3 e özel oyunları ve dahasını oynayabilmek için ps3 aldım. İyikide almışım o gün bugündür bir iki strateji oyunu dışında pc ye hiç oyun kurmadım. Topladığım oyun pcsini şimdi internette sörf için kullanıyorum. Bu donanım boşa gitmesin diye meraklısı olduğum video montaj yazılımlarını kurup kendimi geliştirdim. Sony vegas, Adobe premier, nero vision gibi

Online da hileler pc nin sıçtığı noktadır ve online odalar genelde 15 yaş altı ile doludur.

Anladık cok seviyosun PS3'unu.

Eger strateji oyunlarına, MMORPG'lere veya FM oyunlarına ozel bir bagımlılıgın yoksa konsol senin icin dogru tercih olur. Oyun oynamak PC'ye gore cok daha rahat, konforludur. Ancak konsol diyince sadece PS3 dusunmemek gerekir. Wii'nin artık devri kapandıysa da Xbox 360 diye guclu bir alternatifi vardır PS3'un. Onu da arastırmadan konsol almaman siddetle tavsiye olunur.

Not: Tabî ki arastır kendin karar ver ama su an PS3 Xbox 360'dan daha iyi bir tercih olur.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bildiğim kadarı ile sony 3d teknolojisinin öncüsü.ps3 de sony marka ve şu an pc dahil konsolları da katarsan, En güçlü oyun makinesi hem grafik hem de oyun kalitesi olarak.sony bayisine gidip ps3 ve 3d yi deneyebilirsin.sen nerde oturuyorsun ? bir avm bir sony yada ps3 satan elektronik mağza zincirlerinde bu deneyimi yaşayabilirsin.
    |
    |
    |

arkadasım sen hayatında hıc mw2 online oynamadın sanırım yada uc2 online yada fıfa 11 online hıc oynamadın bu oyunların online kısımlarında hılecıler cırıt atmaktadır ps3 online ı hılecılerden korumus falan deıldır aksıne bır suru hılecı vardır

Dediğin oyunları konsol ortamında oynadım hile h sine rastlamadım. Zaten böyle birşey şuan imkansız
    Konsol ortamında nasıl hile yapacaklar? Kod mu girecekler, arka planda yazılımmı çalıştıracaklar ne yapcaklar hile yapmak için bu tür şeyler lazım bunu konsolun kendi işletim sisteminde nasıl yapıyorlar.
    Şimdi diyeceksinki jb var cfw var diyeceksin. Bu işlemlerden geçmiş makina online a nasıl giriyor banlanmıyor mu?
    Konsolda kötü oynayan oyuncu karşı tarafı hile yaptı zanneder. Pc de benim 10 yaşındaki yiğen bile hile yapabiliyor.

quote:

arkadasım pcdede oyunları orjınal oynasan ne 2 dvd ne 3 dvd nede 4 dvd gıbı sorunların olmaz crack denen seyle ugrasmazsın karsılastırma yaparken sartları esıt tutmaya dıkkat edın ps3ude kırarsan yok ındırmesıydı yok parcasıydı vs vs vs derken bır suru ugrastırıcı seyı oluyor.bence ps3 un en onemlı tercıh sebebı exc oyunlarıdır bırde tek tıkla onlıne olup oyun keyfıne dalmaktır ama exc daha onemlı

PC de oyunları steamden indirince tabiki dvd ile uğraşmıyor. Ama normalde 3 dvd ye sığan bir oyun marketten kutusunda orjinalde alınsa korsanda alınsa 3 dvd sadece crack derdi yok

quote:

Anladık cok seviyosun PS3'unu.

Eger strateji oyunlarına, MMORPG'lere veya FM oyunlarına ozel bir bagımlılıgın yoksa konsol senin icin dogru tercih olur. Oyun oynamak PC'ye gore cok daha rahat, konforludur. Ancak konsol diyince sadece PS3 dusunmemek gerekir. Wii'nin artık devri kapandıysa da Xbox 360 diye guclu bir alternatifi vardır PS3'un. Onu da arastırmadan konsol almaman siddetle tavsiye olunur.

Not: Tabî ki arastır kendin karar ver ama su an PS3 Xbox 360'dan daha iyi bir tercih olur.

Yanlış anlaşılmak istemem dostum. Yazılarımda ps3 derken konsol demek istedim. Herhangi bir konsolun fanı değilim çünkü pc ninde fanı değilim. Evimde konsolda var oyun pc side ben hangisinde ne avantaj ne dez avantaj yaşadıysam onu belirttim.

Evet MMORPG, FM tarzı oyunlar ve STRATEJİ oyunları hatta FLASH oyunlar tabikide bunları oynamak için bilgisayar gerekli ama asıl konumuz bu oyunları oynamak için 2000-3000TL arası oyun pc si toplamaya gerek var mı?

Not: Tüm yorumlarım tarafsızdır. İster konsol alın ister pc umrumda değil
    |
    |

• Binbaşı
    1478 Mesaj
    ps3e çıkan özel oyunlar var bunlar çok önemli
    pc crack ister patch ister onlarla uğraşırsın ps3te tak cd oyna.
    grafiklerin ps3ten iyi olması için ps3ten daha fazla ekran kartına para verceksin
    bluray film izlersin televizyonun varsa
    donma tıkanma kasma gibi olayları yaşamassın ha 2 gün açık bırakırsın aralıksız ozaman 1 kere donabilir
    |
    |
    |
    |

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..
  • Yarbay
    2833 Mesaj
    PC nin en büyük avantajı :

1-) oyun fiyatları çok uygun.

2-) grafikler çok iyi.

3-) klavye mouse ile online fps oynamanın keyfi paha biçilemez.

ps3 ün en büyük avantajı :

1-) sistem yenileme derdi yok, tak oyna, tak oyna.

2-) ps3 exc. oyunlar : gow-3, uc-2 vs...

3-) pc ye çıkmayan konsol exc. oyunlar : RDR, midnight club vs....

4-) ps3 ün uygun fiyatı (700-800 tl)

seç birini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 12 Haziran 2011; 11:54:57 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: xXxKaNGaLxXx

sen kalkip 5-6 yillik pc de 2011 yilinda cikan bir oyunu yüksek grafik ayarlarinda oynamaya kalkarsan tabi donanim yetmez :) bu forumdakileri hic anlamiyorum isiniz gücünüz pc ye camur atmak ya toplayin adam gibi bir pc öyle konusun.. ps3 kullanicisiyim ama hayatimda ne ps3 e ne xboxa ne pc ye camur attim bu kadar fanatiklik olmaz takim tutar gibi davranmayin daha objektif bakin olaylara.

Dogruları yazmak çizmek ne zaman fanatiklik olmuş ? Yeni çıkan oyunlar için Her sene sistem mi yenilicek insanlar.
    |
    |
    Nedense PS3'e orjinal alan herkes iş PC'ye gelince crack'ten kopyadan şikayetçi olmuş PC'de de orjinal alalım arkadaşlar, bindiğimiz dalı kesmeyelim Bu arada eğer iyi bir sistemin varsa PC'de de Konsol rahatlığını bulabilirsin. Ben HDMI çıkışından Plazmaya bağladım, Xbox Gamepad'leri de takılı, yatağımdan oynuyorum mesela Need For Speed'i, NBA2K11, ya da PES11'i ve görüntüler kırıksız, tırtıksız yağ gibi.
    Ama öte yandan PS3'ün de güzel oyunları var, Killzone3, Uncharted2, God of War gibi. Bir de PS3'ü ben Bluray için çok sık kullanıyorum, o da + bir avantajı. En iyisi ikisine birden sahip olabilmek
    |
    |

• Yarbay
    8246 Mesaj
    ilker
    mw2 de adamlar olayın dozunu kacırıp ucarak kacarak adam vuruyordu nereden ates adam oyuna bır gırıyor 300 kill yapıyor hıc olmuyor adamı vurmak ıcın adamı bulmak lazım adam bulunamıyordu ki uc onlineda adamlar kendı bölgelerinden duvarların arkadasından oynayanları vuruyordu fıfadakı sorun ıse overalları degıstırılmıs oyuncular mı ararsın 1 takımda dunyanın en buyuk oyuncularının toplanmasını mı ıstersın(ronaldo cıkıo messı gırıyo robben cıkıo fabregas gırıyor bu lıste uzar) bu sorunlar sana denk gelmedı dıye ps3 de bunlar yok dıyemezsın sunu kabul ederım pc ye gore ps3 de daha az vardır ona kabulum ama hıc yok dıyemezsın gorunen koy klavuz ıstemez.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

ilker
    mw2 de adamlar olayın dozunu kacırıp ucarak kacarak adam vuruyordu nereden ates adam oyuna bır gırıyor 300 kill yapıyor hıc olmuyor adamı vurmak ıcın adamı bulmak lazım adam bulunamıyordu ki uc onlineda adamlar kendı bölgelerinden duvarların arkadasından oynayanları vuruyordu fıfadakı sorun ıse overalları degıstırılmıs oyuncular mı ararsın 1 takımda dunyanın en buyuk oyuncularının toplanmasını mı ıstersın(ronaldo cıkıo messı gırıyo robben cıkıo fabregas gırıyor bu lıste uzar) bu sorunlar sana denk gelmedı dıye ps3 de bunlar yok dıyemezsın sunu kabul ederım pc ye gore ps3 de daha az vardır ona kabulum ama hıc yok dıyemezsın gorunen koy klavuz ıstemez.

Hocam ben diyorumki konsolda hileyi hangi teknikle yapıyorlar. Öyle bir link varmı ve bu linkdekileri uygulayıp sonuç alan var mı? PC oyunları ile ilgili hile kodları ve yamaları tüm oyun sitelerinde bir başlık altında yazar ama konsol oyunlarıyla ilgili hile kodlarının yazdığı bir site göremedim. Şuan öyle bir site olsa bile gerçekle ilişkisi var mı yoksa bir varsayım mı deneyip görmek lazım.
    Benim PS3 e geçmemdeki en büyük neden online oyunlardaki hilecilerden kurtulmak

Not: Oyun hatalarıyla veya oyun özellikleriyle hileyi birbirine karıştırmayalım.
    |
    |

• Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yoney

quote:

Orijinalden alıntı: Mrtk2
    PCye oyunu al yükle indir crack cart curt uzun işleri oluyor.Ps3te öyle değil takıyorsun cdyi ve oyuna başlıyorsun.

Bu nasıl bir mantık yahu, PC'de de orijinal kullan o zaman?

gene kurucaksın
    |
    |
    |
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.