Şimdi Ara

PS3 alacağım önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ps3 alacağım size soracağım birkaç soru var tek tek cevaplarsanız sevinirim

1. ps4 ön siparişte diye biliyorum, tahminen ps3 fiyatları ne kadar düşer ve ne zaman düşer

2. super slim almayacağım, slim alacağım ucuz olsun diye gbsi en düşük olanı alacağım

3. şu an bilgisayarda takılı toshiba 500 gb hdd var bunu çıkarıp ps3 e takıp kullanabilir miyim?

4. sıfır ve 2. el arasında çok fark olur mu? burdaki ps3 salonları kırılmış ps3 slim 2. el satıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: crossinqover

arkadaşlar ps3 alacağım size soracağım birkaç soru var tek tek cevaplarsanız sevinirim

1. ps4 ön siparişte diye biliyorum, tahminen ps3 fiyatları ne kadar düşer ve ne zaman düşer

2. super slim almayacağım, slim alacağım ucuz olsun diye gbsi en düşük olanı alacağım

3. şu an bilgisayarda takılı toshiba 500 gb hdd var bunu çıkarıp ps3 e takıp kullanabilir miyim?

4. sıfır ve 2. el arasında çok fark olur mu? burdaki ps3 salonları kırılmış ps3 slim 2. el satıyorlar

ps3 fiyatları şu an gayet uygun ancak tabi ki ps4 yaygınlaştığında iyice düşecektir.
    fiyatının dışında slim zaten sperden daha güzel bence :D
    disk 5400 rpm ve 2.5 inçse takılır
    2.el e bulaşma derim zaten fiytlar makul hele salondan ps3 mü alınır yahu ahı gitmiş vahı kalmıştır
    birde sana önerim ps plus alman bütçen azsa baya işine yarar araştır istersen yıllık 100 tl ye 60 adet bedava oyun veriyor (cidden :D)
    şimdiden hayırlı olsun...
  • 5 gün önce Amerika'dan getirttim arkadaşıma. Ps3 160G + move + Gta V + Fifa12 toplam 280$
    Bende PS4 düşünüyodum fakat fiyatı gereksiz geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozcam

ps3 fiyatları şu an gayet uygun ancak tabi ki ps4 yaygınlaştığında iyice düşecektir.
    2.el e bulaşma derim zaten fiytlar makul hele salondan ps3 mü alınır yahu ahı gitmiş vahı kalmıştır
    birde sana önerim ps plus alman bütçen azsa baya işine yarar araştır istersen yıllık 100 tl ye 60 adet bedava oyun veriyor (cidden :D)

7200 rpm ve 3.5 sanırım

ps3 + 2 adet sony dualshock3 için max 500 tl bütçe ayırabilirim

oyun fiyatları sıkıntıya sokuyor beni biraz, online oynayan birisi değilim 8mbit internetle adam gibi oynanmıyor zaten bu yüzden kırdırıp oyunları torrenten indirmeyi planlıyorum buna ne dersiniz?
  • quote:

quote:

7200 rpm ve 3.5 sanırım

oyun fiyatları sıkıntıya sokuyor beni biraz, online oynayan birisi değilim 8mbit internetle adam gibi oynanmıyor zaten bu yüzden kırdırıp oyunları torrenten indirmeyi planlıyorum buna ne dersiniz?

7200 çok sorun değilde 3.5 inç olunca imkansız takmanız
    500 tl bütçe ile 2. ele yönelmeniz daha iyi haklısınız
    hocam korsan olayı şöyle desteklemiyorum ama multi oynama alışkanlığınız yoksa korsan olabilir ama korsan alırsanız da yüksek kapasiteli hdd ve chip ile 500 tlyi aşar diye düşünüyorum ikinci el alsanız bile
    ha bir de korsan kullanacaksanız xbox 360 alın derim ps3 ün chip falan biraz sıkınıtlı bunları forumda konuşmak yasak pmden anlatıyım isterseniz ama korsan alcaksanız mutlaka x360
  • quote:

quote:

quote:

7200 rpm ve 3.5 sanırım

7200 çok sorun değilde 3.5 inç olunca imkansız takmanız
    500 tl bütçe ile 2. ele yönelmeniz daha iyi haklısınız
    hocam korsan olayı şöyle desteklemiyorum ama multi oynama alışkanlığınız yoksa korsan olabilir ama korsan alırsanız da yüksek kapasiteli hdd ve chip ile 500 tlyi aşar diye düşünüyorum ikinci el alsanız bile
    ha bir de korsan kullanacaksanız xbox 360 alın derim ps3 ün chip falan biraz sıkınıtlı bunları forumda konuşmak yasak pmden anlatıyım isterseniz ama korsan alcaksanız mutlaka x360

tamam özele geçelim
  • alienesss kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyimiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alienesss

5 gün önce Amerika'dan getirttim arkadaşıma. Ps3 160G + move + Gta V + Fifa12 toplam 280$
    Bende PS4 düşünüyodum fakat fiyatı gereksiz geldi

Hocam nasıl o fiyata aldınız acaba.Amazonda gta 5 bundle'lı ps3'ler 269 dolar
  • Bu nesilin tadını çıkartmaya bak. Gelecek nesil konsollar zaten uzun yılar piyasada olacaklar. İmkanın olduğunda onları da alırsın.

Hayırlı olsun.
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Bende arkadaşıma o paketi almasını söyledim. Gelirken, Louisiana'da GameStop'ta kampanya varmış. Nasip işte son günüymüş, aldı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienesss -- 19 Ekim 2013; 16:54:09 >
  • +++
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Bu nesilin tadını çıkartmaya bak. Gelecek nesil konsollar zaten uzun yılar piyasada olacaklar. İmkanın olduğunda onları da alırsın.

Hayırlı olsun.

Aynen öyle. Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.