Şimdi Ara

PS3 40 gb PAL SIFIR 650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 GB NTSC MAKİNA 625 LİRAA
    40 GB PAL MAKİNA 650 LİRA.
    pazarlık falan-filan teklif etmeyin.Dükkan formatlı ürünler.
    Ürünler istiyenlere kadıköy de Dükkandan Teslim edilicek.İsteyenlere Bahçelievler-şirinevler-Bağcılar Belediyesi tarafı-kocasinan-Güneşli den elden verirlir.

ÜRÜNLER SIFIR.KUTUSUNU BİLE İLK SİZ AÇICAKSINIZ !!

hızlı ulaşmak için ..

0506.710.18.98

iletişim : Fatih.mtso@hotmail.com

FAtih TURAN

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 17 Nisan 2009; 16:33:22 >

• Kaç GB ?
  • Yazıcıoğlu iş hanında 0 40gb ntsc ler bu fiyata satılıyordu. Sanırım aynı yer.
  • fiyat kaç gb ?
  • 40. başlığı editlerken eklemeyi unutmuşum .sory.

yazıcı oğlunda öyleyse sen ordan al kardeş.
  • usta bu ps3leri normal DVI girişi olan yada vga girişi olan LCD monitörler ile oynama imkanımız varmı bağlanabilirmi yani arada bi aparat felan kullansak oluyormu
  • Ne yazık ki hocam xbox 360 gibi VGA dönüştürücüsü yok Sizin gibi düşündğü için PS3 almıyan onlarca arkadaşım war[LCD Monitörde oynamak istiyor onlarda ]
    sadece Composite giriş var. onu almak da mantıksız geliyor bana.zaten Composite girişi olan tv lerde HDMI da oluyor
  • bende samsung 2233BW 22'' lik lcd monitör var hdmi-dvi dönüştürücü kablo gibi birşey işimi görmezmi hdmi yı dvi dönüştüren bi kablo felan yokmudur piyasada veya varsada iş görürmü acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: pandoras

bende samsung 2233BW 22'' lik lcd monitör var hdmi-dvi dönüştürücü kablo gibi birşey işimi görmezmi hdmi yı dvi dönüştüren bi kablo felan yokmudur piyasada veya varsada iş görürmü acaba

ne yazık ki.şimdi şu durum da var.HDMI hem ses hem görüntü iletiyor.Görüntüyü dv-I ya çevirdin,SES ne olucak
  • 2+1 çeviriciler var 10 lira ya 5+1 de olur sanırım ben öyle kullanmıştım
  • şimdi internetten araştırdımda sanırsma bu şekilde kullanabilenler var kablolar felan mevcut tam bir araştırayımda elimizede para geçerse bitane ps3 alalım oldu olacak. Hayırlı Satışlar

• quote:

Orjinalden alıntı: selim321

2+1 çeviriciler var 10 lira ya 5+1 de olur sanırım ben öyle kullanmıştım

Walla hocam kullanmadım,yalan -yalnış birşey demiyeyim.doğrudur.

quote:

Orjinalden alıntı: pandoras

şimdi internetten araştırdımda sanırsma bu şekilde kullanabilenler var kablolar felan mevcut tam bir araştırayımda elimizede para geçerse bitane ps3 alalım oldu olacak. Hayırlı Satışlar

eywallh.PS3 al ya,iyidir
  • 520 ye satan var 650 yi geçtik
  • fiyat gerçetekten de yok artık dedirttiriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkksk

520 ye satan var 650 yi geçtik

ne dedğini farkındaısndır umarım .2.elini daha dün sattım 510 a
  • 699 liraya 80 gb türkiye garantili ara sıra bimeks ve mavi kampanya yapıyor
    ara sıra dediğimde ciddiyim , biraz sabırlı olursanız ve atik olursanız bu fiyata almak kolay max birkaç hafta beklersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

699 liraya 80 gb türkiye garantili ara sıra bimeks ve mavi kampanya yapıyor
    ara sıra dediğimde ciddiyim , biraz sabırlı olursanız ve atik olursanız bu fiyata almak kolay max birkaç hafta beklersiniz

zuahhahamavi kendi garantisini veriyor.bu da türkiye garantili ozamn.bende sana garanti veriyorum.al 2 sene bişi olrusa ben buradayım.pm den dükkan adresini vereyim istersen"Mavi de aynısını yapmıyor mu ?"
    bimex e bişi diyemem.hergün kampanya olmuyor.madem kampanya bkeliyorsun,beklemeye devam.sen bekliceksin madem neden taks diye pm atıyorsun
    neyse satışa devam...
    saygılar

• neyse ben 60 gb makineyi 510 liraya aldım az önce sana hayırlı satışlar
  • hayrılrı olsun dostum .inş lens i dayanır 1-2 haftaen azıdnan hevesini alırsın
  • bu işler şans işi hiç gülme bakarsın seninki bir hafta bile dayanmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.