Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps2 oyunlarını hdd'ye toplu atıp oynamak mümkün mü? Konuda linki bulunan Usb flash disk anlatımı hdd için de uygun mudur acaba?
  • Geçen gün letgoda ilan gördüm, çipsiz her parçası tam iki kol 50 tlye aldım. Şimdi aliexpressten FreeMCBootlu bir memory kart aldım. Çok sağlam olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Geçen gün letgoda ilan gördüm, çipsiz her parçası tam iki kol 50 tlye aldım. Şimdi aliexpressten FreeMCBootlu bir memory kart aldım. Çok sağlam olacak.

çipsiz konsolda freemcboot çalışıyormu?
  • Hocam bir kaç yerde okudum çalışıyor yazmışlar hep, önemli olan memory karta FreeMCBoot kurabilmek onun içinde çipli olması lazım, şimdi benim aldığım karta direkt yüklü geliyor.
  • quote:

Geçen gün letgoda ilan gördüm, çipsiz her parçası tam iki kol 50 tlye aldım. Şimdi aliexpressten FreeMCBootlu bir memory kart aldım. Çok sağlam olacak.

bedavaya almışsın hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, daha kullanamadım sadece elimde ps1 demo cdsi vardı onu takıp denedim bir sorun göremedim, kart gelene kadar yatacak maalesef.
  • quote:

Hocam mesela free mcboot memory kart alsam mario oyununu oynamak için başka bir işlem yapmam lazım mı? Oyunu indirdim ama açılmıyor free mcboot memory kart istiyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolga68 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim netten öğrendiklerim kadarıyla fmcbli bir memory kart ile açması lazım. Kendim denemedim beklerim derseniz bana kart ulaşınca buraya yazarım sizde ona hareket edersiniz.

• Arkadaşlar RGB(Beyaz kablo) kullanan varsa scart içerisindeki kabloların resmini çekebilir mi? bendekinin 3 kablosu kopmuş lehim atayım
  • quote:

Free mc boot Usb flash bellekten oyun oynamaya mı yarıyor?
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Okuduklarıma göre o işe yarıyor hocam.
  • Benim de Freemcbootlu PS2'im var. Sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım :)

@tolga68 @BD911

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Benim de Freemcbootlu PS2'im var. Sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım :)

@tolga68 @BD911

Selam hocam;

Elimde psp için indiridiğim oyun iso dosyaları mevcut...

Şimdi ben bu iso dosyaları dvd'ye yazdırsam, çipli ps2 cihazda oynayabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Benim de Freemcbootlu PS2'im var. Sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım :)

@tolga68 @BD911

Hocam ps2 hangi versiyonu acaba sizdeki?

• @sararmen

Malesef hocam, Freemcboot PSP emülatörü sunmuyor.

@tolga68

İlk sürüm FAT Kasa hocam.

• arkadaşlar ps2 fmcb ne işe yarar nasıl yapılır öğrenmek için en iyi Türkçe kaynak bu :

https://oyunlaboratuvari.blogspot.com.tr/2014/08/playstation-2-softmod.html?zx=c7d5f534ac7fe74&m=1

youtube kanalındada bulabilirsiniz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    Bende çipli ps2 olmasına rağmen memory karta fmcb yükleyemedim. Siz nereden hazır kart aldınız? Rica etsem link atabilir misiniz? Bende alayım.
  • quote:

Buradan aldım hocam.

https://tr.aliexpress.com/item/Free-McBoot-FMCB-Memory-Card-for-PS2-FMCB-Memory-Card-v1-953/32822191217.html?spm

Teşekkürler. Test ettikten sonra buraya yazmanızı umuyorum..
  • hala ps2 duruyorsa CRUSTY DEMONS adlı oyunu oynayın.motor yarışı ağırlıklı ama değişik araçlara biniyorsunuz,mini motor,golf arabası beach buggy vs oyunda çeşitli görevler ve yarışlar yapıyorsunuz ( youtube videosuna bakıp oynamamazlık etmeyin çünkü youtube videoalrında iyi oynayamamışlar oyunu ).ps3 ve ps4'te bile bu oyun gibisini görmedim.dün konu dışında bir konu vardı ps2 ile ilgili bugünde bu konuyu görünce yazayım dedim belki oynamayanlar vardır.
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.