Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ps2 mi satmak istiyorum fiyat 250 pazarlık kesinlikle olur manisa/salihli içi satıyorum alıcı mutlaka salihli içinde olmalı.
  • snes rom station indiriyim dedim bazı oyunlara girerken ve çıkarken gözden takur tukur sesler geliyor direk o cdyi kırıymmı bozarmı :D
    he birde ps2 nizi koruyun gün gelicek çok değerlenecek çünkü en efsane konsollardan biridir ps3 bile geçemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay3757

snes rom station indiriyim dedim bazı oyunlara girerken ve çıkarken gözden takur tukur sesler geliyor direk o cdyi kırıymmı bozarmı :D
    he birde ps2 nizi koruyun gün gelicek çok değerlenecek çünkü en efsane konsollardan biridir ps3 bile geçemedi

çok ses geliyorsa kullanmamanı tavsiye ederim..
  • resident evil code veronica x indiriyorum şuan oynayan varmı ps2 de sorunlarım olur sorarım size
    he birde şu var bulunduğum yerde 1 tane oyun satan yer var orasıda dandik oyunlar satıyor bende el mahkum dvd ciden dvd aldım ama mor mecburen kullanıyorum bunlar gözün ömrünü ne kadar azaltıyor ps2 mi torunlarıma kadar saklamak istiyorum hem benim için değerli napmam lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 18 Haziran 2013; 10:37:06 >
  • quote:

resident evil code veronica x indiriyorum şuan oynayan varmı ps2 de sorunlarım olur sorarım size
    he birde şu var bulunduğum yerde 1 tane oyun satan yer var orasıda dandik oyunlar satıyor bende el mahkum dvd ciden dvd aldım ama mor mecburen kullanıyorum bunlar gözün ömrünü ne kadar azaltıyor ps2 mi torunlarıma kadar saklamak istiyorum hem benim için değerli napmam lazım :D

mor dvd kullanma.. nerde oturuyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

resident evil code veronica x indiriyorum şuan oynayan varmı ps2 de sorunlarım olur sorarım size

mor dvd kullanma.. nerde oturuyorsun

çekmeköy taşdelen
    zorundayım mordan başka yok dvd morda değil arkadaş mavi renkli oluyor gri oluyor hep rengi değişiyor :D
  • kadıköye gidersen orda arkası gümüş dvd'ler satılıyor ben memnunum.. mor ve koyu renkler lensi zorlar, gümüş veya altın dvd'ler lens ömrüne daha iyi etki eder
  • veya bende bir sürü arkası gümüş önü baskılı oyun var, kullanamdığım için ucuza satıyorum istersen listeyi gönderebilirim
  • yok ya kendim indiriyorum bazen ücretsiz geliyor boş dvdler
    yarın araştırmaya çıkıcam bisikletimle bakıcam oturudğum yerin merkezine filan gidicem bakalım varmı
    birde ps2 mi internete bağlamak için işlemlere başladım başarılı olursam video çekerim anlatım şeklinde
  • hocam sen bilirsin tabi ama 5TL lik oyunu bedava getiricem diye lensinden olma.. arkası gümüş dvd'lerin tanesi zaten 3-4TL arası yanlış bilmiyorsam.. tabi senin bileceğin iş
  • babamın çalışıtığı yerde vardır zaten sorucam mor dvdleri hep ordan almıştım gidip bakıyım bir :D
  • ve artık ps2 tam olarak öldü eylül ayında son kez pes 14 çıkıcakmış ah be ah hüzünlendim efsaneler ölmez be
    belki hangi konsoldu hatırlamıyorum desteği bitmiş ama hep fanları tarafından yeni oyunlar çıkartılıyor ps2 mizde öyle olur
    goodbye ps2
    http://www.youtube.com/watch?v=1qzis05HisE şu iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 19 Haziran 2013; 9:57:31 >
  • merhaba
    led tv ve internet bağlantım var. oyun konsolu konusunda acemiyim. aşağıdaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1. playstation 2, led tvde görüntü kalitesi iyimidir,playstation 3 almayı düşünüyorum fiyat olarak fark var. görüntüde fark yoksa playstation 2 alabilirim.

2. playstation 2de oyunları dışarıdan alacağımı oyun dvdleriylemi oynayabiliyoruz. flash disk veya harici diske yükleyebileceğimiz oyunları da oynayabiliyormuyuz.

3. playstation 2 de sadece kendimiz mi oynayabiliyoruz internet bağlantısıyla dışarıdan online kişilerle oyun oynanabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkavak

merhaba
    led tv ve internet bağlantım var. oyun konsolu konusunda acemiyim. aşağıdaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1. playstation 2, led tvde görüntü kalitesi iyimidir,playstation 3 almayı düşünüyorum fiyat olarak fark var. görüntüde fark yoksa playstation 2 alabilirim.

2. playstation 2de oyunları dışarıdan alacağımı oyun dvdleriylemi oynayabiliyoruz. flash disk veya harici diske yükleyebileceğimiz oyunları da oynayabiliyormuyuz.

3. playstation 2 de sadece kendimiz mi oynayabiliyoruz internet bağlantısıyla dışarıdan online kişilerle oyun oynanabiliyormu?

led tv niz var ve siz ps2 almayı düşünüyorsunuz. yapmayın kesinlikle. hem online oynamak için hemde çok daha iyi görüntü için (hdmı kablosuyla) kesinlikle ps3 alın. ps2 nin zamanı geçti artık. ben eski bir ps2 yeni bir ps3 kullanıcı olarak söylüyorum bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ve artık ps2 tam olarak öldü eylül ayında son kez pes 14 çıkıcakmış ah be ah hüzünlendim efsaneler ölmez be
    belki hangi konsoldu hatırlamıyorum desteği bitmiş ama hep fanları tarafından yeni oyunlar çıkartılıyor ps2 mizde öyle olur
    goodbye ps2
    http://www.youtube.com/watch?v=1qzis05HisE şu iyi gider

ps2 yapımı durduralı birkaç ay oldu zaten, ps2 biteli çok oldu..

bitmek tabi yeni üretim demek yoksa nasıl hala sega mega drive 2 oynayanlar satanlar varsa, yani hala piyasası varsa, ps2'de bir 10 yıl daha gider

• 1. mu5tafa arkadaşımızın dediğinin aksine 5 uçlu komponent kablo ile gayet güzel görüntü kalitesi alırsın.. tabiki ps3 gibi full hd olmayacaktır ancak keskinlik, netlik ve renklerin canlılığı olarak komponent kablolu bir ps2 seni çok memnun eder.. bende 5 yıl ps3 kullanmış, 1 yıldır da komponent kablo ile ps2 kullanan briri olarak söylüyorum bunu

komponent kablo ile ayrıntılı bilgileri bu başlık altındaki sayfalar altında bulabilirsin, venom800 arkadaşımızın çok detaylı bir incelemesi vardı konu hakkında

ps3 grafik olarak ps2'den tabiki daha iyidir ancak oyun çeşitliliğine baktığın zaman ps2 bütün konsolların ötesindedir..

eğer amacın full hd grafiklerde futbol, call of duty oynamaksa ps3 al.. hatta ps3 bile alma pc al derim, şu anki en iyi grafik kalitesi pc'de..

ama oyun zevki ve çeşitlilik diyorsan ps2 ve wii'yi tek geçerim.. ps3'ü varken ps2 alıp, ps3'ünü satıp wii alan biriyim

2. ps2'lere harddisk takılıyor, bu sayede hiç lensi kullanmadan direk hdd'den oyunları açabilirsin.. ama bunu yapan bir teknik servise götürmen lazım, biraz masraflı olabilir ama sonra rahat edersin.. ben şahsen dvd'den oynuyorum, hdd taktırmadım

3. ps2'de internet bağlantısı yok.. bir aralar modem felan takıldığını duydum ama kullanan hiç görmedim, yani bağlasan bile oynayacak kişi bulamazsın.. ama ps2'ninde keyfi arkadaşlarla toplanıp beraber oynamaktan geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 19 Haziran 2013; 13:15:54 >

• arkadaşlar teşekkür ederim oldukça aydınlandım. daha çok araba veya simulasyon tarzı şeyler oynamayı düşünüyorum. bimekste 290 liramıydı neydi gerçi outlette de vardı amacım yoğun olarak oyun oynayan biri değilim. motorsikletti arabaydı o tarz şeyler. dvdlerini bulmak kolaymıdır. eskiden 2.5 liraya program mp3 tarzı cdler satılırdı. bu oyun cdleride bu şekilmi kolay bulunabilirmi?
  • ahmetkavak A kullanıcısına yanıt
    cihaz çipli değilse (bimeks gibi satılan yerlerde çipli değildir) sadece orjinal oyun oynarsın.. çip taktırırsan kopya oyun çalıştırır.. onunda fiyatı 5TL.. istanbulda oturuyorsan pm at ona göre tarif edeyim
  • wolf-eye anladımki sen bu konuda uzmansın. önceki mesajda pcdede oynanabilir demiştiniz. pc dediğin masaüstü bilgisayar sanırsam. bende masaüstü bilgisayarda var. bir iki oyun indireyim dedim ancak dosyalar çok büyük sanırsam. pc imde ekran kartım 1gb, harddisk 500. oyunlar torrent web sitesindemi indirmeyi tavsiye edersiniz yoksa bilgisayarcıdan dvd almak daha mı mantıklıdır. pm atayım dedim ancak görünmüyor pmin
  • ahmetkavak A kullanıcısına yanıt
    pm yazılarımın sağ üst köşesindeki ikonlardan biri

iyi bir pc'in varsa, çokda iyi değil, call of duty, need for speed gibi oyunları çok iyi grafikte oyanrsın

yanlış anlama ps2 oyunlarını demiyorum pc'de pc oyunlarını diyorum.. max grafik kalitesi isterim diyorsan pc'de oynarsın

bana bilgisayarının tam özelliklerini yaz, işlemci, ekran kartı, ram vs ona göre bakalım

ama ps2'de ayrı bir zevktir onuda belirteyim.. bende pc, ps2 ve wii var.. hangisini tercih edersin dersen hepsinin yeri ayrı.. ama ps3'ü sattım ve pişman olmadım
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.