Şimdi Ara

PS2 oyunları nereden bulabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir koleksiyon yapmak istiyorum ps2 için oyunları oynamak isiyorum nerden bulabilirim nasıl bulabilrim cd dcd ye yazdır diyenler varda ben bunu zamanında yapmıştım olmamıştı slim kasa ps2 1 tane saçma bir oyunu çalıştırmıştı internette araştırdım mor renkli dvd falan demişler detaylı olarak nereden bulabileceğimi anlatabilirmiisniz.

• Once ps2 nin sorunu olup olmadigindan emin ol icinde yazilabilir dvd leri oynatabilmek icin bir sey varmi eger sorun yoksa dvd decrypter programi ile en dusuk hizda bir dvd ye yaz iso degil bin yada cue dosyasi olarak indir yada cevir iso dosya sisteminde bazi sektorler olmasi gerektigi gibi olmayabiliyor bu karisik geldiyse ps2 games yazman yeterli bunlar yine de sorun yasarsan diye gecerli dvd medya onemli ucuz medyalara yazarsin ama zaman icinde sorun cikar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 16 Mart 2017; 11:25:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    dvd leri oynatabilmek için içinde birşey varmı derken anlamadım normal ps2 normal oyunları çalıştırıyor
  • Chip bu oyunlari calistirmak icin konsola sonradan eklenen bir chip

anladım ama zaten ps2 hiç orjinal oyun görmediki
  • O zaman ustteki gecerli..google dan yazdigim gibi arat indir dvd decrypter ile kaliteli medya ya en dusuk hizda yaz.

Oyunlarda her dvd yazma programi ayri sonuc verir en iyi

Ps2..dvd decrypter
    Dreamcast discjuggler
    Gamecube xbox 360 imageburn
    Xbox1 ultra iso
    Ps1 alcohol 120

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 16 Mart 2017; 15:48:56 >
    Yardımın için çok teşekkür ederim dostum.
  • sorun degil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.