Şimdi Ara

PS2 geriye uyumluluğu PS4'e mi Geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  PS2 geriye uyumluluğu PS4'e mi Geliyor?

Bir kullanıcının Reddit ve NeoGaf'a eklediği resim de PS2 oyunu Siren'ın stream edildiği gözüküyor. Ek olarak kullanıcı izlemek için tıkladığım zaman hata verdi, izleyemedim sanırım daha test aşamasında olduğu için yazmış. Fakat daha sonradan mesajını kaldırmış ve bunu Sony istediği için değil fake olduğu için yaptım demiş. Fakat devam eden günlerde başka kullanıcılarda Siren'ı listelerinde görmeye başladı. Tabi Sony resmi bir açıklama yapmadı fakat PS2 geriye uyumluluğu 3.00 update ile PS4'e gelme ihtimali gözüküyor.

KAYNAK

PS2 geriye uyumluluğu PS4'e mi Geliyor? PS2 geriye uyumluluğu PS4'e mi Geliyor? PS2 geriye uyumluluğu PS4'e mi Geliyor?

• Hayırlısı bakalım. Güzel olurdu.
  • Önce ps3 deki ps2 uyumluluğunu geri getirsinler.Niye kaldırırsın ki dursun işte?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal ps2 dvdlerinden veya psn store üzerinden alıp oynayabileceksek gelsin. yok ps now üzerinden stream ettirecekse hiç gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel olur. Hele trophy destegi ile gelirse de efsane olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Football Kingdom oynarız süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

Önce ps3 deki ps2 uyumluluğunu geri getirsinler.Niye kaldırırsın ki dursun işte?

ben ps3 de storeden aldığım ps2 oyunlarını oynuyordum hocam bu özellikmi kalktı tam anlıyamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: dejin32

quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

Önce ps3 deki ps2 uyumluluğunu geri getirsinler.Niye kaldırırsın ki dursun işte?

ben ps3 de storeden aldığım ps2 oyunlarını oynuyordum hocam bu özellikmi kalktı tam anlıyamadım

Yok öyle değil.Mesela ilk çıkan ps3 lerde orijinal ps2 oyunlarını ps3 e takıp oynanabiliyordu.Ama sonra ne olduysa kaldırdılar bu özelliği.

PSN den almak da istemiyorum çünkü zamanında zaten para verip orijinal ps2 oyunu almışım neden tekrar PSN den alayım?Kastettiğim şey buydu yoksa doğru söylüyorsunuz.

• Rise Against kullanıcısına yanıt
    anladım hocam bilgilendirmen için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.