Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21 , ali_ihsan21
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.023
Cevap
166
Favori
1.050.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Risque

Paraya kıyın alın,bu kadar istiyorsanız 100-150 tl nin lafını etmeyeceksiniz.Zaten ediyorsanız hiç almayın,çünkü oyunda alamazsınız siz bu şekilde.

oyunlar eğer 50tl gibi bir fiyatta olursa 100 -150 tlnin lafı daha çok edilir
  • Dostlar dodomoco'nun taktiği gerçekten iyi, o şekilde cepten en fazla 420 lira gibi çıkıyor. Eğer öyle olursa ben de çok rahat alırım

edit: Capcom vita'ya oyun geliştiriyormuş. Bir DMC gelir mi dersiniz?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Capcom_En_Az_4_Adet_Vita_Oyunu_Gelistiriyor-17534.htm

Hatta belki burada bahsedilen oyun vita'ya da geliyor olabilir.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Capcom_Yeni_Bir_Devil_May_Cry_mi_Gelistiriyor-17527.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 14 Temmuz 2011; 20:38:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Party Starter

Arkadaşlar Sony kendi sitesine vita hakkında flash bir uygulama hazırlamış. Bir bakın derim gayet hoş.

http://us.playstation.com/psvita/design/

dostum bizim imza işi ne oldu ya?

-Uncharted oynadım, vita daha çıkmadan ha ha ha

oyunda yani çok uzun (!) olmuş yani
  • Arkadaşlar şunu net ve açık bir şekilde söylüyorum ki bu cihazı Türkiye'den alın. Nedenlerini sıralayayım mı..

- PSVita tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de de satışa çıkacak(bir röportajda duymuştum sanki).

- Avro'nun şu anki kurunu yazıyorum. "1€ = 2,327 TL" E bu durumda PSVita, vergiler sayılmaksızın 581 TL'ye ülkeye girecek ki söylenilen rakam 600 TL. Yani bu durumda Avrupa'dan getirmek istediğiniz zaman kargo parasıyla bu fiyatı geçiyor. Üstüne üstük o kadar ingilizce bürokrasi kurmuş oluyorsunuz, o da yanınıza kâr kalıyor. :)

- Bu en önemli neden, bunu dikkatli okuyunuz. Eğer siz PSVita'yı yurt dışından getirirseniz o aldığınız Vita ülkedeki satışlara bir katkı sağlamayacak. Diyelim ki cihazı Amerika'dan satın aldınız. Amerikanın hanesine bir Vita eklenecek, Türkiye'de satılmış olmayacak. Özgür Kirazcı Bey'in oyunların Tükçe çıkartılmasını istediği zaman gösterdiği en büyük kanıt PS3'ün satış rakamlarıydı. Aynı durumun(Türkçe oyun) PSVita'da da olması için en azından ben cihazı Türkiye sınırları içinden alacağım.

Neyse yeter bu kadar toplumsal mesaj :))

Avatar78: Şu son çıkakacak olan DMC gibi bir oyun gelmesinde. Yani oyunda emo Dante olmasın, hatta emo Dante olacaksa Dante hiç olmasın. Kaç yıllık karizmayı bir hamlede yerle bir etti bu CAPCOM.. Ama bana sorarsan kesin gelir. Zaten oyunlar belli de hani..

1.Street Fighter X Tekken
    2.Monster Hunter Portable
    3.Bir Resident Evil oyunu.
    4.Bir Devil May Cry oyunu...

Edit: Avatar78 ben yarım üye olduğum için daha doğrusu tam üye olmaya üşendiğim için sana PM atamıyorum. Ama sen bana atabilirsin. Sana ulaşmam için Facebook olur, MSN olur, Gmail olur... PM atarsan sevinirim. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnlyChaos -- 14 Temmuz 2011; 21:40:39 >
  • Only hocam, bizde işte dolar üstünden hesapladık ve dolar tam düştüğünde almayı düşündük. Kargo kısmını hiç bilmiyorum, dediğiniz gibi olursa eğer Türkiye'den de alırım. Bakalım 600 lira ciddi ciddi olacak mı

-Emo dante gerçekten kötü, biz Dante'yi öyle bilmedik

-atıyorum pm
  • Fiyatına ve kalitesine göre 3ds gibi hayal kırıklıgı yapmazsa alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Only hocam, bizde işte dolar üstünden hesapladık ve dolar tam düştüğünde almayı düşündük. Kargo kısmını hiç bilmiyorum, dediğiniz gibi olursa eğer Türkiye'den de alırım. Bakalım 600 lira ciddi ciddi olacak mı

-Emo dante gerçekten kötü, biz Dante'yi öyle bilmedik

-atıyorum pm

100$ üstü kargo dahiil falan olabiliyor bi araştıralım ama bi tarafatan türkiyedende alırsak oyunlar türkçe gelcek üürünler aynı anda türkiyeye gelcek....
  • Ehehe Vita çıkana kadar 3DS çok ucuzlar.
  • ben bi 25 adet alcam ilk etapta sonra bu sayı 100 lere çıkabilir
  • yurtdışından getirip satacak mısın?
  • hayır burda çıkmasını bekliyeceğim.yurt dışı guvenemem yeni ürün sonuçta...
  • peki neden fazla alıyosun o zaman?
  • Beni de ekle.Çıkar çıkmaz alacam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Beni de ekle.Çıkar çıkmaz alacam..

az bekleyin 2 ay, dolar da düşsün, tam o zaman alın. 450 liraya falan gelecek

-Ekliyorum.
  • Ben bir saniye bile beklemem.1000 tl olsa da alırım..
    Ayrıca telefonlara 1500-2000 tl veren bunu da alır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 15 Temmuz 2011; 10:13:59 >
  • Ne diyeyim o zaman, hayırlısı
  • satcam tabii ki de türkiyeye girsin urun ondan sonra +++
  • Türkiye'den alıp satacaksan nasıl kar edebileceksin? Biz yurtdışından getirtmeyi düşünüyorduk.
  • bana da getir uygun fiyata ama bireysel olarak alıcam
  • kim daha ucuza getirirse banada bitane getirsin :)
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.