Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Battlefield derken? Vita'ya BF çıkacak da ben mi kaçırdım?

BF çıkmayacak öyle bir şey yok.Arkadaş bf3 çıkacak sanmış.O PS3 üzerinden görüntü aktaraılarak PSvitada oynanması bir şey yok

Ben de öyle tahmin ettim Remote Play'dir diye ama, farklı farklı mesajlar gördüm BF falan diye bir an duyuruldu da ben mi kaçırdım diye düşünmedim değil. Tamam o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

BF çıkmayacak öyle bir şey yok.Arkadaş bf3 çıkacak sanmış.O PS3 üzerinden görüntü aktaraılarak PSvitada oynanması bir şey yok

Ben de öyle tahmin ettim Remote Play'dir diye ama, farklı farklı mesajlar gördüm BF falan diye bir an duyuruldu da ben mi kaçırdım diye düşünmedim değil. Tamam o zaman.

Bf cod tarzı oyun çıkmayacakmı vita ya? henüz duyurulmamış olabilir belki ama çıkmayacağı konusunda bir açıklama varmı
  • @skaty.
    Hocam ekran kalitesi nasıl.Bir iphone4 ve s2 ile karşılaştırırsak ne durumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

@skaty.

Vita daha avantajlı hocam, ekran için ayrı bir inceleme hazırlayacağım birkaç gün içinde.
  • quote:

@skaty.

ben s2 nin ekranından daha iyi olabileceğini sanmıyorum. Ama belki biraz daha parlak olabilir ekranı. İphone ekranı zaten bunların arasına dahil edilmez, ppi dışında çok kalitesiz maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

quote:

quote:

Bf cod tarzı oyun çıkmayacakmı vita ya? henüz duyurulmamış olabilir belki ama çıkmayacağı konusunda bir açıklama varmı

COD çıkacak deniyor, Battlefield konusunda bir haber yok ama ben kendi adıma Battlefield çıkacağını pek sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

COD çıkacak deniyor, Battlefield konusunda bir haber yok ama ben kendi adıma Battlefield çıkacağını pek sanmıyorum.

HAKLISIN BATLEFİELD ÇIKMAZ AMA BENCE COD SAĞLAM BİR OYUN YAPAR PSP VİTAYA
  • Fifa Football Türkçe Ön İnceleme

• Cod yada battlefield tarzı online modu güzel bir oyun çıkarsa kesinlikle vita satışlarını çok arttırır. Video inceleme güzel olmuş fakat ses
  • fifa subattamı cıkıyor bılgısı olan varmı ?
  • Evet kardesim 22 Subatta. Bastiralimda cihazla birlikte su oyunuda alalim insallah...forever fifa 12
  • Ustteki inceleme gayet guzel olmus sanirim turkce tercume ve dublaj yapilmis. Bir de su yan hakemlerin olmamasi update ile duzeltilebilecek bisi.
  • ben mart başında fifa 12 ve hafıza kartı dahil edilmiş vita paketleri geleceği konusunda ısrarcıyım. Şu anki fiyatlara fifa 12 ve 8 gb hafıza kartı dahil etseler wifili modelini alırım. Uncharted la bu işin yürümeyeceğini düşünüyorum. Bize online uzun soluklu oynayabileceğimiz oyunlar lazım
  • quote:

quote:

@skaty.

ben s2 nin ekranından daha iyi olabileceğini sanmıyorum. Ama belki biraz daha parlak olabilir ekranı. İphone ekranı zaten bunların arasına dahil edilmez, ppi dışında çok kalitesiz maalesef.

Neden?
    Sonuçta samsungun amoled ekranını kullanıyor vitada.Çözünürlüğü de fazla s2'den.. s2, 800x480 vita, 960x544

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 31 Ocak 2012; 4:33:16 >
  • HepsiSony’de açıklanan oyun ve aksesuar fiyatarı var. uncharted 129tl. Açıkçası daha pahalı bekliyordum

http://www.hepsisony.com/?kategori-76-Psp---Vita-Oyunlari.html
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı PS Vita oyunlarınawww.tronixweb.com dan bakabilirsiniz.

PS Vita Oyunları:http://www.tronixweb.com/store/psvita.html

Türkiye'ye kargo fiyatı Fedex ile hızlı 3-4 günde geliyor 14$

Bir oyunda belki avantajı olmayabilir ama 2-3 oyunda bayağı etkiliyor.

Örneğin Fifa 40$ 15 şubatta kargolanıyormuş.

http://www.tronixweb.com/store/product4722.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 31 Ocak 2012; 10:49:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Arkadaşlar uygun fiyatlı PS Vita oyunlarınawww.tronixweb.com dan bakabilirsiniz.

PS Vita Oyunları:http://www.tronixweb.com/store/psvita.html

Türkiye'ye kargo fiyatı Fedex ile hızlı 3-4 günde geliyor 14$

Bir oyunda belki avantajı olmayabilir ama 2-3 oyunda bayağı etkiliyor.

Örneğin Fifa 40$ 15 şubatta kargolanıyormuş.

http://www.tronixweb.com/store/product4722.html

Tronixweb vitayi turkiye'ye yoluyor mu acaba? ebaydan yada dolar bazinda vitayi satan siteden almayi dusunuyorum turkiyedeki fiyatlariyla cok fark var.
  • Bol taksit seçenekleriyle Hepsiburada.com da önsiparişe açmış.

http://www.hepsiburada.com/Liste/playstation-vita-3g-console-uncharted-golden-abbys-oyun/productDetails.aspx?productId=oyunsony719181095&categoryId=1204494&SKU=OYUNSONY719181095

Ayrıca bugün Axess kart ile alırsanız %10 chip para hediye veriyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=1913

959 - 95,9 = 863 liraya geliyor 3G + Uncharted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 31 Ocak 2012; 11:42:57 >
  • Wifili modellerde de uncarted (umarım doğru yazmışımdır) olsa ön siparişlerde hemen alıcamda yok işte. Bide daha farklı oyunlarla ön siparişe sunan yokmu bilgisi olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_xl -- 31 Ocak 2012; 13:17:02 >
  • quote:

quote:

quote:

@skaty.

Neden?
    Sonuçta samsungun amoled ekranını kullanıyor vitada.Çözünürlüğü de fazla s2'den.. s2, 800x480 vita, 960x544

Orantılı düşünün.
    SGS2 800x480 piksel fakat ekran ufak 4.3"
    Vita 960x544 piksel fakat ekran büyük 5"

Piksellerin boyutu değişiyor,inç başına düşen PPI değeri azalıyor vs.

Şöyle ki iPhone 4'te 640x960 piksel çözünürlük var fakat ekranda pikseller görünmeyecek kadar ufak,hatta görünmüyor.
    Siz bu 640x960 pikseli 106 ekran plazmaya koyarsanız Pikseller bozuk para gibi görünür ekranda.Zira inç başına düşen piksel sayısı azalır,buda örneğin bir dairenin kenarlarının kırık kırık kare gibi görünmesini sağlar.
    1920x1080p çözünürlüğe sahip 106 ekran plazma ile 640x960 çözünürlüğe sahip iPhone 4'ü karşılaştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Plazmada pikseller sayılabilmesine rağmen,daha düşük piksele sahip iPhone 4'te pikselleri göremeyebilirsiniz.Bu tamamen PPI ile ilgilidir.

http://members.ping.de/~sven/dpi.html
    Bu oran SGS2'de 217 PPI iken Vitada 220 PPI'dır.Ekran çözünürlüğü olarak ikiside eşittir.Fakat iş ekrana gelince SGS2 Super Amoled Plus ekran kullanırken,Vita Amoled ekran kullanmaktadır.Bu nedenle SGS2 ekran konusunda Vita'dan daha iyidir.Amoled ekranın diğer bir avantajıda siyahları gerçek siyah olarak göstermesidir.Laptop'un vb. cihazların ekranında siyah bir resim açtığınızda beyaz gibi hafif bir fluluk oluşur ekranda.Bunun nedeni arka aydınlatmadır.

Ek olarak;
    Amoled ekranlar genel olarak açık renklerde çok enerji harcarlar.Koyu renklerde çok az enerji tüketirler.Bu nedenle PS VITA oyunlarında Siyah ve koyu tonları görmemiz bana göre kaçınılmaz olacaktır.

Umarım anlatmak istediğimi anlamışsınızdır

http://www.chip.com.tr/konu/super-amoled-plus-ile-ekranlar-daha-da-keskin_25423.html

Bana göre bu fark gözle görülmeyecek kadar azdır.Yan yana koymadığınız sürece biraz zor anlaşılır.(Siyah hariç)
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.