Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.982
Cevap
165
Favori
1.048.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Nintendo 3DS'i oyunları kurtarıyor ve fiyatı uygun vitaya göre.Vitada düzgün oyun yok ki.Hala Call of duty ve Assasins Creed'i bekliyorum.Ama gelmedi hala Öte yandan 3DS bildiğim kadarıyla DS oyunlarını vs. çalıştırabiliyor.Şimdilik Call of duty ve Assasins Creed için Vitayı bekliyorum.Özellikle Call of Duty'nin Multiplayer'ı.Eğer o oyundan beklediğimi bulamazsam bende 3DS düşünebilirim sanırım.Ayrıca DS'e Modern warfare 3 bile çıktı.

COD çıkmayacak gibi geliyor hiç uğraşmazlar zaten ac ' ve coddan ne video var ne resim iptal olacak gibi geliyor

Allah aşkına, geliştirilmeye ne zaman başlandığı bile bilmiyoruz, şöyle karartıcı yorumlar yapmayın

-Yapımcısı açıkladı twitterdan, 2012'de çıkacakmış diye. AC'yi bilmiyorum, 3ds versiyonu iptal edilmişti, bu da iptal edilebilir. Ama, iOS'a bile bir Black ops Zombies 2 çıkmışsa, vita'ya da çıkar diyorum,(en azından zombili, vasat)

+1000 diyorum .
  • Yeni satis rakamlari gelmis....yorum yok..ama kiziyorum sonye icten ice

http://www.vgchartz.com/weekly/
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

Yeni satis rakamlari gelmis....yorum yok..ama kiziyorum sonye icten ice

Yanlışmı baktım 429,939 yazıyor toplamda yoksa..

Bu arada beyaz renk alan yokmu? tüm videolarda siyah psvita var.. beyazın linki varsa sevinirim.. teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: masmari

quote:

Nintendo 3DS'i oyunları kurtarıyor ve fiyatı uygun vitaya göre.Vitada düzgün oyun yok ki.Hala Call of duty ve Assasins Creed'i bekliyorum.Ama gelmedi hala Öte yandan 3DS bildiğim kadarıyla DS oyunlarını vs. çalıştırabiliyor.Şimdilik Call of duty ve Assasins Creed için Vitayı bekliyorum.Özellikle Call of Duty'nin Multiplayer'ı.Eğer o oyundan beklediğimi bulamazsam bende 3DS düşünebilirim sanırım.Ayrıca DS'e Modern warfare 3 bile çıktı.

Ama şu da bir gerçek, 3dsye şuan batılı firmalardan destek yok!

hocam nerden bu kanıya vardın çok merak ediyorum doğrusu çıkan 3ds oyunlarına bir bak istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mentese44

quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

Yeni satis rakamlari gelmis....yorum yok..ama kiziyorum sonye icten ice

Yanlışmı baktım 429,939 yazıyor toplamda yoksa..

Bu arada beyaz renk alan yokmu? tüm videolarda siyah psvita var.. beyazın linki varsa sevinirim.. teşekkürler şimdiden..

Beyaz renk daha amazonda yok sanırım, Batı çıkışına duyururlar renk paleti seçeneklerini.

Onca kez söylendi ama yine de tekrar etmek lazım: Japonya çıkışı oyunları sebebiyle kötüydü, Sony'e ben de kızıyorum bu sebeple. (bir mh ile çıkış yapsa nasıl satardı onu düşünün, bir ff ile çıkış yapsa...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StriderHiryu

quote:

quote:

quote:

COD çıkmayacak gibi geliyor hiç uğraşmazlar zaten ac ' ve coddan ne video var ne resim iptal olacak gibi geliyor

Allah aşkına, geliştirilmeye ne zaman başlandığı bile bilmiyoruz, şöyle karartıcı yorumlar yapmayın

-Yapımcısı açıkladı twitterdan, 2012'de çıkacakmış diye. AC'yi bilmiyorum, 3ds versiyonu iptal edilmişti, bu da iptal edilebilir. Ama, iOS'a bile bir Black ops Zombies 2 çıkmışsa, vita'ya da çıkar diyorum,(en azından zombili, vasat)

+1000 diyorum .

Mart'a kadar bekleyelim o zaman.
  • Ben de beyaz düşünüyorum zaten çıksa iyi olur.
  • feza dan ses seda yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

feza dan ses seda yok mu

?
  • avatar ff mh diyorsunda o oyunlar okadar kolay yapılmıyor hemde vita gibi sisteme zaten mh gelmez bu nesil kaptırdı MH3g çıktı 3ds'ye mh 4 3ds exc coşacaktır daha luigi mansion 2 super smash brothers new super mario 3ds zelda yeni oyun gelicek tabi sistem açılınca cod falanda gelir hatta cod black ops 2 3ds'yede çıkabilir gibime geliyor Burada MarioKart7 4 milyonu aşmş çıkalı 2 hafta oldu yuh artık bide 3ds oyunu
    http://gamrreview.vgchartz.com/sales-data/45691/mario-kart-7/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 1 Ocak 2012; 20:07:09 >
  • quote:

avatar ff mh diyorsunda o oyunlar okadar kolay yapılmıyor hemde vita gibi sisteme zaten mh gelmez bu nesil kaptırdı MH3g çıktı 3ds'ye mh 4 3ds exc coşacaktır daha luigi mansion 2 super smash brothers new super mario 3ds zelda yeni oyun gelicek tabi sistem açılınca cod falanda gelir hatta cod black ops 2 3ds'yede çıkabilir gibime geliyor Burada MarioKart7 4 milyonu aşmş çıkalı 2 hafta oldu yuh artık bide 3ds oyunu

Valla ben Japonya'da nasıl satacağını söyledim, Nintendo bu fikri daha önceden bulup anlaşmayı yapmış zaten Capcom ile
    Mario kart güzel ama gerçekten.(Modnation Racers kadar, bence)
    3ds'ye Cod çıksa kaç yazar? (Çift analog yok; ekran küçük, kesmez; map modellemesi ister, grafik ister) Black ops zombies gibi olmasın da, çok kötüydü o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

feza dan ses seda yok mu

4 ocak ta geliyormuş ALLAH ın izniyle dostum. MSN le konustum artık gelsin yani

Arkadaşlar SYD Bilgisyardar

PS Vita WİFİ li (ön sipariş) 533+KDV
    630 TL

PS Vita 3G+WİFİ (ön sipariş) 592+KDV
    799 TL

22 şubata gelecekmiş. sitesinden baktım.
  • quote:

quote:

avatar ff mh diyorsunda o oyunlar okadar kolay yapılmıyor hemde vita gibi sisteme zaten mh gelmez bu nesil kaptırdı MH3g çıktı 3ds'ye mh 4 3ds exc coşacaktır daha luigi mansion 2 super smash brothers new super mario 3ds zelda yeni oyun gelicek tabi sistem açılınca cod falanda gelir hatta cod black ops 2 3ds'yede çıkabilir gibime geliyor Burada MarioKart7 4 milyonu aşmş çıkalı 2 hafta oldu yuh artık bide 3ds oyunu

Valla ben Japonya'da nasıl satacağını söyledim, Nintendo bu fikri daha önceden bulup anlaşmayı yapmış zaten Capcom ile
    Mario kart güzel ama gerçekten.(Modnation Racers kadar, bence)
    3ds'ye Cod çıksa kaç yazar? (Çift analog yok; ekran küçük, kesmez; map modellemesi ister, grafik ister) Black ops zombies gibi olmasın da, çok kötüydü o.

Modnation racers çöpün önde gideni onla nasıl mario kart karşılaştırdın anlamadım . Çift analog aparatı var circle pad pro alırlar oynayanlar yada oyunun kutuns vs koyarlar 3ds grafikleri kötü değil okadar resident evil revelations görmedin sanırım . black ops zombies iphone oyunu

DS grafikleri bile çok kötü değil normal
  • quote:

Modnation racers çöpün önde gideni onla nasıl mario kart karşılaştırdın anlamadım . Çift analog aparatı var circle pad pro alırlar oynayanlar yada oyunun kutuns vs koyarlar 3ds grafikleri kötü değil okadar resident evil revelations görmedin sanırım . black ops zombies iphone oyunu
    http://www.youtube.com/watch?v=0kOXbeaREjU
    DS grafikleri bile çok kötü değil normal

Kendi fikrin. Ben MNR'deki mod yapımının harika bir şey olduğunu düşünüyorum ve gayet de zevkli. Mario Kart'da grafik az ama gerçekten zevkli, sebebi eğlenceli bir oyun olması. 3ds'ye cod gelse durup bir düşünürüm ama. Şimdi cod'u hep büyük ekranda oynadım, küçük ekranda sarar mı ki? Eğer 3ds'ye ve vita'ya gelse tercihim vita'daki olurdu kuşkusuz.
  • sonyburada.com nasil bir site arkadaslar ben siparis vericem ona gore.
  • Vita'da doom, emulator'le yapılmış.
  • Vitanın satış rakamları içler acısı.Kötüyü geçtim rezalet.Durum çok vahim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow44

quote:

Orijinalden alıntı: masmari

quote:

Ama şu da bir gerçek, 3dsye şuan batılı firmalardan destek yok!

hocam nerden bu kanıya vardın çok merak ediyorum doğrusu çıkan 3ds oyunlarına bir bak istersen

Batılı firmaların hiçbiri adam gibi 3ds oyunu yaptımı?8 tane mi ne oyun yaptılar, hepsi ios çakması, yani hiç önem verilmemiş.Ve ben hiç bir firmanında olumlu yönde açıklama yaptığınıduymadım.Bi ubisoft olumlu açıklama yaptı, 1 ay sonra ACyi iptal etti.Epic desen, motorunu 3ds'ye uyarlamadı, daha doğrusu gücü yetmiyor dedi...Uzun lafın kısası DSnin batıdan gördüğü ilgiyi 3DS görmedi.DS'ye eğlenceli oyunlar yapılırdı, şimdinin telefon oyunları gibi, çok iyi para kazanırdılar.Şimdi ne yapıyorlar, telefonlara oyun yaparak hiç uğraşmadan,emek vermeden, çok fazla para kazanmanın peşindeler!Eğer vitada batıda kabul görmezse, bu cihazlar ''japonya exclusive'' olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 25M.m.M53 -- 2 Ocak 2012; 1:23:45 >
  • Vita ve 3ds'in görüntü kalitesi karşılaştırılması. Fotoğraf vita'da çekilip diğerlerine aktarılmış, hepsi son parlaklıkta.
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismetdai -- 2 Ocak 2012; 7:50:10 >
  • SF vs Tekken VITA yok hiç video niyeyse e3'ten başka e3 videosuna fps .çok düşüktü
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.