Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu good People Die 3DS'e de geliyor ama hiç ilgimi çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxtotkaxx

kulübe nasil üye olcam

vita ile ilgili yapmacıktan vay cihaz harikaymış ben de almak istiyorum, ekle hocam demen gerekli, yoksa almıyoz
    Vita'yı alacaksan kulübe yazıyorum hocam, böyle.

@Risque, good people die benim de ilgimi çekmedi. Şeyi soracağım seni bulmuşken, senin bu shopto'dan sipariş ettiğin 3ds n'oldu? Oyunlar falan da sipariş ediliyormuş herhalde, nasıl gerçekleşiyor o iş? 40$ veriyoruz, kesin geliyor mu? Kulüpte baya soruluyor, bir alternatif getirmek gerek.
  • Maalesef İngiltere dışına çıkmıyor cihaz, ama ebay'dan çok rahat bir şekilde getirtebilirsiniz.(Faturayı düşük göstererek)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risque

Maalesef İngiltere dışına çıkmıyor cihaz, ama ebay'dan çok rahat bir şekilde getirtebilirsiniz.(Faturayı düşük göstererek)

Yani, bu faturayı düşük gösterme işlemi zor mu? Nasıl alıyor kısa bir özet geçsen, garantili mi, herkese yapıyorlar mı? Detaylı konusu varsa ben okuyayım buraya yazayım dostum sana zahmet olursa.

Çünkü herkesin sorduğu bir konu, Türkiye'den 750tl'ye cihazı alıp, 100 lira oyununa vermek istemiyoruz.
  • Ebaydan satıcı ile görüşüp,faturayı 60£,$ yada € altında yazmasını söylüyoruz.Hatta işimizi garantiye almak için kutusunu bile istemiyoruz,sadece cihaz,şarj aleti ve garanti belgesi bu kadar :) Sonra size sadece beklemek ve Vitanın geleceği günü iple çekmek kalıyor :D
  • quote:

Ebaydan satıcı ile görüşüp,faturayı 60£,$ yada € altında yazmasını söylüyoruz.Hatta işimizi garantiye almak için kutusunu bile istemiyoruz,sadece cihaz,şarj aleti ve garanti belgesi bu kadar :) Sonra size sadece beklemek ve Vitanın geleceği günü iple çekmek kalıyor :D

50$ değil miydi yurtdışı gümrük şeysi? Eğer bu olursa çok iyiymiş. Kargo için ne kadar alıyorlar?

-Böyle 3ds alanlar var mı? Gayet kolay bir yol gibi gözüküyor aslında. Sen böyle mi aldın?
  • Kargo ücreti aldığın ülkeden ülkeye değişir.(http://pages.ebay.com/help/pay/calculated-shipping.html )

Alan arkadaşlar var nintendocu'da.

Son olarak çıkan bundle paket türkiye'de 800 tl iken forumdan biri 600 tlye ebaydan aldı.
  • quote:

Kargo ücreti aldığın ülkeden ülkeye değişir.(http://pages.ebay.com/help/pay/calculated-shipping.html )

Alan arkadaşlar var nintendocu'da.

Son olarak çıkan bundle paket türkiye'de 800 tl iken forumdan biri 600 tlye ebaydan aldı.

200tl için o riske girmem ben şahsen. Yarı yarıya olsa neyse de. Gümrüğe bir takılsa üstüne soğuk su içmek gerekir. Birde gelirken insanda oluşan stres'te(geçicek mi takılacak mı) cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 25 Aralık 2011; 21:03:12 >
  • -Ebay’dan bu miktarda bir risk, bence de fazla, kargo işi sakat arkadaşlar.

-Bu arada 20mb download limiti konusunda bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Bu 20mb sınırı tek parça dosya boyutu için geçerli. Tek parça max indirilebilecek dosya boyutu 20mb ancak normal kullanımla istediğiniz kadar 3g bağlantı harcayabilirsiniz.

-Unit 13, 3G konusunda biraz yamuk çizdi. 3G ile UMVC dışında hangi oyunları oynayabileceğiz henüz net değil. Daha doğrusu dövüş dışında oyunları oynayabilecek miyiz o net değil, bi ihtimal futbol olabilir ek olarak.
  • Riske girmeyi sevmiyorsanız zaten cihazıda,oyunlarıda Türkiye'den almaya mahkumsunuz.

Ki cihaz TR'de çok ama çok pahalı ve oyunlarda gerçekten sıkıntı var;hem parasal,hem çeşitlilik,hemde oyunların alınabilirliği konusunda.

Kendime soruyorum acaba Vita alsam hangi oyunları alırım diye...

Uncharted...Ee?

Bu kadar.
  • Türkiye’den almanın yanında birde yurtdışından getirip satanlardan veya bir tanıdığa getirttme alternatifleri de var. Getirip satanlar sonra sonra fiyatları düşürecektir, bence 600tl riske girmektense getiren kişilere 100tl kar marjı vermek daha mantıklı. Vita’nın gümrükten sorunsuzca geçme ihtimali %10 bile değil.
  • Oyunlar Shop-To, Zavvi, The Hut gibi sitelerden alınabilir ama konsol işi zor biraz. Tanıdığın olsa neyse.
    @avatar78 yoruma bayıldım. "Yapmacık sözler söyleyecen yoksa almıyoz"
  • quote:

Riske girmeyi sevmiyorsanız zaten cihazıda,oyunlarıda Türkiye'den almaya mahkumsunuz.

Ki cihaz TR'de çok ama çok pahalı ve oyunlarda gerçekten sıkıntı var;hem parasal,hem çeşitlilik,hemde oyunların alınabilirliği konusunda.

Uncharted...Ee?

Bu kadar.

nasıl oyun yok?
    LBP
    Fifa
    Rayman origins
    Unit
    SFxTK
    modnation racers
    .
    .

bu oyunlarla çıkıyor, hiçbir konsol böyle oyunlarla çıkış yapmadı.
  • Bende 3DS'te var PC de arkadaşım.Benim ilgimi çeken sadece uncharted.

Benim için Vita alma sebebi yok denecek kadar az.
  • quote:

Bende 3DS'te var PC de arkadaşım.Benim ilgimi çeken sadece uncharted.

Benim için Vita alma sebebi yok denecek kadar az.

saydığım oyunlardan biri sende olma şansı var, Fifa
  • quote:

Riske girmeyi sevmiyorsanız zaten cihazıda,oyunlarıda Türkiye'den almaya mahkumsunuz.

Uncharted...Ee?

Bu kadar.

Ya şimdi, sadece Uncharted sana göre güzel geliyor ise bu konsolu almamalısın zaten. Benim konsolu fanboyluk derecesinde istediğim oyunlar var elbet, masmari çoğunu saymış zaten:

LBP, MNR, Fifa, Escape Plan, wipEout, ve Uncharted. Bunlar çıkış için az ama sevdiğim oyunlar. 3ds'm olsa Mario Kart ve Land'i alırdım herhalde.
    (not: LBP çıkışta yok, yazın çıkacakmış.)

@Strider,
  • quote:

Orijinalden alıntı: masmari
    ...hiçbir konsol böyle oyunlarla çıkış yapmadı.

Aynen Katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

quote:

Orijinalden alıntı: masmari
    ...hiçbir konsol böyle oyunlarla çıkış yapmadı.

Aynen Katılıyorum

Ama, sonuçta neredeyse 2012'ye geldik ve... Japonya çıkışı kötüydü benim gözümde. Batı çıkışı güzel olacak, besbelli. Ama sony, jpn çıkışına gerekli önemi vermedi. Şu takılma bozulma olayları... Kıyasladığımız tüm platformlar kaç yıl öncesine aitti. (3ds'nin çıkışında neler yaşandı bilmiyorum, jpn çıkışı onun da kötü zaten baktığımızda)

Bana göre çok daha iyi bir çıkış yapılabilirdi. Browser'da bir sürü hata, ps3 ile bağlantılarda hata, umd'den aktarma şeysinde hata, dokunmatiğin işlememesi hataları... Batı çıkışında bunları görmezsek ben iyi derim, ama şimdi gözümde kötü bir çıkış yaptı.
  • avatar sen hep dedin bekleyelim avrupa versiyonunu diye ama ben internetten daha erken almayı düşünüyordum saydığın hatalara rağmen ama fifa ve vita aynı gün çıkacağı için mecburen avrupa çıkışını beklemek zorunda kaldık,geçen bir video vardı oyunun yapımcısı fifa oynuyordu ama yan hakemlerden hiç bahsetmedi bide ps3 versiyonunda ne varsa onlar vitada olacak filan diyordu.ultimate teamde yokmuş benim için çok önemli değil ama şu yan hakemi koysalar ne olurdu sanki madem o kadar iyi bir oyun yaptınız.merak ettiğim acaba oyun çıkana kadar yan hakem veya farklı eklentiler yaparlarmı fifaya.
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.