Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1804. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18021803180418051806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam bir RPG, çok fazla diyalog var, altyazı ile oynayabilir isek seve seve oynarım onur çok seviyor bunu, tabi sadece Kotor değil Kotor 2'de gelmeli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gıcık oldum oyunlar birçok kişiye ulaştı ama kimse yedek almıyor hatta 2 old 4 gaming kanalı bir kişiye oyunun kodunu hediye edeceğini söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Umarım bu hafta gelir. Hep bakıyorum bende ama dediğin gibi kimse paylaşmıyor.

Paylassinlarda hafta sonu oynayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Umarım bu hafta gelir. Hep bakıyorum bende ama dediğin gibi kimse paylaşmıyor.

Paylassinlarda hafta sonu oynayalım.

Hadi yarış ve kovboy oyunu fiziksel sadece, adamın biri "PKGJ'ye destekte bulunmak istiyorum henüz paylaşılmamış bir oyun söylerseniz alıp paylaşırım" diyor bir kişi çıkıp Sturmfront dememiş benim dışımda benim söylediğim mesajım da bir tane bile beğeni almamış.

Neden böyle oluyor bilmiyorum ama yeni oyun çıktığında yayınlanması kimsenin umurunda olmadığı gibi isteyenlere de "çok istiyorsan git kendin al" deniyor "oyun alıp bağışlamak istiyorum" diyenlere de tepkisizler.

Ben bunca yıl sonra halen bir teşhis koyabilmiş değilim.

Şimdi baktım neyse bir kişi bir puan vermiş benim mesajıma ama bence halen çok garip örneğin adamın biri "Dullgrey"i paylaş demiş yahu o oyun zaten birkaç haftadır NPS'de talep etmeden önce bir kontrol etsene listeyi tazeleyerek, adama zaten alınıp paylaşılmış oyunu yeniden aldıracaklar.

• GTA SA oynarken gölgeleri açarsanız sizde de görev alacağınız veya gitmeniz gereken yeri gösteren kırmızı belirteç kayboluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

GTA SA oynarken gölgeleri açarsanız sizde de görev alacağınız veya gitmeniz gereken yeri gösteren kırmızı belirteç kayboluyor mu?

sıkıntı yoktu,yeni bitirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

sıkıntı yoktu,yeni bitirdim

Alıntıları Göster
    45. görevdeyim 11 saat oynamışım. Gölgeleri tamamen kapadım diğer tüm ayarlar maksimumda.

• quote:

45. görevdeyim 11 saat oynamışım. Gölgeleri tamamen kapadım diğer tüm ayarlar maksimumda.

Alıntıları Göster

Hocam Vita için Yeni çıkan oyunları takip edebileceğimiz, liste tarzı paylaşım yapan bir yer varmı?

Birde Vita'da oyunlarda hile kullanabilmek için (Borderlands vs.) VitaCheats programı varmış. Bunda kullanılabilecek toplu database dosyası mevcut mudur elinizde? Yada bir tavsiyeniz olur mu?

• Hala bir hareketlilik yok haftasonu oynasaydık güzel olurdu (Sturmfront yada Horizon case).

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Vita için Yeni çıkan oyunları takip edebileceğimiz, liste tarzı paylaşım yapan bir yer varmı?

Birde Vita'da oyunlarda hile kullanabilmek için (Borderlands vs.) VitaCheats programı varmış. Bunda kullanılabilecek toplu database dosyası mevcut mudur elinizde? Yada bir tavsiyeniz olur mu?

Alıntıları Göster

https://renascene.com/psv/

Dump status yazan yerin yanında nonpdrm yazdığında yedeklenmiştir nps'ye henüz yüklenmemiş ise yüklenme aşamasındadır.

Sadece fiziksel satışı olan oyunlar mesela Unmetal gibi burada görünmezler onlar için reddit'i takip edeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 25 Haziran 2021; 16:58:33 >
  • quote:

https://renascene.com/psv/

Dump status yazan yerin yanında nonpdrm yazdığında yedeklenmiştir nps'ye henüz yüklenmemiş ise yüklenme aşamasındadır.

Sadece fiziksel satışı olan oyunlar mesela Unmetal gibi burada görünmezler onlar için reddit'i takip edeceksiniz.

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim hocam sağolun :) 3 Yıldır Vita sahibiyim ama Sd2vita işine yeni giriştiğim için bayagi uzak kalmışım bu olaylardan :)

• Yeni port kesinleşti kotor tahmin ettiğimiz gibi flow discorddan söyledi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackmambakobe24

Yeni port kesinleşti kotor tahmin ettiğimiz gibi flow discorddan söyledi

Kesinlikte Türkçe yama gömülmeli buna Türkçe yaması harikaydı.

Oynanış olarak bayağı oyalar önceden oynamayan arkadaşlar varsa vitayı bir ay ellerinden düşürmeyebilirler  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt
    Ben oynamak istiyorum hocam yalnız combat mekanikleri biraz soğutuyor ya yavaş geliyor combat sizce şans vermeliyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sturmfront oyununu alır mısınız dediğim kişi PSN'de yoko oyun demiş acaba ABD bölgesinde markette değil mi bu oyun.

ABD'de olduğunu sandığım insanlar bu oyunu aldı ama acaba Avrupa marketine oradan mı aldılar, karmakarışık mesele.

• Şimdi de Binding of Isaac oyununu portladılar PSP'ye

https://www.reddit.com/r/PSP/comments/o7udfw/binding_of_isaac_rebirth_for_psp_v001/?utm_medium=android_app&utm_source=share

• Luckslinger geçen ay paylaşılan bu listede şimdi mevcutmuş, henüz kontrol etme fırsatım olmadı zaten pek ilgimi çeken bir oyun da değil, önceliğim Sturmfront sonra Horizon

mega (dot) nz/folder/JdREVRLQ#ZDKlQmsgCF6HLuToRHQkFQ

edit evet kontrol ettim sadece bu oyun yüklenmiş şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 26 Haziran 2021; 7:56:33 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

• gokhanext kullanıcısına yanıt

Klasörü kontrol edin refresh yapınca simgesi çıkmıyor mu? Nerede sorun çıkıyor?

• 
Sayfa: önceki 18021803180418051806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.