Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.272
Cevap
150
Favori
966.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1370
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1011
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 654
  • Favoriye Eklediklerim 150
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • avatar78 (2148 mesaj) ali_ihsan21 (1961 mesaj) Elluin (1011 mesaj) olağan_şüpheli (789 mesaj) stonesthrow (718 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11749 mesaj) Mobil (5655 mesaj) Tablet (2053 mesaj) (7 mesaj) Mini (1144 mesaj) Uygulama (325 mesaj) (39 mesaj) (124 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PS Vita >> @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
Giriş
    10551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

Öğerebileceğiniz Oyun varmı neredeyse büyük oyunların çoğunu oynadım japon oyunları hariç onları oynamadım persona filan

Metal Max, tank oyunu, turn based strateji, patchleyerek İngilizce yapmalısınız.

|
    |
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    Ps Vita için Retroarch pack kullanıyorum. İçinde birçok oyun, tema ve görseller hazır halde geliyor. Yalnız Retroarch sürümü eski ve yeni sürüme geçmek istiyorum. Sadece güncel vpk kursam paket bozulur mu?
  • Yarbay
    10551 Mesaj

pakete bağlı sadece temaların vs değil son sürümden önceki vpk GBA oyunlarını açamaz olmuştu güncel sürümle düzeldi. Retroarch'ın kendi içinde güncelleme seçeneği mevcut.

Hangi dağda kurt öldü bilmiyorum ama müjdeli haberim var; yeni oyun duyurusu

|
    |
    Hana-MicHi__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    Benim paket çevrimiçi güncellemeyi kapatmış. Büyük ihtimalle uyumsuz olacağını düşünmüş. O zaman bu şekilde devam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    Vita alayım diyorum bu aralar ama fiyatları uçuk sanki sahibinden ilanlarında
    |
    |
  • Yarbay
    10551 Mesaj

Ben 2017'de 500 tl'ye aldım, kurdaki yükselişi göz önünde tutarsanız bence çok pahalı değil şu an ama sizin kaç tl fiyatlar gördünüz onu da bilmiyorum.

Yine 2017'de siyah dışındaki renkler sıfır 1200 tl idi. Cihaz eski olabilir ama telefon olup modelinin elden çıkmıyor konsollar hatta değerlenebiliyor dahi.

|
    |
  • Binbaşı
    1179 Mesaj

vita kolay kolay değerini kaybetmez,üstelik dahada gelişiyor yeni oyunlar olsun,portlar olsun.

|
    |
  • Yarbay
    10551 Mesaj

Sturmfront Red Art Games'in farewell release'iymiş yani Vita'ya elveda diyorlar.  

şöyle bir şeyle kapanış yapsak ne bomba olurdu

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f2/fc/98/f2fc98082d4581155d620ac4ce05a768.jpg&t=0&width=480&text=1

Store kapanmıyor olsa bile yeni dijital oyun eklenmeyecekmiş eskiden duyurulan tarihten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 6 Mayıs 2021; 14:42:31 >
    |
    |

• Yarbay
    10551 Mesaj

GTA SA'daki kaplamalara bakar mısınız? Evde olsam hemen denerdim.

https://www.reddit.com/r/GtaSAvita/comments/n6esli/gta_sa_ps_vita_retexture_beta_v5_so_ive_been/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 7 Mayıs 2021; 0:2:25 >
  • Binbaşı
    1942 Mesaj
    GTA San Andreas da bug var oyunu bitiremiyorum fixlenmesi gereken bir görev var,öne cikartirsaniz sevinirim

https://twitter.com/RetroTurkeycom/status/1386270500381417479?s=19
  • Çavuş
    88 Mesaj

O sorun mobil sürümdeki modlu apkdan kaynaklı eğer 2.00 ı normal indirip ayarlamaları ona göre yaparsanız sorun çözülür
    |
    |
    RetroTurkey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1626 Mesaj

Bunu nasıl yüklerim gta sa yüklü bile değil bende. Ama bu şekilde nasıl yükleyebilirim üstadım
    |
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melankoln34

Bunu nasıl yüklerim gta sa yüklü bile değil bende. Ama bu şekilde nasıl yükleyebilirim üstadım

ben dün linke detaylı bakmadım henüz yayınlanmamış ama yakındır.

@Retro Turkey GTA SA'yı bitiren çok sayıda kişi var Vita yani port sorunsuz.

|
    |
  • Teğmen
    219 Mesaj

Ben türkçe yama kullanıyordum hata verdi bende o görevde.

almanca dili olarak ayarladım oyunu hatasız geçtim görevi sonra dili türkçeye aldım

|
    |
    RetroTurkey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1626 Mesaj
    Abilerim ps vita ya youtube indirmek istedim youtube den 1 ay evvel koyulmuş Bi video izledim uygulamayı indirdim ve vitashell ile kurdum çalışıyor çok güzel görüntü kaliteside ps tv de 1080 uygulama linkini bırakıyorum isteyen indirir.

İndirme linki reklamsız kendi yüklemem filan değildir. Dowloand kısmı sayfanın en altında sağ taraftadır.

https://store.brewology.com/vita/ahomebrew.php?brewid=910
    |
    |
  • Yarbay
    10551 Mesaj
    Apple'a güvenmiyorum bu konuda ama umarım olur

Portatif hibrit konsol üstünde çalışıyormuş

https://twitter.com/TechnopatNet/status/1391771288155279362?s=19
  • Yarbay
    3032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Apple'a güvenmiyorum bu konuda ama umarım olur

Portatif hibrit konsol üstünde çalışıyormuş

https://twitter.com/TechnopatNet/status/1391771288155279362?s=19

Oyun olmadan boş iş

• Yarbay
    10551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Oyun olmadan boş iş

Alıntıları Göster

Apple bu işe ikinci kez girmeyi deniyor bu kez exclusivesiz bırakmaz herhalde yoksa PC var bir de XBOX varken kimse bir çok konsola çıkan bir oyunu yeni bir cihazda oynamak için almaz, cazip bir şey olmalı.

bu oyun olmuş, grafikler güzel görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 10 Mayıs 2021; 22:22:43 >

• Binbaşı
    1912 Mesaj

daha önce iphone tanıtımlarında cihazın peformansını göstermek için oyunları da tanıtırdı ama oyunlar bu tanıtım gecelerinden ileri gitmezdi, apple 2000'lerin başında bir konsol denemesi oldu ama bir daha yakınından bile geçmedi, ios sisteminden bağımsız tamamen kendi ekosistemi olmazsa pek bir yere varamaz,

tabi işin içinde apple oldu mu peşinden tüm dünyayı sürüklüyor, güzel bir cihaz olur ve stüdyolarla da anlaşırlarsa çok kaliteli bir cihaz olur

|
    |
  • Yarbay
    3032 Mesaj

Apple ın şu anki kitlesi konsol oyuncuları gibi vereyim 60 70 dolar alayım oynayayım kitlesi değil

Zaten apple mikro ödemelerden trilyonlar kazanıyor mobilde deli para dönüyor

|
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
eksikgedik.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.