Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.401
Cevap
150
Favori
972.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1372
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1011
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 654
  • Favoriye Eklediklerim 150
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • avatar78 (2148 mesaj) ali_ihsan21 (2030 mesaj) Elluin (1011 mesaj) olağan_şüpheli (789 mesaj) stonesthrow (718 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11783 mesaj) Mobil (5689 mesaj) Tablet (2053 mesaj) (7 mesaj) Mini (1184 mesaj) Uygulama (325 mesaj) (44 mesaj) (140 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PS Vita >> @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
Giriş
    10626 Mesaj

Kyuhen son gününe neredeyse 1 ay kaldı bir tane dişe dokunur port çıkmadı ama 4 hafta da halen iyi zaman umarım güzel bir oyun gelir.

|
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj

Bu kadar güzel bir stratejinin Vita olduğunu bilmiyordum hava durumundan, ticaret kervanlarına kadar hesap ederek savaşıyorsun muhteşem oyun ama Vita'da Japonca.

vita trailer

video ps4 versiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 24 Nisan 2021; 14:17:10 >

• Çavuş
    93 Mesaj

Bunun kadar detaylı olmasa da Vita samurai warriors 4 empires veya dynasty warriors empires serilerine bakabilirsiniz hocam musou türünde ama baya tutuyor belki bakmışsınızdır ama yazayım dedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10626 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bigboss1903

Bunun kadar detaylı olmasa da Vita samurai warriors 4 empires veya dynasty warriors empires serilerine bakabilirsiniz hocam musou türünde ama baya tutuyor belki bakmışsınızdır ama yazayım dedim

oynadım onları ben dediğin gibi farklı bir tür onlar en beğendiğim Berserk idi, Gundam da fena değil.

|
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj

Müjde benden olsun, Bully portu geliyor, yapımını görmek isterseniz Rinn 2 veya daha kısa saat içinde twitch yayını yapıyor olacak.

Rinn flowun yaptığı otomatik GLSL dönüşüm mekanizması işi kolaylaştırdı diyor ama Kyuhen en iyi port ödülü iştahı kabartıyor da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 24 Nisan 2021; 20:32:16 >
  • Çavuş
    93 Mesaj

Oh be çok korkuyordum iptal olacak diye sonunda çok iyi bir haber teşekkürler haber için

|
    |
  • Binbaşı
    1183 Mesaj

gta libert city stories'de portlanıyor sanırım

• Yarbay
    3075 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

gta libert city stories'de portlanıyor sanırım

Evet twitte öyle yazmış
    Keşke daha güncel oyunlara yönelseler

Bu adam insan değil ya
    ekran kaydedici yapmışhttps://vitadb.rinnegatamante.it/#/info/660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 25 Nisan 2021; 0:34:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1947 Mesaj

bu aralar nes konsolunun vita emulatörü çıktı mı?

• Yarbay
    10626 Mesaj

Dördüncü bölümün yani Jungle bölümünün ortasındayım Unmetal'da yalnız oyun 4 kere çöktü gerçi bir şey kaybetmedim oto save sistemi dışında quick save de var ama umarım zor geçtiğim bir yerde çökmez.

• Yarbay
    10626 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

bu aralar nes konsolunun vita emulatörü çıktı mı?

Nereden çıktı ki böyle bir ihtiyaç PSP emulatörleri sorunsuz çalıştırıyor NES'i, öte yandan retroarch içinde de onun çekirdeği vardır?

• Çavuş
    93 Mesaj

Hocam ben 5. Ya da 6. Bölüme geldim sadece bir kere donma yaşadım öyle çökme oldu onun haricinde daha hiçbir sıkıntı olmadı siz de baya sıkıntı çıkmış anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigboss1903 -- 25 Nisan 2021; 11:9:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj
    ScourgeBringer linki

https://mega (dot) nz/file/ARAXHQ6B#D7guwHAyAB0lqisJfU_SMH-Nv1W3_ldgjEro6T4ni-s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 25 Nisan 2021; 13:5:57 >
  • Yarbay
    10626 Mesaj
    Umarım şu Mayısta çıkacak Dull Grey oyunu fiyasko çıkmaz, hiç ipe sapa gelir bir şeye benzemiyor

Videonun kapağında full gameplay yazdığını şimdi fark ettim demek ki yarım saat bunun tamamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 25 Nisan 2021; 18:20:26 >
    |
    |

• Yarbay
    10626 Mesaj

Minimum edition Adreanlin'de halen sorunlar varmış

|
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj

Sabahtan beri ScourgeBringer oynuyorum beynim pert olmuş farkında değilim, bayılırım böyle hızlı shooter oyunlara.

Her dövüş sonrası müziğin kesilip sessizlik olması inanılmaz bir keyif veriyor.

Siyah Vita'da beyaz analog ilginç durmuş

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/62/23/5a/62235a24208208fc95f65be6940e5b55.jpg&t=0&width=480&text=1

Ne oynadım yahu 😎

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9d/ac/9f/9dac9f1bbfa54e482e6ec55332ae1472.jpeg&t=0&width=480&text=1

Meşhur kanalın 64 GB kartı cortlamış, insanın içine oturur az değil 800 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 26 Nisan 2021; 23:11:44 >
    |
    |

• Binbaşı
    1947 Mesaj

psp emulatörünü sevmiyorum, snes veya gba emulatörü gibi direk vita üzerinden çalıştıran bir emulatör arıyorum

|
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj

DS emulatörü için Discord kanalı açılmış geliştirip, test ediyorlar.

|
    |
  • Yarbay
    10626 Mesaj

Dünden beri bir kez Unmetal'ı açmadım, resmen altüst etti beni ScourgeBringer, ilk görüşte aşk.

|
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.