Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1754. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21 , ali_ihsan21
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ben Claire isimli paylaşılan fiziksel oyunla bunu karıştırdım, Nicole isimli oyunu halen arıyorum sadece fiziksel olduğu için NPS'de yoktu halen de yoktur sanıyorum.

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direct X'i bulan dolayısıyla 90'ların sonunda daha gelişmiş windows oyunlarına ve Xbox'a kapıyı aralayan Engstrom laboratuvarında ayağına düşürdüğü monitör sonrasında oluşam komplikasyonlar sebebyle bu ayın ilk haftası 55 yaşında vefaat etmiş. Ne biçim ölüm bu yahu Direct X'i bul ayağına monitör düşsün.

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

gta liberty city'nin 7 milyons attığını bilmezdim, vitanın en fazla satan oyunu killzone o da 1.5m sattı diye biliyorum, vita için listenin tamamı bir gta etmezmiş, ama asıl şaşılan psp o kadar meşhur bir konsoldu ama yine de oyunları bana göre çok satmadı. 3ds oyunları daha çok satmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

gta liberty city'nin 7 milyons attığını bilmezdim, vitanın en fazla satan oyunu killzone o da 1.5m sattı diye biliyorum, vita için listenin tamamı bir gta etmezmiş, ama asıl şaşılan psp o kadar meşhur bir konsoldu ama yine de oyunları bana göre çok satmadı. 3ds oyunları daha çok satmıştır.

Alıntı

metni:
    Overall, this means Persona 4 Golden has sold approximately 2 million copies on both PlayStation Vita and PC worldwide.19 Ağu 2020

Ağustos itibariyle P4G satşı 2 milyon civarında.

Nintendo ile PS arasındaki karşılaştırma çok garip hem sonuçları hem de veriler açısından.

Nintendo'nun oyunlarının çok kaliteli ve seveninin kör aşık olduğu ortada. En basit örneği bu forum Switch konusunun nasıl akitf olduğuna bakın eğer bugün Vita'ya hala oyun çıkıyor olsaydı bile bu konu ölü Switch konusu karnaval gibi olurdu. Nedenini bilmiyorum bilen veya anlatılan bir video varsa izlerim ama PSP'ye 2 GoW, bir GT, bir sürü MH, God Eater, 3 GTA çıkarken bile DS daha fazla satıyor konuşuluyor ve seviliyordu garip ve anlamsız bir durum.

Durumu biraz karikatürize edersek Nintendo Switch'i TV'ye bağlayınca upscale olmasıyla mobil ve ev konsolunu birleştirdi tek esprisi bu oldu ve grafik kalitesi bana yeter bu kalitedeki oyunumu satın alır benim kitlem dedi ve tuttu. Sony ne yapsa etse kendi kitlesini yaratamıyor.

PS2'nin en popüler oyunlarını portları Vita'ya yüzüne bakan olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 16 Aralık 2020; 14:43:38 >

evet garip bir şekilde nintendo el konsolunda gerçekten iyi, playstation severlerin genel cihazı galiba ev konsolu, ne olursa olsun ps marka el konsoluna sıcak bakamıyorlar galiba

• Nintendo Pokemon'a ray tracing eklemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Aralık 2020; 11:13:17 >

•  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Fotoğrafta 150 saatlik oyun var hocam herhalde :)

• SertKabuk kullanıcısına yanıt

Vita'nın çıkışının 9. yıl dönümü bugün. Umarım bol bol port alır da mrü daha da uzun olur yoksa Sony'den bize hayır yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Aralık 2020; 16:49:23 >
  • Vatandaşın biri Raylib'i portlamış, Noel'e biter diyor.

https://twitter.com/psxdev/status/1339565008661962755

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 17 Aralık 2020; 18:5:43 >
  • Arkadaşlar psp e1004 buldum 350 tlye sizce alinir mi? Cihaz kirik kozmetik olarakta baya iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabeyyy

Arkadaşlar psp e1004 buldum 350 tlye sizce alinir mi? Cihaz kirik kozmetik olarakta baya iyi.

burası Vita konusu ama yardım edeyim wireless olmadığını stereo olmadığını falan biliyorsundur herhalde, fiyatı uygun sayılır temiz cihaz ise.

Biliyorum hocam. Cevabiniz icin teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

burası Vita konusu ama yardım edeyim wireless olmadığını stereo olmadığını falan biliyorsundur herhalde, fiyatı uygun sayılır temiz cihaz ise.

Alıntıları Göster

Hocam bende bi tane psp go almayı düşünüyorum

pspkvm diye java oyunlarını açan emülatör var sırf tuşlar kullanılıyor diye orada oynamayı düşünüyorum

Vitada yükledim tuşları atamak biraz sıkıntı olsa da oynadım baya

• Sıcak gelişme! Pfizer ve Biontech,aşı çalışmalarının üçüncü fazı tamamlanana kadar insanların temastan kaçınmaları için ömürlük oyunlu dezenfekte edilmiş Ps Vita dağıtma kararı aldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 18 Aralık 2020; 17:56:4 >
  • SertKabuk kullanıcısına yanıt

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!  @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! 

Ben kesildim ya çok daha fazla oynuyordum, P4G'ye yeniden başlamalıyım sürekli kitap okuyor veya dinliyorum.

edit az önce elime aldım Vita'da yüklü P4G onu açmaktansa telefondan kitap okumak daha çekici geliyor kaldığım yeri hatırlıyorum karakterin başına ne gelecek merak ediyorum. P4G gibi oyunlarda konu ne kadar diğer oyunlara göre çekici olsa da asla bir kitabın kalitesine ulaşamıyor video oyunlarının bir hadikapı hepsi birbirinin birebir kopyası gibi.

Bir CoD veya MoH olsa sıka sıka gidersin bir sonraki levela geçmek için aman ne bilim belki de çok oynadığım için sıkmıştır ama Dex yarım kaldı Tokyo Xanadu, P4G hepsini yarım bıraktım bu arada kaç kitap bitti saymadım bile. edit Jeanne D'arc ve FF Tactics de yarım kaldı onları unutmuştum ama bu arada MoH 1,2 ve CoD'yi bitirdim 3-4 gün içinde komşular 2. Dünya Savaşını hissetmişlerdir gürültüden.

edit 2 Tropical Zone isimli oyunun ilk alpha versiyonu VitaHex'in patreon sayfasında herkese açık yayınlandı

Reddit'te Switch lite ve PSP sahibi biri "15 sene sonrasında PSP hala çok güzel görünüyor" deyip şu fotoyu paylaşmış

Yahu resmen cihazlardan biri elektronik dükkanlardaki görsel amaçlı kullanılan plastiklere diğeri yani PSP Cyberpunk evreninden çıkmış bir alete benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 18 Aralık 2020; 20:25:47 >
  • merhab, benim şöyle bir problemim var. kırık olmayan ps Vita ve ps3 kullanıyorum. psplus uyesıyım. Ps3 de oynadığım gow collection oyununun save dosyasını psplus ile bulut sistemine kaydettim. Aynı oyunu Vita dan açtığımda ise bulut sistemde kayıtlı dosyayı bulamadı. Sony Psvita da desteği çekince mi böyle oldu yoksa yanlış bir seyler mi yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saltukc

merhab, benim şöyle bir problemim var. kırık olmayan ps Vita ve ps3 kullanıyorum. psplus uyesıyım. Ps3 de oynadığım gow collection oyununun save dosyasını psplus ile bulut sistemine kaydettim. Aynı oyunu Vita dan açtığımda ise bulut sistemde kayıtlı dosyayı bulamadı. Sony Psvita da desteği çekince mi böyle oldu yoksa yanlış bir seyler mi yapıyorum.

İki sistemde de aynı hesabın kurulu olduğundan emin misin? Destek çekme derken PS plus sistemi devam ediyor diye biliyorum markette bazı güncellemelere gittiler eskiden PC'den oyun alınabiliyordu şimdi sadece cihazdan alınabiliyor bunun bir fakr yaratacağını sanmıyorum ama diğer arkadaşlar yani PS Plus kullananlar da yorumlarını yapsınlar.

edit yalnız oyun aynı olmasına rağmen iki farklı sistem arasında cross save özelliğini destekliyor mu Sony bu oyun için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 18 Aralık 2020; 22:17:54 >

çünkü sony'nin asıl uzmanlığı tüketici elektroniğidir, ps5'de de gördük cihazlarının görünüşlerine çok önem veriyorlar

• saltukc kullanıcısına yanıt

iki oyun arasında cross-save olduğuna emin misiniz?

• 
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.