Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1752. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ekran küçülüp çözünürlük aynı kaldığı için daha mı iyi görüntü ortaya çıkıyordu Go modellerde yanlış mı biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Hocam ekran küçülüp çözünürlük aynı kaldığı için daha mı iyi görüntü ortaya çıkıyordu Go modellerde yanlış mı biliyorum.

evet tek sebep bu.

Habroxia 2'nin çıkmasına günler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 30 Kasım 2020; 19:15:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @SertKabuk

Bu resimin kalitesi biraz düşük ama fark belli oluyor ekran küçük olmasından pikseller dağılmıyor daha keskin bir görüntü oluşuyor. Giysilere bakınca fark daha bir belli.

• Arkadaşlar selam , psVitayı ipadOs’ta kullanmak istiyorum deneyen duyan varmı aranızda ds4 destekliyor ipadOs sonra acaba vita ile bağlantı yapılabilir mi diye düşündüm 😅 herkese iyi forumlar.

Bu arada persona 4 tarzı bir oyun tavsiye eden çıkar mı ?

• ONG_bagTR O kullanıcısına yanıt
    The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel önerebilirim. İkinci oyunu da mevcut.
  • Bu ayın üçünde Habroxia 2 geliyormuş.

"Halam Cadı" oyunu PSN'e düşmüş ne biçim oyun ismi yahu

• Bakın "Halam Cadı" isminde saçma sapan bir görsel roman dün yayınlandı bugün NPS'de, yarın, yani aslında bugün çünkü 3'ü oldu, Habroxia 2 yayınlanacak bir ay sonra düşer NPS'ye herhalde.

• 2021'de geliyor Heart Forth Alicia

Bu homebrew yolda imiş güzel görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 3 Aralık 2020; 23:6:52 >
  • Arkadaşlar VITA’da satın alınmış oyunlar yani İndirme Listesi açılmıyor. Sebebini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Arkadaşlar VITA’da satın alınmış oyunlar yani İndirme Listesi açılmıyor. Sebebini bilen var mı?

Markette arıza vardı, kademe kademe düzeliyor Avrupa market düzelmiş olmalı.

Birkaç gündür şöyle şeyler paylaşılıyordu  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 4 Aralık 2020; 7:50:46 >
  • Gerçekten şu ps Vita ölü doğan çocuk gibi.

Sadece bakın sadece fifa serisini devam ettirselerdi Online olarak inanın bana satış patlaması olurdu.

Gta serisinde Gta IV çıkmalıydı bence bu cihazda bu potansiyel vardı. Ben geçmişe dönüp bakınca şöyle diyorum. Sony hepimizi dolandırdı killzone , callof , uncharted , resistance , assains creed , gibi daha sayamadığım gerek grafik gerek hikayesi güzel oyunlarla bi kakaladı bize. Sonra bastı animeyi bastı çini bastı japonu telefona çıkan oyunlara bakıyorum bazen cidden daha iyileri çıkıyor. Tablet yapmaya çalıştılar olmadı.
    Oyun konsolu yapmaya çalıştılar olmadı.
    Gül gibi cihazın ağzına s*çt*lar
  • Benim önümüzdeki birkaç yılda bile PSP tüm oyun ihtiyacımı karşılayacaktır, ki ondan sonra da Vita'ya başlayacağım. Sony ne yaparsa yapsın bu iki cihaz beni ekran kartı/ dizüstü değiştirme çılgınlığından uzak tuttu.

Dizüstümde film veya youtube açık ikinci ekranımda oyunumu oynuyorum canıma minnet, MMO veya FPS tarzına merakı olmayan benim gibiler için bu cihazların oyunları can simidi gibi.

Sabahtan beri Unchained Blades oynuyorum

PSN'deki oyun fiyatları ne kadar garip Fifa 21 gibi her sene birbirinin kopyası bir oyun 700 tl iken Cyberpunk 2077 gibi yıllardır beklenen bir oyun 460 tl. Hani oyunlar 80-100 aralığında olacaktı? Acaba bu oyun PS4 olduğu için mi fiyatı düşük?

Cuphead yakında Vita'ya geliyor, aslında PPSSPP için portlanıyor ama Adrenalin çalıştıracak

https://twitter.com/VitaDev2/status/1335257582567624704

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Aralık 2020; 20:51:23 >
  • Sony PSP 5G patenti almış. Yeni portatif cihaz ufukta göründü demektir.

edit millet birbirini mi gaza getiriyor yoksa ciddi mi bilmiyorum ama yorumlarda acayip hype olmuş herkes alacağım, ilk günden sipariş falan diyor. Vita'nın ticari yönden böylesi başarısızlığından ve tüketiciyi memnun edememesinden sonra Playstation'a olan güven olsa gerek, bu kez aynı hataları yapmaz diye düşünüyor olması gerek insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Aralık 2020; 21:47:22 >
  • ben vita için geç kaldım ama oyun politikasına göre psp 3 alabilirim, ben her yerde oyun oynamak isteyen biriyim, ps5 oyunlarını düşük çözünürlükte bile olsa çalıştırabilecek veya 3. parti firmaların dikkatini çekecek kadar güçlü bir cihaz olsa tercih edilebilir. bugün görüyoruz ki 350 g/flops gücündeki switch için wolfenstein 2 hatta doom eternal bile gelebiliyor. ben kesinlikle yeni bir el konsolu tercih etmek istiyorum

• ayrıca cuphead haberine sevindim el konsoluna çok yakışan bir cihaz ama neden hala psp destekli çıkıyor anlamıyorum, direk vita'ya getirseler ya

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

ayrıca cuphead haberine sevindim el konsoluna çok yakışan bir cihaz ama neden hala psp destekli çıkıyor anlamıyorum, direk vita'ya getirseler ya

PSP için geliyor diyemeyiz PSP emulatörü PPSSPP çalıştırabilecek PSP çalıştırmayacak sadece Vita için yapsalar Vita emulatörü olmasına rağmen homebrew olmasından Vita emulatörü çalıştırmayacaktı bu şekilde çok daha insan Android, iOS hem de Vita çalıştıracak.

Yeni portatif haberi çok güzel ama umarım Vita'ya ilgiyi azaltmaz, yorumlarda bir çok kişi "daha bugün almıştım Vita'yı" demiş port olayları da çok iyi gidiyordu Vita için.

Cuphead örneğin çok popular bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Aralık 2020; 22:17:34 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam çıksa bende düşünmeden alırım herhalde Sony olan güven oyunlarına olan güven yeter
  • Cuphead için çalışan geliştiriciye ulaştım (@vitadev2) "ben sadece bir chapter/scene portladım tamamını yapmak çok zor ve zaman alıcı olacaktır benim için" diyor. Ağzımıza bir bal çalıp demo ile bırakacak bu vatandaş anlaşılan umarım bir başkası alır ve ilgilenir projeyle.

edit keşke oyunları portlamanın daha kolay bir yolu olsaydı, tersine mühendislik daha kolay olsaydı. Kaynak kodu olmadıktan sonra neredeyse imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 6 Aralık 2020; 12:54:29 >
  • Openfodder portlandı eski populer bir AMİGA shooter oyunu.

https://www.youtube.com/watch?v=f16FarouchY

https://vitadb.rinnegatamante.it/#/info/597

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 7 Aralık 2020; 14:14:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Cuphead için çalışan geliştiriciye ulaştım (@vitadev2) "ben sadece bir chapter/scene portladım tamamını yapmak çok zor ve zaman alıcı olacaktır benim için" diyor. Ağzımıza bir bal çalıp demo ile bırakacak bu vatandaş anlaşılan umarım bir başkası alır ve ilgilenir projeyle.

edit keşke oyunları portlamanın daha kolay bir yolu olsaydı, tersine mühendislik daha kolay olsaydı. Kaynak kodu olmadıktan sonra neredeyse imkansız.

Hocam kaynak kodu olduktan sonra maksimum hangi oyun portlanır? Vita'nın donanımı açısından soruyorum.

• 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.