Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA3 1.1'e güncellendi, çok belirgin performans artışı var. Oyun menüsü bir saniyede açılıyor, çok hılı yükleniyor eski hali çok can sıkıcıydı FPS de daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helltaker oyununu Switch'ten portladılar.

• Aranızda Crisis Core bitirmiş olan biri varsa bana bir yardım edebilir mi?

edit: tamam çözdüm

edit2 Crisis Core gepatch ile öyle güzel görnüyor ki TV ekranında bazen oyunu bırakıp manzarayı seyredesim geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 25 Kasım 2020; 22:56:50 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Beyaz oled lazım olursa mesaj atabilirsiniz hocam.

• arkadaslarim akrabamizin cocugu buyudugunden ellerindeki PS VITA'yi bizim cocuga hediye ettiler kirik versiyon degil sanirim orjinal isletim sisteminde ve son surum icinde de 8 Gb lik boş sd karti var fakat bizim ufaklik FORTNITE hastasi PS cafelerde Pandemi nedeniyle kapali oldugundan kafayi usutmus vazitette :) bu PS VITA ile bir sekilde FORTNITE yukleyip oynatabilirsek bizim cocuga omuzlarimdan buyuk bir yuk kalkar ve inanin cok minnettar olurum simdiden yardimlarini esirgemeyen forum ahalisine tesekkuru borc bilirim

Not : Eger Olmaz Derseniz Cihaz Isimize yaramiyacagi ve cocugun ilgisini cekmediginden evde boşta duracagina hakkini verecek birinde olmasi icabinca satiliktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sals

arkadaslarim akrabamizin cocugu buyudugunden ellerindeki PS VITA'yi bizim cocuga hediye ettiler kirik versiyon degil sanirim orjinal isletim sisteminde ve son surum icinde de 8 Gb lik boş sd karti var fakat bizim ufaklik FORTNITE hastasi PS cafelerde Pandemi nedeniyle kapali oldugundan kafayi usutmus vazitette :) bu PS VITA ile bir sekilde FORTNITE yukleyip oynatabilirsek bizim cocuga omuzlarimdan buyuk bir yuk kalkar ve inanin cok minnettar olurum simdiden yardimlarini esirgemeyen forum ahalisine tesekkuru borc bilirim

Not : Eger Olmaz Derseniz Cihaz Isimize yaramiyacagi ve cocugun ilgisini cekmediginden evde boşta duracagina hakkini verecek birinde olmasi icabinca satiliktir

Fortnite çalıştırmaz Vita, ancak Nvidia ekran kartlı bir bilgisayar üstünde çalışırsa ondaki görüntü Vita'nın ekranına yansıtılabilir moonlight uygulaması ile.

Vita'yı satıp Switch alabilirsiniz o çalıştırır iOS ve Android cihazlar da çalıştırıyor ama hangi güçteki ne performansta bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 27 Kasım 2020; 0:12:48 >
  • Ilginiz alakaniz icin tesekkur ederim ustadim ps 5 alma ihtimalimiz malumunuz fiyatlardan oturu mumkun olmadigindan Bu FORT NITE Oyununu Ps3 mu veya Ps4 te mi oynanabilinir veya en az maliyetli hangi yolu denemeliyiz

• quote:

Ilginiz alakaniz icin tesekkur ederim ustadim ps 5 alma ihtimalimiz malumunuz fiyatlardan oturu mumkun olmadigindan Bu FORT NITE Oyununu Ps3 mu veya Ps4 te mi oynanabilinir veya en az maliyetli hangi yolu denemeliyiz

PS3'te Fortnite yok, el cihazı dışında en ucuz hangi cihazda oynanır derseniz PC olmalı i3 4 GB ramli bir cihaz çalıştırıyor, minimum cihaz donanımı için şunu yazmışlar internette

"Fortnite çalışmak için Minimum Sistem Gereksinimleri

Ekran Kartı: PC'de Intel HD 4000; Mac'te Intel Iris Pro 5200 veya dengi AMD GPU

İşlemci: Core i3-3225 3.3 GHz

Bellek: 4 GB RAM

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit veya Mac OS Mojave 10.14.6"

Konsol derseniz PS4 olmalı veya muadili bir xbox.

• GTA3 PS2'de de böyle anlamsız mıydı rumble özelliği silahla vuruluyorum gamepad titremiyor, arabayı hızlı sürünce kol titremeye başlıyor.

Tetik çektiğimde falan titremesini tercih ederdim.

Vice City'nin RE'si bir bitseydi :/

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

PS3'te Fortnite yok, el cihazı dışında en ucuz hangi cihazda oynanır derseniz PC olmalı i3 4 GB ramli bir cihaz çalıştırıyor, minimum cihaz donanımı için şunu yazmışlar internette

"Fortnite çalışmak için Minimum Sistem Gereksinimleri

Ekran Kartı: PC'de Intel HD 4000; Mac'te Intel Iris Pro 5200 veya dengi AMD GPU

İşlemci: Core i3-3225 3.3 GHz

Bellek: 4 GB RAM

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit veya Mac OS Mojave 10.14.6"

Konsol derseniz PS4 olmalı veya muadili bir xbox.

Alıntıları Göster
    Verdiginiz degerli bilgiler icin tesekkur ederim ustadim o zaman PS Vitayi Satip PS4 alma calisicam satis onceligimde forumdaki arkadaslar olucaktir ilana koyayim belki ilgilenen cikar

• Arkadaslar acaba bu Psp Vitaya Blu tv ve Netflix yuklenip stabil olarak problemsiz kullanilabilinir mi

• quote:

Arkadaslar acaba bu Psp Vitaya Blu tv ve Netflix yuklenip stabil olarak problemsiz kullanilabilinir mi

Netflix çalışıyor her ne kadar desteğini Sony çekmiş olsa da eski versiyon çalışan ama BluTV uygulaması yok tarayıcıdan girilebilir mi bilmiyorum çünkü Youtube bile yarım yamalak çalışıyor.

• quote:

Ilginiz alakaniz icin tesekkur ederim ustadim ps 5 alma ihtimalimiz malumunuz fiyatlardan oturu mumkun olmadigindan Bu FORT NITE Oyununu Ps3 mu veya Ps4 te mi oynanabilinir veya en az maliyetli hangi yolu denemeliyiz

Fortnite için bilgisayar dışında en az maliyetli yol 800-900 TL civarına kalın kasa Xbox One almak olur hocam.

• quote:

Netflix çalışıyor her ne kadar desteğini Sony çekmiş olsa da eski versiyon çalışan ama BluTV uygulaması yok tarayıcıdan girilebilir mi bilmiyorum çünkü Youtube bile yarım yamalak çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Yaw ali ihsan ustadim sizede mahcup oluyorum her daim ilgilenip cevap veriyosunuz yureginize saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Fortnite için bilgisayar dışında en az maliyetli yol 800-900 TL civarına kalın kasa Xbox One almak olur hocam.

Alıntıları Göster
    Sert kabuk ustadim bende Fort nite oyunu icin psp vitayi takas veya satma yoluyla elden cikarip ps4 arayisina girmistim Ama sizin bu yonlendirmeniz ile X- Box ta bakmaya basliycam hem belirttiginiz uzere bana daha az maliyetli olucaktir.Yeni Alternatif olusturdugunuz ve ilgi alakaniz icin cok tesekkur ederim

• quote:

Sert kabuk ustadim bende Fort nite oyunu icin psp vitayi takas veya satma yoluyla elden cikarip ps4 arayisina girmistim Ama sizin bu yonlendirmeniz ile X- Box ta bakmaya basliycam hem belirttiginiz uzere bana daha az maliyetli olucaktir.Yeni Alternatif olusturdugunuz ve ilgi alakaniz icin cok tesekkur ederim

Alıntıları Göster
    Üstad sizsiniz hocam.Saygılar selamlar.
  • sals S kullanıcısına yanıt

zevk benim için

• Final Fantasy X dünyanın en güzel şeyi olabilir. İlk defa oynuyorum, aman Allah'ım!

Bundan sonra White Knight Chronicles'a bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Final Fantasy X dünyanın en güzel şeyi olabilir. İlk defa oynuyorum, aman Allah'ım!

Bundan sonra White Knight Chronicles'a bakacağım.

Ben onun yedeğini almadan önce bir saat kadar oynadım X-2 farklı bir oyun mu devamı mı add on mu nedir?

Ben bunu oynuyorum, çok keyifli. Aynı Mystery Team gibi her dakikası birbirinden farklı mantık, bulmaca ve benzeri oyunlarla dolu. Bu bitsin ikinci oyununa başlayacağım.

• quote:

Ben onun yedeğini almadan önce bir saat kadar oynadım X-2 farklı bir oyun mu devamı mı add on mu nedir?

Ben bunu oynuyorum, çok keyifli. Aynı Mystery Team gibi her dakikası birbirinden farklı mantık, bulmaca ve benzeri oyunlarla dolu. Bu bitsin ikinci oyununa başlayacağım.

Alıntıları Göster
    Devam oyunu hocam.
  • 
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.