Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Çok iyi fırsatmış ya baktım ps4 falan da var 1000 lira civarına ps4 alınabilirmiş.

Alıntıları Göster

PS4'ler üvey evlat konumuna düştü PS5'de geri uyumluluk olacağından dolayı, belki biraz da çok gürültülü çalışıyor olması sebep olabilir.

FF veya GoW gibi oyunlarda traktör gibi ses çıkarıyor pro model dahi.

GTA3'deki ada glitch'i sadece HD texture yükleyenlerde oluyormuş, ısrarla bende bir sorun yok diyorum adam bende oluyor diyor ama zaten port olan oyunu bir de ben modifiye ettim demiyor.

Vice City 30-40 fps stabil çalışabiliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 5 Kasım 2020; 2:51:14 >
  • Arkadaşlar benim elime 3.72 sürüm bir ps vita geçti bu kalıcı olarak kırılıyormu acaba ?

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

ben oyunu 5 saat kadar oynadım, fakat sonra türkçe yama çıktı yeniden başladım, türkçe yama bende devamlı çökme sorununa neden oluyordu, vazgeçtim ve pc'den oynamaya başladım, ince espirileri ve güzel hikayesi var diye türkçe oynamak istiyorum

• Vita'da asla böyle sorunla karşılaşmazsınız, tamamen sessizdir

https://twitter.com/MrFwibbles/status/1326103951318667264

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her hafta bir PSP oyununa İngilizce çeviri geliyor, Vita'ya en son Ağustos'ta gelmişti.

PSP'de Phantasy Star Portable Infinity 2'ye lokalizasyon geldi.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

vice city ne zaman geliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

vice city ne zaman geliyor hocam

Rinn'den bir haber yok, en son 30-40 fps stabil GTA3'ten daha güzel çalışacak diyordu yalnız geçenlerde biri Reddit'te oyunun PC'den RE'sinin tam olarak yapılmadığını söyledi, kaynak sordum cevap vermedi, bildiğim kadarıyla VC Switch''e de portlanmadı değil mi?

Bu RE işiyle ilgillenen gruptan bir bilgi akışı yok ki ne olup bittiğini billelim, Rinn geçen günlerde Doom portladı 90'lardaki oyunu demek ki Vice City ile uğraşmıyor oyunun eksik kısımları olduğu izlenimi yaratıyor bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Rinn'den bir haber yok, en son 30-40 fps stabil GTA3'ten daha güzel çalışacak diyordu yalnız geçenlerde biri Reddit'te oyunun PC'den RE'sinin tam olarak yapılmadığını söyledi, kaynak sordum cevap vermedi, bildiğim kadarıyla VC Switch''e de portlanmadı değil mi?

Bu RE işiyle ilgillenen gruptan bir bilgi akışı yok ki ne olup bittiğini billelim, Rinn geçen günlerde Doom portladı 90'lardaki oyunu demek ki Vice City ile uğraşmıyor oyunun eksik kısımları olduğu izlenimi yaratıyor bu durum.

Alıntıları Göster

evet switche portladılar vice city'i ama switche san andreası bekliyorum,vice city'i vitada oynamayı planladım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

evet switche portladılar vice city'i ama switche san andreası bekliyorum,vice city'i vitada oynamayı planladım :)

Alıntıları Göster
    Öyleyse an meselesidir Vita'ya da çıkması. OLED ekran dolayısıyla mı Viita'da oynamak istiyorsun?

Bakın mesela Vita'da bu gibi maceralarla da karşılaşmazsınız :D

https://twitter.com/Arek_Adamowicz/status/1326449364630462470

• Flow 1600$'ı almayı kafaya koymuş ki bu kez de PPSSPP'yi Vita'ya portlamak için uğraşıyor, keşke DS emulatörü ile ilgilenseydi gePatch zaten bir yere kadar iş görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam Walmart'ı etiketleyerek "PS5'imi tedarik edene kadar kızımı beslemeyeceğim, ölürse kanı sizi elinizde olacak" diye tweet atmış.

https://twitter.com/MightBeDayo/status/1327029618918920198

Mizah olsun trend olsun sosyal medyada diye yapıyorlar ama şaka yolu bile bu kadar arzulanması çok garip, insanlar PS4'te sanki tüm oyunları oynayıp bitirdiler de PS5'i böylesine arzuluyorlar. Sabah 4'te bile bizdeki PS5 konusu aktif konuşma dönüyor.

Benim Vita günlerdir dolapta yatıyor sürekli PSP oynuyorum, insanları anlamak güç.

• Günceli yakalamak birçok insanı hayata bağlıyor hocam, bence sebebi bu.Geçmiş konsollara bakıp "şunda şu oynanıyormuş o zaman bundan devam" diyen insan sayısı daha az.Bunu demeye vakitleri olmuyor günlük kullanıcıların.Geçmiş taraması yapmak yerine yeniyi alıp koyuyor televizyonun yanına ve popüler teknoloji sitesi haberlerinden hangi oyunlar gelecek diye takip etmeye devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 13 Kasım 2020; 21:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Günceli yakalamak birçok insanı hayata bağlıyor hocam, bence sebebi bu.Geçmiş konsollara bakıp "şunda şu oynanıyormuş o zaman bundan devam" diyen insan sayısı daha az.Bunu demeye vakitleri olmuyor günlük kullanıcıların.Geçmiş taraması yapmak yerine yeniyi alıp koyuyor televizyonun yanına ve popüler teknoloji sitesi haberlerinden hangi oyunlar gelecek diye takip etmeye devam ediyor.

Bir de online arkadaşlarla oynama istenci oluyor olmalı, arkadaşların bu akşam şunu oynayalım dediğinde katılamamak veya sen daha almadın mı denilmesi insanı ezik bırakıyor olmalı.

Zaten tüm bu sistem alım üstüne dönüyor çocuklar Noel'de ailelerinden hediye olarak yeni konsol istesinler diye her zaman getirip Noel'e dayıyorlar çıkışları.

Yalnız halen Sony'nin el konsollarına olan soğukluğunu çözebilmiş değilim, çok daha fazla satış yapıp, düşüp kırııldığında yeniden alınabilir, her yerde oynanabilir, televizyona ihtiyaç olmadığından evdeki her çocuk eline bir tane verilip bir köşede meşgul edilebilir ve oyun satışından büyük gelir sağlanabilir ama bir türlü Sony dikiş tutturamadı el konsollarında. Bu arada geçtiğimiz günlerde bir Sony yetkilisi artık eskisi kadar olumsuz bakmadıklarını yeni bir cihaz gelebileceğinin sinyalini verdi

PSP'nin en güzel oyunları Final Fantasy type-0, Monster Hunter 3rd Unite, PSP2I yapılmış bitmiş oyunu İngilizce'ye çevirmeye bile tenezzül etmedi adamlar.

Günlerdir PSP2I oynuyorum PSP'ye bir kere daha aşık oldum.

• Aylar sonra köşede yatan ps vitayı bir açayım dedim.Kütüphanede psn plusla verilen bir sürü oyun birikmiş.Bu oyunlardan hangisi oynamaya değer bana tavsiye verebilirsiniz.Şuan da psvitada online serverları açık olan hangi oyunlar var bilginiz var mı ? Gerçi gördüğüm kadarıyla herkes kırık vita ile oynuyor.Bunlarla online oynama şansı var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: blade184

Aylar sonra köşede yatan ps vitayı bir açayım dedim.Kütüphanede psn plusla verilen bir sürü oyun birikmiş.Bu oyunlardan hangisi oynamaya değer bana tavsiye verebilirsiniz.Şuan da psvitada online serverları açık olan hangi oyunlar var bilginiz var mı ? Gerçi gördüğüm kadarıyla herkes kırık vita ile oynuyor.Bunlarla online oynama şansı var mı

Online oynarsın bloklanma diye bir şey henüz olmadı, sunucusu kapanan oyunların sayısı oldukça sınırlı çoğu açık Killzone, Virtua Tennis hala oynuyoruz.

Tavsiye zor iş herkesin ilgisi farklı oyuna oluyor.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu tenis oyunu bende de var ama online maç yapmayı bir türlü beceremedim.Online bölüme girdiğimde maç yapma bölümüne giriyorum.Bana computerla maç yaptırıyor.

• blade184 B kullanıcısına yanıt
    Son bir kaç seferde bende de olmuştu aynı durum belki onun sunucusu kapanmış olabilir daha yetkili birine sormalı.

Vita'ya GTA3 geldi linkleri Reddit'te bulabilirsin.

• https://twitter.com/TIKIPODltd/status/1327579400150409216
    yukarıdaki çok yakında çıkıyor, Unmetal Şubat'a ertelendi.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Phantasy Star 0 DS'te kardeşimle co-op oynamıştım,eğlenceliydi. Attığınız videoyu Vita sandım bi an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 20 Kasım 2020; 15:2:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.