Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @selami023, @kpln04, teşekkür ederim hallettim.
  • İyi oyunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok iyi haber

• doganreis kullanıcısına yanıt
    Spiker de İngilizce mi

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Spiker de İngilizce mi
    Değil İspanyolca.

• Selam. Ps vita 1000 4gb hafıza kartlı arıyorum sizce ne kadar verilir max ?

• DS4 ü ilk defa Vita ya bağladım, resmen eziyet çekmişiz ya :) evde oynayacaksam artık ds4 süz zor oynarım :)))

Tepkime süresi filan da çok iyi valla direkt algılıyor sanki ps4 e bağlamış gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

DS4 ü ilk defa Vita ya bağladım, resmen eziyet çekmişiz ya :) evde oynayacaksam artık ds4 süz zor oynarım :)))

Tepkime süresi filan da çok iyi valla direkt algılıyor sanki ps4 e bağlamış gibi
    Hareket sensörü eklentisini de kurabilirsin, DS4 ile sağlıklı DS3 ile biraz düşük performanslı çalışıyor.
  • Catherine Full Body'i bitirdim sona doğru cutsceneleri izlemeden atladığım için mi oldu bilmiyorum 16 saatlik oyun 8 saatte bitti belki 16 saate hikaye modu dışındaki diğer yan görevler de dahil olabilir.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    psp oyunları ile ilgili bir gelişme mi var?
  • quote:

psp oyunları ile ilgili bir gelişme mi var?
    Orada iyi para birikti ve şu ara kimse evden çıkamıyor dünya çapında, bir sürpriz olabilir ayrıca şu son paylaştığım grafik arayüzünde performans kaybına sebep olan kodun bulunmasının işlerini kolaylaştırır mı bilemem. Homebrew'da %180 performas artışına sebep oluyormuş dediğine göre.
    480x272 diye psp çözünürlüğünden bahsediliyor ama wolfenstein oyunu direk vita'ya yapılan bir mod değil mi? neden o çözünürlükte yapıyorlar ki?
  • quote:

480x272 diye psp çözünürlüğünden bahsediliyor ama wolfenstein oyunu direk vita'ya yapılan bir mod değil mi? neden o çözünürlükte yapıyorlar ki?
    Yukarıdaki twitte PSP konusu geçmiyor o mod çok farklı çözünürlüklerde çalışabiliyor FPS kısarak, bu açık fark edilince daha verimli kullanılabilmeye başlanmış Vita donanımı.

Benim dediğimde %180'lik bir görüntüde iyileşme PSP için yapılacak gekliştirmede de etkili olabilir.
  • Vita PS2 emulatörü çalıştırmaya başladı ve hayır 1 Nisan şakası değil zaten henüz 31 marttayız

Windows ps2 emuatörü play arayüzü ile bir animasyon çalıştırıldı Hello World tarzında bir şey.

portun gitlab adresihttps://gitlab.com/xerpi/play

Heyecan verici :)

• quote:

Orijinalden alıntı: selami023

Heyecan verici :)
    hepsi bu mu?

Ben de IBAN nosu verip bu müjdeli haberi ilk ben verdiğim için bir kaç bir şey atarsınız diye ummuştum
  • Zer0xFF yi bende takip ediyorum :)

• 29'unda 8 yeni oyun yüklenmiş hiç bir yorum yok, başlık ölmüş resmen.

En düşük beklentim Duck Souls oyunundandı ama çok keyifli bir oyun çıktı, ayrıca Explosive Jack ve Thunder Paw oyunları da hiç fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 1 Nisan 2020; 23:17:15 >
  • 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.