Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1695. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 13 Ağustos 2019; 22:4:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Normalde need for speed çok oynamam ama dün most wanted kurdum elimden bırakamadım, cihazın adam akıllı tek araba oyunu zaten tavsiye ederim.
    Ne olurdu gran turismo gelseydi şu cihaza
    Ride Racer'lar da güzel ayrıca WRC 4 ve 5 var ama otomobil olmasa da benim favorim Dirt.
  • Vasara büyük hayal kırıklığı benim için grafik kalitesi düşüklüğüyle opsiyon menüsünün ilkelliği ile ses effeklerini duymak isteyip de müziği kapama seçeneği olmayan oyunları hala neden yaparlar, bir de voice kapama özelliği koymuşlar onu koyuyorsun hayvan herif biliyorsun Japonca bağırtılara kimse dayanamayacak da o müziği neden dayıyorsun kulağıma.

Yatay modda oyun alanının kalınlığı iki parmak yahu, para vermiş olsam gider firmayı basarım.
  • Arkadaşlar merhaba ps vita buldum 1.81 versiyon. güncelleme yapmak istediğimde son sürüm 3.71 diyor. nasıl 3.70e güncelleyebilirim veya 1.81 yeterince randımanlı olur mu. not 4gb hafıza kartıyla 400 istiyor.
  • s_mail S kullanıcısına yanıt
    Cihaz temiz ise alınır iyi fiyat ama 3.70'e güncelleme 3.60'a güncelle dün çıkan oyunu dahi oynayabilirsin ayrıca kalıcı enso kurabilirsin.

1.81'de hiç birşey yapamazsın. 3.60'a güncellemek için DNS ayarını değiştirip güncelleme dosyasını özel bir sunucudan çekeceksin Sony'den değil henkakudan geldiğini kontrol etmeden güncelleme.

Bunların çok sayıda videosu ve hatta Türkçe anlatımı mevcut vita Türkiye forumunda.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Başka bir tane daha vardı. 3.69 onu youtube taki videolar sayesinde kırdım. şimdi 4gb lik kart ve sdvita adaptörü var. onu halletmem lazım çünkü orjinal ürün alamıyorum Van'da kutulu oyun yok zaten. orjinal kartlar çok pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

Çok teşekkür ederim. Başka bir tane daha vardı. 3.69 onu youtube taki videolar sayesinde kırdım. şimdi 4gb lik kart ve sdvita adaptörü var. onu halletmem lazım çünkü orjinal ürün alamıyorum Van'da kutulu oyun yok zaten. orjinal kartlar çok pahalı.
    İstanbul'da da bulamazsın Vita olsun başka parçalar olsun dönem dönem çıkıyor sonra bir süre olmuyor. Örneğin ben Vita'yı ikinci el aldığım gün Kadıköy ve Eminönü'nde sadece bir tane hafıza kartı vardı, cihaz ise iki tane falandı. (sd2vita henüz yoktu)

Bu o güne has değil bulması çok zor.

Vasara kolleksiyonu daha 2 sene önce çıkmış Switch'te takılarak çalışıyor bir patch gelecek olmalı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 18 Ağustos 2019; 5:5:22 >
  • sk2vita kurdum vita 3.65 sürüm şuan cihazı tanımakla meşgulüm ama oyunlar çok güzel. killzone efsaneymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

sk2vita kurdum vita 3.65 sürüm şuan cihazı tanımakla meşgulüm ama oyunlar çok güzel. killzone efsaneymiş.
    Oyunlar efsane cidden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Henüz kırılmamış 3.71 versiyonunda dahi psp oyunlarını adrenalin olmadan çalıştıran Chovy Sign yayınlandı.

Marketten indirilen bir psp oyunundan anahtarı çekip psp oyununa enjekte ediyor ve psp oyunu ana ekranda çalışıyor.

Edit bu arada bağış kutusunda biriken para 650$ oldu çalışmalar başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 21 Ağustos 2019; 2:52:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.71 de kırıldı Flow yayınladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

3.71 de kırıldı Flow yayınladı
    Adrenalin çalışmıyor ve downgrade mümkün değil şu an için dolayısıyla nasılsa kırıldı üst versiyon yükleyim demesin kimse

Refood ile 3.60 tüm oyunları oynatıyor hala ve bugün yani 27'sinde 90'lar temalı güzel bir oyun çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Adrenalin çalışmıyor ve downgrade mümkün değil şu an için dolayısıyla nasılsa kırıldı üst versiyon yükleyim demesin kimse

Refood ile 3.60 tüm oyunları oynatıyor hala ve bugün yani 27'sinde 90'lar temalı güzel bir oyun çıkacak.

Alıntıları Göster
    Uğraşırsa onları da ekler
    Halihazırda 3.71 güncellemiş vitacılara ilaç gibi geldi ama bu sürpriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Uğraşırsa onları da ekler
    Halihazırda 3.71 güncellemiş vitacılara ilaç gibi geldi ama bu sürpriz

Alıntıları Göster
    3.72 çıktı yine açığı kapadı Sony, sidik yarıştırıyorlar Andy ile

edit dündü galiba bir reddir başlığında okudum adam 3.65 Vita için ilan vermiş herhalde resimde varmış ilanda ama postaya vermeden önce cihazı güncellemiş çocuk cihaz eline geçince iade etmek istemiş şimdi iletişimi kesmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 27 Ağustos 2019; 11:2:20 >
  • Ebeyin...

1:50'ye bakın

• quote:

edit dündü galiba bir reddir başlığında okudum adam 3.65 Vita için ilan vermiş herhalde resimde varmış ilanda ama postaya vermeden önce cihazı güncellemiş çocuk cihaz eline geçince iade etmek istemiş şimdi iletişimi kesmiş

Alıntıları Göster
    Destek verdiği faal bir konsol olsa tamam engellesin korsanı da
    Adamlar olmasa bu zamana kadar bile gelemezdi

• quote:

Alıntıları Göster
    Aynı şey başıma geldi
    3.60 diye aldım 3.65 çıktı adam letgoda engelledi başka hesaptan yazdım internet açık kalmışta kendisi güncellenmiş dedi sonra kırılınca sorun olmadı

• quote:

Aynı şey başıma geldi
    3.60 diye aldım 3.65 çıktı adam letgoda engelledi başka hesaptan yazdım internet açık kalmışta kendisi güncellenmiş dedi sonra kırılınca sorun olmadı

Alıntıları Göster
    cihaz onaylamadan asla güncelleme yapmaz, güncelleme dosyasını otomatik indir seçeneği açıksa bile indirir yüklemek için sorar, doğru söylememiş.
  • quote:

cihaz onaylamadan asla güncelleme yapmaz, güncelleme dosyasını otomatik indir seçeneği açıksa bile indirir yüklemek için sorar, doğru söylememiş.

Alıntıları Göster
    Aynen ucuza almıştım yanında kart ve oyun olduğu içinde üstelememiştim
    Ama geçenlerde işlemci aldım fena kazık yedim neyse yeri burası değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Destek verdiği faal bir konsol olsa tamam engellesin korsanı da
    Adamlar olmasa bu zamana kadar bile gelemezdi

Alıntıları Göster
    Destek vermiyor dedin şak diye oyun düştü PSN'e, hem bugün çıkması gereken bir başka oyun daha varken.

Bu nereden esti onu anlamadım hiç duyurusu olmayan bir oyun.
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP0891-PCSE01426_00-RAGLEGENDSKYFISH
  • 
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.