Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1693. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SnavS

Direk oradan indirdiğim 0.94 sürümü zaten pc'de. Ama arama kısmında cıkmıyor

Alıntıları Göster
    Beta.nopaystation.com daki sitede psv games yerine basin ve psv gamesi indirin .tsv dosyasi olarak iner.
    nps browser den indirdigin .tsv dosyasini oyun olarak tanit (.tsv dosyasini nereden oyun olarak tanitacagini biliyorsundur herhalde) ve refresh yap sonra arama kismina shake yaz cikmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Direk oradan indirdiğim 0.94 sürümü zaten pc'de. Ama arama kısmında cıkmıyor

Alıntıları Göster
    Kusura bakma pm mesajlarina bakamiyorum sms onayi istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanici32

Kusura bakma pm mesajlarina bakamiyorum sms onayi istiyor

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, son mesajım için ne yapabiliriz peki nps den inen klasör şeklindeki oyunları nasıl kurabilirim acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SnavS kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/sMpo-awvheE
    Pkg 2 zip cikarticsini kullanmaniz gerekiyor bi muddet sonra detayli blgi veririm

pkg2zip çıkartıcısını kurunhttps://github.com/mmozeiko/pkg2zip/releases
    buradan indirebilirsiniz.
    indirdiğinizi npsden file/options/any pkg dec tool'a kurun.
    sonra oyun indirin.
    oyun indikten sonra kalasör PCSF00403 VEYA PCSG00128
    gibi bişey olmalı veya herhangi bir kod olabilir.
    ps vitanizi vitashell ile usb ile bağlayın klasör gezginindeki görünüme basın gizli öğeleri göstere basın en sağda (windows 10) seçeneklere gidin klasör ve arama seçenklerine basın orda görünüme gidin ordaki tiklerden korunan işletim sistemi dosyaları gizle(önerilen) yazan tiki kaldırın uyarıya evet diyin sonra tekrar vita dizinini açın artık vita shelldeki gibi tüm klasörler gözükür.
    sonra app yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz oyunu pcsf00403 veya harhangi bir kod farketmez yapıştırın.
    en son vitanın bağlantısını kesin vita shellden en ana dizine geri gidin (ux0 ur0 gibi) orda üçgene bas ve refresh live area diyin bide refresh license database diyin bitince y.den başlatın ve oyunun gözükmesi lzım :)
    biraz acele yazdım anlamadığınız birşey olursa sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 7 Ağustos 2019; 22:59:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanici32

pkg2zip çıkartıcısını kurunhttps://github.com/mmozeiko/pkg2zip/releases
    buradan indirebilirsiniz.
    indirdiğinizi npsden file/options/any pkg dec tool'a kurun.
    sonra oyun indirin.
    oyun indikten sonra kalasör PCSF00403 VEYA PCSG00128
    gibi bişey olmalı veya herhangi bir kod olabilir.
    ps vitanizi vitashell ile usb ile bağlayın klasör gezginindeki görünüme basın gizli öğeleri göstere basın en sağda (windows 10) seçeneklere gidin klasör ve arama seçenklerine basın orda görünüme gidin ordaki tiklerden korunan işletim sistemi dosyaları gizle(önerilen) yazan tiki kaldırın uyarıya evet diyin sonra tekrar vita dizinini açın artık vita shelldeki gibi tüm klasörler gözükür.
    sonra app yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz oyunu pcsf00403 veya harhangi bir kod farketmez yapıştırın.
    en son vitanın bağlantısını kesin vita shellden en ana dizine geri gidin (ux0 ur0 gibi) orda üçgene bas ve refresh live area diyin bide refresh license database diyin bitince y.den başlatın ve oyunun gözükmesi lzım :)
    biraz acele yazdım anlamadığınız birşey olursa sorabilirsiniz.
    Hocam oldu vallahi Allah razı olsun :) nonpaystation daki pkg oyununu nasıl atarız onuda yarın yazarsanız işlemlerim tamam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

enteresan
    sırf böyle oynamak için xperia play aldım ama tel çok küçük
    androidin herşeye destek veripte hala adam akıllı gamepad desteği getirmemesi ilginç
    bende hiç pkg olarak inmedi bu sebeple bir şey diyemeyeceğim ama pkg2zipi kurduysan o pkgleri otamatik olarak çıkartıyor diye biliyorum
  • Ben bu telefonlardan bıktım bir Samsung S2'im vardı ınu babama verdiğimden dolayı Note 2 aldım o gündür Note 2 kullanıyorum bu resimdeki gibi telefon ve konsolu bir araya getiren bir cihaz olmadıkça yenilemek için bir gerekçe görmüyorum.

Vita2 veya PSP2 telefonlu gelsin.
  • quote:

Ben bu telefonlardan bıktım bir Samsung S2'im vardı ınu babama verdiğimden dolayı Note 2 aldım o gündür Note 2 kullanıyorum bu resimdeki gibi telefon ve konsolu bir araya getiren bir cihaz olmadıkça yenilemek için bir gerekçe görmüyorum.

Vita2 veya PSP2 telefonlu gelsin.
    Bu güzel ama kaliteli mi tartışılır
    Apple aylık oyun servisi duyurdu gamepadte çıkaracakmış belki bu yüzden oyunlara destek artar
    Hatta oceanhorn 2 ilk ios a gelecek
    Sky children of light çıktı etkileyici bir oyun
    Bazen al gitsin şu switchi diyorum ama çok pahalı
    Switch lite amazonda herşey dahil 1350 geliyormuş ama onunda kırılma durumu ne bilinmiyor henüz nintendo oyunları hayvan gibi pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

Bu güzel ama kaliteli mi tartışılır
    Apple aylık oyun servisi duyurdu gamepadte çıkaracakmış belki bu yüzden oyunlara destek artar
    Hatta oceanhorn 2 ilk ios a gelecek
    Sky children of light çıktı etkileyici bir oyun
    Bazen al gitsin şu switchi diyorum ama çok pahalı
    Switch lite amazonda herşey dahil 1350 geliyormuş ama onunda kırılma durumu ne bilinmiyor henüz nintendo oyunları hayvan gibi pahalı

Alıntıları Göster
    Sony'nin portatif oyun sektöründeki canlanmaya tepkisiz kalması kendi ayağına sıkması olur, sıradışı bir şeyler yapacağını umuyorum ama şunu da itiraf edeyim bir yanım yapsın isterken hala bırak Vita'yı PSP oyunlarını bitirmiş değilim ve öylesine güzel oyunlar var ki.

Sony yeni portatif cihazına Vita özelliklerine artı olarak sadece PS2 geri uyumluluğu verse yıkar ortalığı.

edit bu arada 2000'lerin başında PC'ye çıkmış oyunlar Vita portlanmaya başladı bunların data dosyaları ile ulaşabileceğimiz bir kaynak bulan var mı? Ben Quake'i Mega'dan çekmiştim ama Star Trek Voyager: Elite Force çıktı şimdi aramak içimden gelmiyor çünkü return to castle wolfenstein'ı indirdim iki farklı kaynaktan PC'de çalışıyor ama Vita hata veriyor şunun kurulum dosyaları ile paketlenmiş bir kaynaktan illa ki paylaşımı vardır ama Reddit'te bile bulamadım.

Anthony Star Wars Battlefront 2'nin sekizinci versiyonunu çıkamrış henüz beta ama bakalım
    https://drive.google.com/uc?id=11lJm4h5ElTv4515hXSWQ1YybbJ1kayNa&export=download

önceki sürümün hataları giderilmiş jedi temple'da kütüphaneden çıkınca boşluğa düşüyordun, R2'yi bomba atma yapabilir misin dedim umarım eşref saatine rastlamaz.

v7'de 45 harita vardı bunda 32 tane var umarım tam sürümde sayı artacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 8 Ağustos 2019; 18:21:0 >
  • Borderlands ve Resistance aldım gerçekten de oyunlar harikaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunImparatoru

Borderlands ve Resistance aldım gerçekten de oyunlar harikaymış.
    Resistance alana kadar Killzone alsaydın keşke yoksa var mı?
  • Ebeveyn kontrolleri nedeniyle bu uygulamanın kullanımına izin verilmiyor diye tuhaf bir sorunum var. Hayır ayar falan da yapmadım. Nasıl çözebiliriz. Vita 3.68 ve hackli.

Edit çözdüm. Ebeveyn ayarlarına girince şifre istemesi beni yanılgıya düşürmüş.

Bu arada oynamayan varsa Trails in Sky serisini öneririm. Seslendirmesi bayağı iyi. Oyun pcde var ama seslendirme yok. Mod vs o tarz şeyler yapmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 8 Ağustos 2019; 20:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Ebeveyn kontrolleri nedeniyle bu uygulamanın kullanımına izin verilmiyor diye tuhaf bir sorunum var. Hayır ayar falan da yapmadım. Nasıl çözebiliriz. Vita 3.68 ve hackli.

Edit çözdüm. Ebeveyn ayarlarına girince şifre istemesi beni yanılgıya düşürmüş.

Bu arada oynamayan varsa Trails in Sky serisini öneririm. Seslendirmesi bayağı iyi. Oyun pcde var ama seslendirme yok. Mod vs o tarz şeyler yapmanız lazım.
    Bir türlü çözemedim o seride ne bulduğunuzu çok seviliyor ama her bölüm yer altında mahzenlere sokuyor karakterleri, bunalıyorum.

Grand Knights'taki gibi yap güzel bir orman, deniz manzarası bu kadar mı zor, saatlerde tünnellerde, mağaralarda, dehlizlerde dolandırıyor.

Tam da şu anda patchlenmiş Japan versiyonunu oynuyordum şimdi indirdim acaba bu farklı mı diye baktım çünkü ana ekranı açık doğa resmi var yok yine oyun başlaması ile tünellere girdik ve hatta dünyanın merkezine iner gibi bir kuyunun içine gidiyor.
    https://www.gamesmega.net/the-legend-of-heroes-zero-no-kiseki-iso-psp-english-patch-mf-mg-gd/
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Aslında yeni başladım ben seriye ilk oyunda 3. acttaydım. Vita 3.70te sürekli hack iptal olunca sürekli kendi kendine yeniden başlayınca modoru ile 3.68e döndüm. O sırada save gümledi. Baştan almam gerekecek. 25-26 aatlik save gümledi. 25-26 saat bir oyunu oynamada tavsiye etmek için yeterli diye düşünüyorum. Trailse başlamadan önce ufak bir araştırma yapmıştım. Nasıl diye. Seriyi bütün olarak ele alın ve 1'i enfes bir serinin girişi olarak düşünün. Sadece sabredin. Özetle böyle diyorlardı. Oynadığım süre boyunca da pek sıkıldığımı söyleyemem hatta muhabbetlerden bayağı keyif aldım. Karakterleri de beğendim. Birde o attığın linkteki ile benim dediğim farklı, benim dediğim şu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 8 Ağustos 2019; 22:35:8 >
  • sen haline şükret geçen twitter'dan tanıdığım biri bu oyunun müptelası onlarca saat oynadığı save ile birlikte Vitası aracından çalındı. Adam dibe vurdu kafayı yiyordu şu renk ve gripli bir Vita görürseniz bana twit atın diyor ABD'nin kalabalık bir eyaletinde yaşamasına rağmen Zeki Alasya Metin Akpınar filmi gelip aklıma gülmüştüm.

Sağdaki beyaz Vita çalındı, ayıp yahu arabanın içinden bir anda gitmiş

• Bir rüya gerçek oluyor PSP oyunlarını Vita çözünürlüğünde oynayacağız çok yakında

• quote:

Bir rüya gerçek oluyor PSP oyunlarını Vita çözünürlüğünde oynayacağız çok yakında

Tüm oyunlar için mi geçerli?
    Yoksa yine patch mi gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.