Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1667. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16651666166716681669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Ben oyunu açtığımda sürekli x o veya start tuşuna basarak konuşmaları okumadan geçiyorum menü çıktığında sese girip müziği kapardım artık cihaz sesi tamamen kapalı çünkü kulağımda bilgisayarın kulaklığı oluyor.

Yani bir nevi oyuna l göster lan nerden zıplayıp kimi vuracağım ruh hali ile girişiyorum.

Alıntıları Göster
    Oceanhorn mu chasm mı?
    Ocenahorn da okumak lazım ipucu veriyor nereye gitmen ne yapman gerektiği ile ilgili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hotline miami zor evet. İlk bölümü yarım saatte geçmiştim. Ama daha sonra baya bir sardı beni ve platin aldım. 2 yıl falan olacak herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Oceanhorn veya Chasm değil tüm oyunlarda taktiğim aynı oyunların hikâye ve seslerini sallamaz oldum, tüm Dead Nation'ı ses tamamen kapalı bittirdim örneğin.

Hikâye olduğunda oyunu takip etmeye üşeniyorum çünkü hikayeler tatmin etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Hotline miami zor evet. İlk bölümü yarım saatte geçmiştim. Ama daha sonra baya bir sardı beni ve platin aldım. 2 yıl falan olacak herhalde.
    Ben dört gözle Shakedown Hawai bekliyorum.

• quote:

Oceanhorn veya Chasm değil tüm oyunlarda taktiğim aynı oyunların hikâye ve seslerini sallamaz oldum, tüm Dead Nation'ı ses tamamen kapalı bittirdim örneğin.

Hikâye olduğunda oyunu takip etmeye üşeniyorum çünkü hikayeler tatmin etmiyor.
    Zaten öyle ahım şahım bi hikaye yok
    Oyalasın yeter
    Shakedown Hawai süper görünüyor

Aynı yapımcının Retro city carnage oyununda hoş espriler vardı.

Yeni pkgj iki misli alana ihtiyaç duymuyormuş önceki mesajı editledim.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Nasıl? Ama kendileri Twitter üzerinde anket yaparken iki misli alan konusunda uyarmışlardı, eğer bir yolunu buldularsa iyi olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Nasıl? Ama kendileri Twitter üzerinde anket yaparken iki misli alan konusunda uyarmışlardı, eğer bir yolunu buldularsa iyi olmuş
    Kendim deneme şansım olmadı, yok diyorlar.

Zombie oyunu çıkmış

https://drive.google.com/open?id=1wt7Lskw6EI_7aZV7vSt-OSkVmDGkqWNE

edit oynadınız mı zombie oyununu ? Profesyonel yapımcıların kıymetini bilin çok ses etmeyin demek için yapılmış gibi
    ama unity motoru sağolsun gelecek vaad ediyor.

295 mb alanım vardı 250 mb'lık oyunu başlattım kurdu, 2 misli işini düzelttiler demekki.

Kill all zombies oyunu steam'de kamera açısı eğimli ve gelen düşmanları görüyorsun Vita versiyonunda 90 derece dik açı yapmışlar boss nerede diye görmek için ekrana girsin diye hareket ettiğin anda elinin tersiyle zombie Osmanlı tokadı indiriyor ve ölüyorsun sizin yapacağınız oyuna ben...

Fallenleader, Anthony, Rinnegatamante, VitaHex herkes kendi oyununu yapıyor Vita için ne güzel bir dönem yahu (Anthony PSP için)

Gelecek shooter'ın resmini de koyayım da renk gelsin konuya biraz

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

PSX ve PSM oyunları şimdilik arka planda yüklemeyi desteklemiyor, yükleme devam ederken uyku moduna geçilirse yükleme bozuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 30 Ocak 2019; 21:6:41 >
  • Bu kez son mesajı editlemeyim dedim çünkü haber büyük, Indie Gamer Chick 2008-2016 yılları arasındaki Xbox live indie kolleksiyonunu Vita'ya portlama konusunda anlaşmış büyük bir ihtimalle olacağı söyleniyor.

twitter adresleri

https://twitter.com/indiegamerchick

konuyla ilgili tweet ve reddit konusu, 9 gün önce reddit'te konu açılmış ama ben piracy'de takıldığımdan vita başlığını görmemişim görünüşe bakılırsa benden başka ilgilenen de yok gibi zaten
    https://www.reddit.com/r/vita/comments/ai8d3r/the_indie_gamer_chick_collection_possibly_coming/
    https://twitter.com/IndieGamerChick/status/1087513349137432577 şunu RT ve beğeni yapmamız ilgi olduğunu gösterecektir, reddit'te o kadar konuşulmuş ama haberi pek beğenen yok ne garip.

Belirtilen zaman aralığındaki oyunlar mı bunlar bilmiyorum ama kolleksiyondaki kimi oyunlar

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Şöyle 5 oyun gelsin can feda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 30 Ocak 2019; 23:39:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Arka planda indirme işi güzel ama gereksiz bence
    Hem pili sömürür hem de indirme hızı yavaş
    Şarja takılı iken bırakırsın indirir
    @ali_ihsan21
    Bende çok seviyorum twin stick shooter
    Hotline miami ve helldivers önerebilirim
    Miami çok zor diyorlar
    bende 25Mbit internet var pkgj uygulamasında dahi interneti tam kullanamıyor,2 misli olayı yok ise arka planda indirme yapması hoşuma gider, hep gece uyuyunca oyun indirmeye çalışıyorum.
    bene chasm yükledim ama bu tarz kolay öldüğün ve oyunun başına kadar gittiğin oyunlar beni pek sarmıyor, ama yine de gerçekten oynanmaz demeden de silmiyorum olabildiğince deniyorum.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Ali bey hangi oyunlar var? bir liste veya video var mı oyunları görsek, Xbox için yayınladı ise güzel oyunlar olabilir. 2014 gibi xbox cephesi İndie oyunlara ağırlık vermeye başlamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Ali bey hangi oyunlar var? bir liste veya video var mı oyunları görsek, Xbox için yayınladı ise güzel oyunlar olabilir. 2014 gibi xbox cephesi İndie oyunlara ağırlık vermeye başlamıştı
    Bu part 1 diğer partları da var ama işte 2008-16 araalığı mı bu oyunlar bilmiyorum

Şuna bakın deathmatch var ve su altında fps köpekbalıklarıyla şahane bir konsept, belki 10 çeşit zombie shooterdan sonra şu oyun çölde su gibi gelir, bu arada aşağıdaki video çok komik çocuk resmen çıldırdı "ben sadece bir insanım 3 köpekbalığı neden yolluyor bu oyun üstüme" diye serzenişte bulunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 30 Ocak 2019; 23:19:56 >
  • Ya bu chasm oyunu delirtti beni
    Vitayı fırlatmamak için zor tutuyorum kendimi
    Akşam gidip hile yükleyecem olmuyor böyle

hile var mı?

bazı oyunalrın geçemediğim yerinde hile kullanmak istiyorum. hile eklentisi var ama nasıl çalışıyor bilmiyorum.
  • quote:

Ya bu chasm oyunu delirtti beni
    Vitayı fırlatmamak için zor tutuyorum kendimi
    Akşam gidip hile yükleyecem olmuyor böyle
    O oyunda ilerlediğinde öyle bir kapı açılıyor ki seni oyunun en başına atmasını engelliyor youtube'dan walkthrough izleyip onu açmaya odaklan derim ama oyunda nerede olduğunu bilmiyorum.

Checkpoint özürlü bir oyun, çok uğraştırıyor aynı Salt and Sanctuary gibi. SaS oyunu benim oynamayı çok istediğim ama ilerleme konusunda sorun yaşadığım ve pes ettiğim bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Ocak 2019; 19:29:17 >
  • quote:

O oyunda ilerlediğinde öyle bir kapı açılıyor ki seni oyunun en başına atmasını engelliyor youtube'dan walkthrough izleyip onu açmaya odaklan derim ama oyunda nerede olduğunu bilmiyorum.

Checkpoint özürlü bir oyun, çok uğraştırıyor aynı Salt and Sanctuary gibi. SaS oyunu benim oynamayı çok istediğim ama ilerleme konusunda sorun yaşadığım ve pes ettiğim bir oyun.

Alıntıları Göster
    Her bölümde bir save odası açılıyor ama oraya varana kadar telef oluyorum
    Bazen bir bölümü 10 kere oynuyorum

• quote:

Her bölümde bir save odası açılıyor ama oraya varana kadar telef oluyorum
    Bazen bir bölümü 10 kere oynuyorum

Alıntıları Göster
    Bu tip şeyler insanı oyunlardan soğutuyor, ki ben öyle sıkı bir oyuncu değilim oyun aksın isterim yeniden oynamak bir şey kazandırmadığında çok koyuyor.

Örneğin Slain oyununu oynamak isterim ama beni çileden çıkarıyor.

• Yeni oyunlar yayınlandı 3 tanesi batı için Night Cry, Necrosphere, Drowning.

Drowning ilgimi çekti yatmadan 1 saat oynayacağım, grafikler çok hoş. Dragon's Crown oynayayım dedim bir iki saat önce oyun dosyası bozuk mesajı verdi sildim yedekten kurmak istedim yükleme devam edemiyor dedi save yedeği alıp nps'den kurdum save yedeğini açamadı (muhtemelen mai yedeği ile save yapmışım) psn'deki save'i indireyim dedim güncelleme var diyor oysa güncellemeyi kurdum PS TV'de böyle bir durum var en son güncellemeyi kursan bile black white list homebrewlar görmesini engelliyor, akşamımın içine etti kısacası şimdi Vita'ya kuruyorum onunla psn'den save çekmeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Ocak 2019; 23:53:3 >
  • quote:

Bu tip şeyler insanı oyunlardan soğutuyor, ki ben öyle sıkı bir oyuncu değilim oyun aksın isterim yeniden oynamak bir şey kazandırmadığında çok koyuyor.

Örneğin Slain oyununu oynamak isterim ama beni çileden çıkarıyor.

Alıntıları Göster
    Salt and Sanctuary de böyle ise kötü oldu benim için sırada ki oyunum oydu

• 
Sayfa: önceki 16651666166716681669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.