Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1333. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.019
Cevap
166
Favori
1.050.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chedjou22

quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Sadece fifa 15 için yeniden vita aldım ve bekliyorum, keşke vitaya her oyun gelse ama böyle yarım gelse ona bile razıyım...

Sony

hocam ins fifa 12 nin aynisi olduğunu bilip almissinizdir fifa 15 sanirim tokyo game showda gosterilir persembe gunu

Evet öyle olduğunu biliyorum ama yapacak birşey yok.Keşke her oyun gelsede bunun gibi gelse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun metro'da bir turist gordum elinde vita ile rayman oynuyordu. laf attim adama OLED ekranda super gozukuyor oyun degil mi diye, sonra baya muhabbet ettik. vita'nin mevcut durumunu falan konustuk, adam surekli seyahat yaptigi ve bir oyun sever oldugu icin vita'nin nasil bir nimet oldugunu anlattida durdu. ben vita'nin cogu oyunun multiplatform oldugunu ve guzelim aletin potansiyeli harcandigindan dem vurdugumda, sen ps3'unu yaninda tasiyabiliyormusun cevabini aldim bunun ustune birsey diyemedim cunku adam hakli lol. neyse ki hatsune miku'yu almaya ikna ettim hahaha. bu da boyle bir animdir iste .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chedjou22

quote:

Sadece fifa 15 için yeniden vita aldım ve bekliyorum, keşke vitaya her oyun gelse ama böyle yarım gelse ona bile razıyım...

Sony

hocam ins fifa 12 nin aynisi olduğunu bilip almissinizdir fifa 15 sanirim tokyo game showda gosterilir persembe gunu

Evet öyle olduğunu biliyorum ama yapacak birşey yok.Keşke her oyun gelsede bunun gibi gelse...

Kesinlikle böyle bir durum yok. Fifa 13 ve 14 sahibiyim oynanis olarak 14 cok daha ustun. Yapay zeka daha gelismis oynanabilirlik bir tık daha üst düzeyde haberiniz olsun.

• Bu killzone mercenary gibi oyunlar vita tv ye de optimize olacak, dengesizlik olmaz mı? Bir yanda koca tv de ve kontrolcü ile oynayacaklar diğer yanda el konsolunda oynayacaklar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Siyah

Bu killzone mercenary gibi oyunlar vita tv ye de optimize olacak, dengesizlik olmaz mı? Bir yanda koca tv de ve kontrolcü ile oynayacaklar diğer yanda el konsolunda oynayacaklar?

Hali hazırda PS3-Vita online olan oyunlar mevcut SFxT ve PSABR gibi.
  • Elluin kullanıcısına yanıt
    Dövüş oyunları facia zaten , ps3 te stickle oynayana karşı şansı olmuyor vitacıların en azından kontrolcü desteği vermeleri lazım r2 l2 siz olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Siyah

Dövüş oyunları facia zaten , ps3 te stickle oynayana karşı şansı olmuyor vitacıların en azından kontrolcü desteği vermeleri lazım r2 l2 siz olmuyor.

Ama Vita oyunları öncelikle Vita için tasarlandığından(Örneğin KZ:Merc) pek sorun olacağını düşünmüyorum.
  • arkadaşlar playstation nostaljisinden oyun tavsiye edicek var mı? crash 2yi aldım ratchet and clank ve god eater burst almayı düşünüyorum, god eater oynayan var mı daha önce?
  • elimde, kutulu ps vita wifi var, çok temiz. 400 tl. isteyen olursa mesaj atsın.
  • Teefury'de bugün Limbo t-shirt'ü var, sevenlerine duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Teefury'de bugün Limbo t-shirt'ü var, sevenlerine duyurulur.

Kargo ücreti ne kadar acaba?

• 3-4 dolar.
  • PlayStation All-Stars Battle Royale de platin için tek trophy kaldı.Frendly Competition var mı yardım edebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 15 Eylül 2014; 16:55:29 >
  • fifa football,nfs,cod oynayan varsa eklesin online oynayalım,psn imzamda yazıyor.

• TGS'den sızıntılar;

Resident Evil: Revelations 2 Vitaya geliyor. 1 tane de bilinmeyen bir oyun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

TGS'den sızıntılar;

Alllaaaaahhhhhhhhhhhhıııımmmmmmmm :)

• quote:

TGS'den sızıntılar;

Nihayet,

3DS'de bile vardı RE.. Sonunda..
  • quote:

TGS'den sızıntılar;

Neden bilmiyorum ama 2011 e3 Sony kapak fotoğrafında gördüğümden beri dark cloudu bekliyorum. O olmadı rogue galaxy ya da ff xıı büyük keyifle yeniden oynarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galvanik

quote:

TGS'den sızıntılar;

Neden bilmiyorum ama 2011 e3 Sony kapak fotoğrafında gördüğümden beri dark cloudu bekliyorum. O olmadı rogue galaxy ya da ff xıı büyük keyifle yeniden oynarım.

Keşke. Bir Dark Cloud HD Collection ve Rogue Galaxy gelse tadından yenmez gerçekten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Galvanik

quote:

TGS'den sızıntılar;

Keşke. Bir Dark Cloud HD Collection ve Rogue Galaxy gelse tadından yenmez gerçekten.

Özellikle rogue galaxy kalitesine oranla bilinmeyen hak ettiği değeri görememiş bir oyun. Dark cloud bu bakımdan daha şanslı sayılır. Ahah ağzım sulandı resmen, yapsalar ne güzel olur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galvanik -- 16 Eylül 2014; 16:51:08 >
  • 
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.