Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.983
Cevap
165
Favori
1.048.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Killzone ile Fifa 15 in yanına gidebilecek uzun süreli online ı olan bi oyun arıyorum var mı tavsiyeniz

Cod

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wrc 35 lira değer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregök

Wrc 35 lira değer mi

Tavsiye ederim kutulu mu? Psn store dan mi alacaksiniz?

• beyler fifa15 te Türk ligi olur mu bence olur sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    Psn indirimde haftalık.
    Online gibi özellikleri varsa iyimi?

• merhaba arkadaşlar bu sene kpssye hazırlanacağım için ps3 beni çok fazla oyalamasın diye satıp vita aldım, mobil cihazlarda oyun oynamayı sevmişimdir hep ama dokunmatik telefonlarda oyun oynamak işkence geliyor bana o yüzden vita aldım, kesinlikle oynamam gereken oyunlar nelerdir? şuan cihazın yanında 4 tane oyun gelecek, assasins creed liberation, mortal kombat, street fighte ve call of duty declassified, bunların haricinde bir de fifa ve rayman almayı düşünüyorum, fifa 15 çıkıcak mı vitaya ve 14ten farklı olur mu sizce, biraz uzun oldu ama teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

merhaba arkadaşlar bu sene kpssye hazırlanacağım için ps3 beni çok fazla oyalamasın diye satıp vita aldım, mobil cihazlarda oyun oynamayı sevmişimdir hep ama dokunmatik telefonlarda oyun oynamak işkence geliyor bana o yüzden vita aldım, kesinlikle oynamam gereken oyunlar nelerdir? şuan cihazın yanında 4 tane oyun gelecek, assasins creed liberation, mortal kombat, street fighte ve call of duty declassified, bunların haricinde bir de fifa ve rayman almayı düşünüyorum, fifa 15 çıkıcak mı vitaya ve 14ten farklı olur mu sizce, biraz uzun oldu ama teşekkürler :)

bunların hepsini oynamak gerek ama bir anda oynamana gerek yok

1-KİLLZONE MERCENARY (muhteşem yani anlatmamıza gerek yok )
    2-fifa 15
    3-borderlands 2 (hem uzun hemde coop modu baya götürüyor insanı.
    4-limbo (hastası olduğum bir oyun.)
    5-uncharted golden abbys (oyna,oynat herkes oynasın oynamayan yaşamasın niteliğinde.)
    6-Nfs most wanted (açık dünya yüzlerce yarış onlarca araba ayrı online var.)
    7-gow collection (ps2deki gow 1 ile 2 vitaya uyarlanmış kesin oyna)

ayrıca yukarıdakiler bittikren sonra bunlarıda dene kaçırma ( :D ),
    1-resistance burning skies
    2-DUNGEON hunter allience
    3-unit 13
    4-gravity rush
    5-wipeout 2048
    6-teareway (bunu yukarki grubada alabirsin)
    7-dynasty warriors next veya 8. oyunu
    8-sly cooper
    9-little big planet
    10-hotline miami

liste böyle uzar gider ayrıca burdan farkındalık yaratmak için vitada oyun yok yaaaeee``cılara meydan okuyorum.

• Killzone: Mercenary de var Türkçe.

bir de Uncharted: Golden Abyss...
  • çok teşekkürler hocam bu listeyi yazdım kenara, tearawayi unutmuşum trailerını gördüğümde yok artık dediğim kesinlikle oynamak istediğim bi oyundu, peki hocam fifa 15 yazmışsınız ama son bi kaç senedir aynı versiyon çıkıyormuş sanırım fifa, yine aynı olursa fazladan para vermeye gerek yok heralde, 14 yada 13 alınabilir diye düşünüyorum, ayrıca oyunları nerden alıyorsunuz uygun oyun satan bi yer var mı mariio tronix falan onları biliyorum bi tek teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Killzone: Mercenary de var Türkçe.

bir de Uncharted: Golden Abyss...

ps3 varken plus hesabımla indirme listesine atmıştım hocam golden abyss i killzone u listeye aldım teşekkürler
  • Cod hayırlı olsun oynayabilsek bide :)
    Birisi psn nostalji deki oyunların hangileri alınası özetlese:d
    Dipnot: counter spy İOS da yerini almış SEN yapımı.

• Top 6 Games That Will Save the PS Vita

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    bunlar gelse harika olur gerçekten, vitada gta 5 bu arada forumda vita oyun satışı takası gibi bi konu var mı hocam aradım ama bulamadım
  • quote:

bunlar gelse harika olur gerçekten, vitada gta 5 bu arada forumda vita oyun satışı takası gibi bi konu var mı hocam aradım ama bulamadım

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=58236829

• quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=58236829

teşekkürler hocam
  • Killzone Bot olmasa vita çürüyecek

• Sadece fifa 15 için yeniden vita aldım ve bekliyorum, keşke vitaya her oyun gelse ama böyle yarım gelse ona bile razıyım...

Sony

• beyler vitaya exploit çıkmış psp oyunlarını oynatan cfw
  • Yukardaki videoda istenilenler çok güzel ancak Sony vita için aaa oyunlar beklemeyin diyor.Uzucu.

• quote:

Sadece fifa 15 için yeniden vita aldım ve bekliyorum, keşke vitaya her oyun gelse ama böyle yarım gelse ona bile razıyım...

Sony

hocam ins fifa 12 nin aynisi olduğunu bilip almissinizdir fifa 15 sanirim tokyo game showda gosterilir persembe gunu

• 
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.