Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.983
Cevap
165
Favori
1.049.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Royal Guard

quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

ps vita sahipleri acaba ps2 oyunlari ps vitada oynaniyormu

Bir iki port dışında Hayır.

peki psnow ile mumkun olurmu

Olma ihtimali var elbette ama o zaman da ortaya R2 L2 sorunu çıkıyor. Şahsen ben o tuşları dokunmatiğe atayip oynamaktan keyif alamıyorum (remote play ile DMC 5 oynamak tam bir eziyet oldu) Bence en mantıklısı Sony nin PS2 oyunlarını portlamasini beklemek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ps vita sahipleri acaba ps2 oyunlari ps vitada oynaniyormu

Bir iki port dışında Hayır.

peki psnow ile mumkun olurmu

Olma ihtimali var elbette ama o zaman da ortaya R2 L2 sorunu çıkıyor. Şahsen ben o tuşları dokunmatiğe atayip oynamaktan keyif alamıyorum (remote play ile DMC 5 oynamak tam bir eziyet oldu) Bence en mantıklısı Sony nin PS2 oyunlarını portlamasini beklemek :)

fifa street 2 ve ssx3 olsa yeter ama bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Vita'nın sosyal uygulamaları iyi değil ben beğenmiyorum internet tarayıcısı yavaş klavye zor

Skype iyidir. Hatta diğer mobil cihazlardan daha stabil çalışıyor diyebilirim.
  • Skype kullanmıyorum hocam yA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitanın kurtuluşu cfw de kim ne derse desin
    sony artık gurur yapmayı bırakıp cfwnin önünü açmalı
    Edit: sonytroller eksilemiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 31 Ağustos 2014; 3:36:42 >
  • Fifa 15 alacağım fakat kutulu mu dijital mi karar veremedim.Kutulu alırsam shopto 125 tl us psnden alırsam 85 tl.Bu arada 8 gb hafıza kartım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

vitanın kurtuluşu cfw de kim ne derse desin

El konsolları artık öldü iPad'lerden sonra artık ne yaparlarsa yapsınlar boş. Gerçi yine Hardroce RPG oynamak isteyen 3ds alır yine.
    PS Vita next gen vaadiyle çıktı ama ben performans olarak yerlerde sürünen GOW ve Borderland'i grdükten sonra tamamen ümidi kestim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: french press

vitanın kurtuluşu cfw de kim ne derse desin

El konsolları artık öldü iPad'lerden sonra artık ne yaparlarsa yapsınlar boş. Gerçi yine Hardroce RPG oynamak isteyen 3ds alır yine.
    PS Vita next gen vaadiyle çıktı ama ben performans olarak yerlerde sürünen GOW ve Borderland'i grdükten sonra tamamen ümidi kestim.

İkisi port oyunlar yalnız.Frame sorunu olması çok normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Risque

Fifa 15 alacağım fakat kutulu mu dijital mi karar veremedim.Kutulu alırsam shopto 125 tl us psnden alırsam 85 tl.Bu arada 8 gb hafıza kartım var.

Kartlı al dijital alma. Çünkü oyundan sıkılınca yada 2016 çıkınca vb sorunlardan dolayı satma ihtiyacı duyacaksın, psn de olduğu içinde satamayacaksın. Biraz fazla para ver kartlı al en rahatı.

• Cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoefox

yeni 3ds de OLED ekran yok
    yeni 3ds de dual stick diye koyduklari ikinci stick cuk kadar ve placement rekor kotu.
    yeni 3ds de ekran cozunurlugu hala 240p
    yeni 3ds de hala region lock sacmaligi mevcut
    yeni 3ds de hala duzgun account sistemi yok
    yeni 3ds de OS hala en kotu

istersen daha da sayarim lol.

aletleri kiyaslicaksaniz boyle sacma sapan argumanlarla gelmeyin. hatta tavsiyem 3ds vs vita olayina hic girmeyin. iki aletinde sahibi olarak soyluyorum ikisininde ustun oldugu noktarlar mevcut. vita hardware olarak aksi iddia edilemiyecek kadar guclu, 3ds'ninde guzel bir kac exc. oyunu var.

İsterse donanımın allahı olsun bir cihazı üstün kılan yazılımdır. Oyun çıkarmadıktan sonra ne fayda bu saydıkların. Yukarıda arkadaşın dediği gibi nintendo sürekli bir şeyler yapıyor 3ds için. Sony ise o kadar stüdyosu olmasına rağmen kılını kıpardatmıyor vita için. Sony artık taşınabilir cihaz olayını rafa kaldırıyor. Çok net görülüyor bu. Tek başına kalınca nintendo da ne kadar direnebilir bilmiyorum. Çok sevdiğim taşınabilir cihazları öldürüyor sony ve nefretimi kazanıyor.
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    handheld'lerin olmesinin sebebi sony veya nintendo degil, bugun 7 yasinda bir cocugun bile elinde olan smart phone'lar ve tablet'lerdir yani apple'dir...

nefretini yanlis yere kusuyorsun. bundan 10 sene onceki nintendo ve sony'nin rakipsiz takildigi piyasa artik yok. mobil cihazlarin pazar payi cok buyuk, dedicated handheld gaming console'larinin rekabet etme sanslari yok. nintendo'nun sony'e kiyasla biraz da olsa pazarda tutunabilmesinin sebebi bir kac oyunudur pokemon, mario vs. sony'de bu sekil genis kitlelere hitap edebilcek IP'ler yok. ayrica handheld cihaz olarak nintendo marka tutundurmasi diye bisi var, nintendo bu pazarin veterani, gameboy vs tonla handheld cihaz yapti adamlar.

simdi siz hala sony'den pazara suruleli 3 sene olmus, 10 milyon unit satamamis bir aleti icin hala milyon dolarlik oyun yapmasini bekliyorsunuz degilmi!? basic economics kitaplari okumanizi tavsiye ederim.
  • El konsolları piyasanın %3'unu kapsıyor
    Ama dokunmatik ekranda işkence çeke çeke oyun oynamaya çalışmakla ps vita'da oynamak aynı şey değil.

Ayrıca o kadar da oyun var.uncharted fifa nfs killzone tearaeay gow collection lbp perdona 4 soul sacrifice vs.

El konsolları olmeez olmemeli

• Zoefox Z kullanıcısına yanıt
    + haklısınız hocam 10 milyon ünite satmamış cihaz için oyun çıkarmak mantıksız açıkcası aaa oyunlar gelmiyor daha artık 250 liraya samsung galaxy tab 3 alıp veriyorlar çocuğun eline ya da çin tabletler zaman geçiriyor + masraf çıkmıyor ps vita alsa hafıza kartı 100-300 arası + ortalama oyun 80 lira kim almak istediğin ki işte hardcore oyuncular tuşlara basarak oynamak istiyor o yüzden alıyorla tüketici olarak oyun istemek tabi ki hakkımız ama satış rakamları da ortada bi tane daha killzone tanıtsa ne olurdu be :)
  • Şu konsola para verene sadece acırım bu saatten sonra. Bebenin açlıktan ağzı kokar ama 500 tl konsola 100 tl oyuna verir. Yazık sadece yazık...
  • quote:

Fifa 15 alacağım fakat kutulu mu dijital mi karar veremedim.Kutulu alırsam shopto 125 tl us psnden alırsam 85 tl.Bu arada 8 gb hafıza kartım var.

psnde fifa 15 var mi ? ultimate team bekliyoduk bu sene ama yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

Şu konsola para verene sadece acırım bu saatten sonra. Bebenin açlıktan ağzı kokar ama 500 tl konsola 100 tl oyuna verir. Yazık sadece yazık...

Ciddi ciddi zaman ayırıp sana cevap verecektim ama profiline bakıp mesajlarını görünce ne kadar acınası bir insan olduğunu görüp acıdım sana tartışmaya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

Şu konsola para verene sadece acırım bu saatten sonra. Bebenin açlıktan ağzı kokar ama 500 tl konsola 100 tl oyuna verir. Yazık sadece yazık...

Ciddi ciddi zaman ayırıp sana cevap verecektim ama profiline bakıp mesajlarını görünce ne kadar acınası bir insan olduğunu görüp acıdım sana tartışmaya değmez.

+1000

Aynen ben de bir bakayım dedim de yazık ya üzüldüm :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Chedjou22

quote:

psnde fifa 15 var mi ? ultimate team bekliyoduk bu sene ama yok sanirim

23 eylülde us psnde 40 dolar olarak çıkar diye tahmini bi rakam verdim oda 85 tl yapıyor türk lirası.
  • quote:

Hocam birşey soracağım bende sizin gibi troll olmak istiyorum acaba ne kadar kazandırıyor ? Başvuru için nereye başvurmalıyım ?

• 
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.