Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.983
Cevap
165
Favori
1.049.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam konu hortalsın diye burdan sorayım dedim pm atıcaktım da sizde killzone botlu normale göre nasıl memnun musunuz ?
  • 2 adet ps vitamı satısa sunmus bulunmaktayım acil oldugu icin buraya da yazmam gerekti , rahatsızlık icin kusura bakmayın. Detaylar icin ilanımı inceleyebilirsiniz..
  • arkadaşlar whatsapp Grubu kurdum teknik yazılım oyunlarla ilgili ve parti yapmak için katılmak isteyen varsa numarasını PM olarak atabilir
  • Arkadaşlar Batman de gayet güzel haberinizi olsun
  • Ps vita biraktigim gibi halen beyin olumu gerceklesmis ama dontor fisi cekmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz çekin fişi. Hem alet kurtulsun, hem siz hem de biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

Ps vita biraktigim gibi halen beyin olumu gerceklesmis ama dontor fisi cekmiyor.

Gerçekten işgüzarlığa giriyor artık bu kadarı. Kaç gündür yazılanları da mı okumuyorsunuz? Bir faydanız yoksa konuya, tekrar tekrar aynı muhabbetleri yazmaktan ne keyif alıyorsunuz?
    Satın kurtulun bu kadar şikayetçiyseniz, altı üstü bir ürün.
  • salvo kullanıcısına yanıt
    immortal spam detected zor ama hakkından gelicek birisi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sowrd online oynayan var mı aramızda cok merak ediruz
    Gravity Badgers fena değil alırmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalarca kullanıcısına yanıt
    Ben aldım alırken çok ikilemde de kaldım açıkcası 3ds mi yoksa vita versiyonu mu diye vita yı seçtim. One piece severek izlediğim için oyun eğlenceli geldi ama hikaye modu 9 chapter dan oluşuyor. Kendi özel hikayesi var. Yan missionlar var. Birde balık avlama böcek yakalama gibi o bölümleri eğlenceli fena değil. Karakterlerin combo sistemini beğendim. Arena modu eğlenceli ama multiplayer olsa daha güzel olurmuş ne yazıkki yok. Uzun zaman sonra vitada uzun soluklu olarak oynadığım bir oyun oldu benim için. Daha oyunu bitirmedim, yan görevleri falan yapıp yavaş yavaş ilerliyorum. 11 saate yakın oynamışım. Grafikleride OLED ekrana çok yakışmış bence. Karakterlerin japonca seslendirmeside çok yerinde olmuş. One piece'i seviyorsan kaçırma derim.

2-3 kez frame düşmesi yaşadım fazla değil. PSP de hiç frame düşmesi yaşadığımı hatırlamıyorum ama vita da bu sorun oluyor nedense

Bu arada Oyunun vita, 3ds ve ps3 sürümleri aynı 3ds sürümünü seçmememin nedeni ikinci analog.

Umarım yardımcı olabilmişimdir
  • Masterbronze12 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. One Piece severek takip ettiğim bir seri fakat oyunlarını hiç denemedim. Vita sürümünü kutulu bulunca mutlaka alacağım.

• Arkadaşlar Rogue Legacy adlı oyunu tavsiye ederim. Hotline Miami - Spelunky sevenler bunu da sever diye tahmin ediyorum.
  • Arkadaşlar psp oyunlarını oynayabiliyor muyuz lazim değil kırdılar mi vitayi tam olarak güncel program var mi
  • Masterbronze12 M kullanıcısına yanıt
    Sırf Japonca sesin tutulması bile çok ilgi çekici kılıyor bu oyunu benim için, Xillia'ya ısınamamamın tek nedeni dublaj. One Piece izlesem kesinlikle kaçırmazdım bu kadar renkli ve eğlenceli görünen bir oyunu. Bakalım belki araya sıkıştırabilirsem ileride :)
  • Ay sonu çıkacak Disgaea 4'ün fiyatının 200tl olacağından şüpheliyim..
    Umarım 3 ile birlikte güzel bir indirim yaparlar da almayan kalmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopgamer

Ay sonu çıkacak Disgaea 4'ün fiyatının 200tl olacağından şüpheliyim..

Dün akşam aldım 39.99 dolara disgaea 4 ü. Disgaea hastası biri olarak bekleyemedim. :P Ama 1 yıla plus a düşer gibi geliyor oyun.
  • Slim TR ye gelecekse 400-450 arası gelmezse hiç gelmesin,her türlü fat ps vita daha iyi.Kimse tercih etmez daha fazla fiyata.

Zaten slimin malzeme kalitesi çin yapımı konsollar gibi aldıktan sonra düşürürsen eğer eski vita kadar sağlamlık beklemeyin.

Eski vitaların ekranı malZeme kalitesi ve gİzemli girişi yüzünden tercih sebebidir.

• Almadigin cihazi kotuleme hocam fatta kullandim 6 ayda slim sahibiyim fat vitanin 3 ayda analoglar gitti slimde ise gowu nfsyi killzonu resistanceyi unchartedi slyi ve bir suru lego oyununu bitirdim tik etmedi allaha sukur malzeme kaliteside herturlu iddaya girerim 5 basar onlarca kez elimden dustu tik etmedi cihaz tuslara basinca fattaki gibi gacirdama yok siyah ekranda lekeler yok hemen isikta ekranin gitmesi yok brnce slimin ekraninda parlama olmadigi icin daha iyi
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

• quote:

Orijinalden alıntı: lightwav3

quote:

Orijinalden alıntı: kopgamer

Ay sonu çıkacak Disgaea 4'ün fiyatının 200tl olacağından şüpheliyim..

Dün akşam aldım 39.99 dolara disgaea 4 ü. Disgaea hastası biri olarak bekleyemedim. :P Ama 1 yıla plus a düşer gibi geliyor oyun.

Valla ben bölge 2 alıyorum.. Bu seferkini de UK'dan alırım heralde.. Avrupa'da da biraz satılsın istiyorum seri, Amerika'da zaten satılıyor..

Daha 3'te yapacak çok şey varken acelem yok 4 için. :)

Ayrıca Disgaea 4 demosu geldi psn'e:
    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/games/disgaea-4-a-promise-revisited-demo/cid=EP1063-PCSB00624_00-DISGAEA4R0000000

Vee benim pek bilmediğim, Sword Art Online da çıkmış:
    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/games/sword-art-online-hollow-fragment/cid=EP0700-PCSB00618_00-SWORDART2USEU100
    Oynayan var mı bu oyunu?
  • PSP gibi bir konsoldan sonra Vita beni tatmin etmedi. Keşke PSP'deki gibi oyunlar görebilsek. Sony Vita'yı nasıl harcar hala anlamıyorum. Yine de şu e-book olayı güncelleme ile gelse yine alırım konsolu. Kimse bu sadece oyun konsolu demesin. O ekranda anime izlemek bile ayrı bir keyif Oyunlar da cabası.
  • 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.