Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.983
Cevap
165
Favori
1.048.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Risque bana göre yok. Öyle yapıyorsunuz diye "iyi olan o" ya da "yalnızca o şekilde doğru" demek oldukça saçma.

@salvo, sizin de bildiğiniz gibi 3DS de bu konuda oldukça başarısız. Aldığım grip sayesinde nice oyunu oynadım/oynuyorum. Yoksa 20 dakika sonra bırakmak zorunda kalıyordum aleti.

Vita içinse hafıza kartını aldım ancak görünüşe bakılırsa konsolun kendisi bekleyecek. Yurt dışında bağlantım yok ne yazık ki. Amazon da göndermiyor Slim'leri TR'ye. SYD ile görüştüm. Stoklarında ürün olmadığını yalnızca teşhir ve ikinci el ürünleri olduğunu söylediler. Sıfır alacağım için 2. ellere bakmıyorum. Japonya'dan da getiriliyormuş ama elime düzgün bir şekilde ulaşsa dahi X ve O (onay - iptal) tuşlarının yerinin değişmesini istemiyorum. Şu ana kadar verilen tüm Plus oyunlarını kaçırmış olsam da bu konsol için epeyi heyecanlıyım. =) İyi dilekleriniz için teşekkürler.
  • Chedjou22 C kullanıcısına yanıt
    Şimdi şuradaki ayrımı güzel yapalım. Vitayı bu kadar eleştiriyorsunuz, ama destek de vermiyorsunuz o zaman bu iş nasıl olacak? Oyun çıkmıyor diyenlerden kaçı 1. parti oyunları indirime girmeden aldı da bu kadar eleştiriyor? Sony'i sık sık eleştiren biri olarak söylüyorum bunu.

Killzone çıkıyor 80-100k satıyor, Tearaway çıkıyor satış rakamları rezalet. Sonra "Vitada exclusive kalmıyor ya :(((" diyen bir sürü insan görüyorum. Ya arkadaş zaten oyuncu kitlesi az, bir de beleşçilik mantığına gidince zaten yaptığı yatırımdan fazla kar edemeyen Sony kendi platformuna iyice sırtını dönüyor. Mali gücü olmayan olabilir, sıkışık durumda olan olabilir anlarım ama bunun haricinde durumu olup ölücülüğe kaçan bir yığın var adeta. Aldığın konsol veya oyun da bir çeşit eğlence aracı, nasıl gün oluyor çıkıyorsun gece de 50-100 lira harcıyorsun bir şeyler yiyip içiyorsun ya hah bu satın aldığın ürün de aynı özelliğe sahip hatta sana çok daha uzun süre eğlence sağlıyor, aldığın bir oyunu 100lerce saat oynayabiliyorsun. İnsanlar bunu anlamak istemiyorlar sıkıntı bu zaten.

Sistemde gerçekten çok sayıda oyun var, bunların hepsini oynayıp bitirebilen var mı aranızda? Şu 7/24 ağlayanlar bir PSNlerini paylaşınlar da görelim kaç tane oyun almışlar, ellerindeki oyunları ne kadar oynamışlar?

Satışlar konusunda bir iki kişi alsa ne olur mantığına girmeyelim bence. O bir iki kişi için yazdığınızı Vitayla ilgili bilgi almak isteyen yüzlerce insan okuyor, googledan aratıyor geliyor veya araştırıp bu konuya geliyor ve yazılanları okuyor. O alanlar da çevresine öneriyor vs diye gider bu olay, dar çerçeveden düşünmemek lazım. Durumu olmayan veya çok para harcamak istemeyen elbet 2. el alsın ama "Vita 0 alınmaz" diye saçma bir mantık yürütülüyor forumda uzun süredir, herkes bu mantıkla giderse Sony'nin öldürmesine gerek kalmayacak el birliğiyle gömeceğiz zaten merak etmeyin.

Hayal kırıklığı yaşayanları zaten anlıyorum, ama gidişat zaten 1 sene önceden belli oldu. Özellikle son 1-2 aydır her sayfada gereğinden fazla eleştiri var, memnun olmayan satsın en fazla yaşayacağı kayıp 50-100 lira olur, e zaten en kötü 5-10 oyun oynamış olduğunu düşünürsek kötü bir sonuç değil. Ben demiyorum ki hiç eleştirmeyelim yeri geliyor ben de diziyorum uzun uzun Sony'e ama forumun cılkı çıktı artık, biraz insanlar oyun paylaşsınlar, oyunlarla ilgili bilgi versinler, indirimlerden bahsetsinler.

Konunun başlığı bile tartışma yaratmaya yönelik, şu başlığı sadece "Sony PS Vita Oyun ve Oyuncu Paylaşım Platformu" gibi bir şey yapsak ve konferanslara göre değiştirmesek bu kafa karışıklığı giderilecek bir ölçüde. salvonun önceden belirttiği şekilde, eğer bu forum bilgi paylaşımına yönelik olacaksa paylaşalım yoksa ayrı bir konu mu olur başka bir forum mu olur artık gidip orada yazalım, şikayet etmek isteyenler istediği gibi devam etsin.
  • Keşke PS3 alsaymışım, iki senedir evin bir köşesinde duruyor. Bu saatten sonra da oyuna ayıracak vaktim yok.
  • Frozen Synapse Prime test için Sony'ye teslim edilmiş, bu sonbaharda çıkacağını duyduk ama Eylül'e falan yetiştirecekler bu gidişle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft kadar vitayı önemseyen firma yok.Keşke Sony,Ubisoftu örnek alsa.

Bu arada vitaya çıkacak 2014 oyunları;http://www.ign.com/videos/2014/01/15/the-30-big-vita-games-of-2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 18 Ağustos 2014; 23:24:00 >
  • Bu oyunların ismi nedir? Galiba Final Fantastyden 2 oyun...Ama hangi Final Fantasy?
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son ikisi Final Fantasy X, ilkinin de Conception II olması lazım.

• X/X2 hd ama 185 tl civarında
  • Elluin kullanıcısına yanıt
    + sonsuz

Haklısınız hocam gerçekten baktım 20 küsür oyunum var daha 4 ü anca bitti bi hafıza kartı vitaya asılmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

Bu oyunların ismi nedir? Galiba Final Fantastyden 2 oyun...Ama hangi Final Fantasy?
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

İlki Conception II yanılmıyorsam. Diğerleri FFX'den.

Çarşamba günü Sword Art Online : Hollow Fragment çıkıyor. Oyun Open World RPG, animeden uyarlanan bir oyun, konu olarak 14. bölümden sonrası anlatılacakmış, oyundan maksimum zevk almak isteyenlerin en azından ilk 14 bölümü izlemeleri tavsiye edilir. Silah/Zırh toplama ve level atlamalı oyun arayanlar için güzel bir seçenek olacak. (Skill tree sistemi de olduğunu hatırlıyorum) Bir kaç resim ve video paylaşayım oyundan.

Oyunun Japonyadaki başarılı satış grafiğinden sonra Namco Bandai 2. oyunun yapılacağıyla ilgili açıklama yaptı. Ek olarak bu oyunu almanın gelecek Namco Bandai oyunlarının getirilmesine de büyük katkı sağlayabileceğini unutmayalım (Digimon gibi).

RESİMLER ;

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

OYNANIŞ VİDEOLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 19 Ağustos 2014; 0:16:45 >
  • Sormasi ayiptir Vita haberlerini hangi site/lerden takip ediyorsunuz arkadaslar?Yerli ya da yabanci farketmez

• Bu sao guzel olcaga benziyor bide vita için ozel olcakmiş anime de son bolme kadar izledim bide psp surumunun hd side cıkçakmiş ama tarihi bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    ign twitterda ps vita etiketinde vs vs

Skaty'nin site var en güncel orası oluyor genelde.

ek: linki yazdırmadı pm atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 19 Ağustos 2014; 10:40:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Skaty'nin site var en güncel orası oluyor genelde.

ek: linki yazdırmadı pm atıyorum

ben de alabilir miyim hocam..
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    ps vita türkiye . com boşlukları silin
  • One Piece Unlimited World Red alıp oynamış olan var mı? Vita sürümü iyiyse almak istiyorum.
  • arkadaşlar selam,

Metal Gear Solid: Peace Walker (psp) oyunu türkiye markette mevcut değil. amerikan hesabımdan ps3'e indirsem vita'ya aktarabilir miyim?
  • Slim vitalar teknosaya gelmis.
    Link:http://www.teknosa.com/urunler/125084829/sony-ps-vita-wifi-konsol-sony-borderlands-2-ps-vit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    http://www.reddit.com/r/vita/
  • 
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.