Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.983
Cevap
165
Favori
1.048.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    so what?
  • neden bu kadar kasintiya girdiniz ki, birakin bash'lemek isteyen adam bash'lesin vitayi.
  • İndirimden MKyı da aldım...

minecraft zaten ps3ten gelecek...

artık alette olan oyunlardan futbol oyunları dışında çoğu var....

ama sonsuz oynanışa sahip oyunların listesini yapmak lazım...

bence

1 FIFA (ben oynayamıyorum)
    2 FM (ben oynayamıyorum)
    3 MK
    4 KZ:M (botzone/multi)
    5 NFS (gerçi bunda keşke bir paket gelse eski nfsler gibi pist seçip takılsak)
    6 minecraft
    7...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuros -- 18 Ağustos 2014; 9:39:35 >
  • Zoefox Z kullanıcısına yanıt
    2 senedir haftada 5 kez aynı muhabbeti görmek zamanımı çalıyor çünkü. Paylaşım var diye giriyorum, elle tutulur hiçbir şey yok.
  • table top racing cikmis androidin aynısı oyle degil mi ? Birde disney infinity 2.0 vitaya geliyormus 2015 te hayırlı olsun :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    @VirgilSollozzo, Vita Slim almanızda ekran farkı (OLED->LCD) kafanızı kurcaladı mı? Vita almayı düşünüyorum ancak fiyatlar yüksek ve OLED ekranlı eski versiyon bitmek üzere neredeyse. Gerçi Slim'ler gelse bile fahiş fiyattan satılır yine.

http://www.destructoid.com/here-s-why-i-think-you-should-get-the-new-slim-ps-vita-274453.phtml

Tekrar yazayım. Piyasayı takip etmeye çalışıyorum ancak eğer sizler indirim görürseniz ve bu başlık altına yazarsanız sevinirim.

Düzenleme: İzlediğim birkaç video sonunda Slim'e olumlu bakıyorum şu an. Türkiye'ye geleceği yoksa uygun bir yerden almaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopexia -- 18 Ağustos 2014; 11:17:41 >
  • Sanırım vitayı sevmeye başlıyorum ama fiyatlar gerçekten uçuk 32 gb kart satan var mı

God of war almak ve real Boxing dijital almak doğru mu

• salvo kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum...
    Pluslar ve arada indirimlerle aldıklarım yetiyor. Gow, Rayman legends ve fifa14 ün düşmesini ve cıkarsa pes 2015 i heöen almayı düşünüyorum her platformda en cok fifa oynamam rağmen fifa alınası gelmiyo yeni fifa bakalım artık..
    Tek konsol olanlar ve sürekli vita oynayan için beğnmyor..

• Teknolojist_44 kullanıcısına yanıt
    Real boxmg aldım online var diye oynayan yok.
    Sh de 100 liraya bulmuştum ist elden dedi 2 güne satılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

@VirgilSollozzo, Vita Slim almanızda ekran farkı (OLED->LCD) kafanızı kurcaladı mı? Vita almayı düşünüyorum ancak fiyatlar yüksek ve OLED ekranlı eski versiyon bitmek üzere neredeyse. Gerçi Slim'ler gelse bile fahiş fiyattan satılır yine.

http://www.destructoid.com/here-s-why-i-think-you-should-get-the-new-slim-ps-vita-274453.phtml

Tekrar yazayım. Piyasayı takip etmeye çalışıyorum ancak eğer sizler indirim görürseniz ve bu başlık altına yazarsanız sevinirim.

Düzenleme: İzlediğim birkaç video sonunda Slim'e olumlu bakıyorum şu an. Türkiye'ye geleceği yoksa uygun bir yerden almaya çalışacağım.

Hayir hocam o konuda hic endisem olmadi cunku ilk jenerasyon Vita da kullanmistim uzun sure (DH Vita sahipleri kulubunun ilk uyelerindenim) o Vita'nin sorunu sarjinin az gitmesiydi ve sadece Vita'ya ozel sarj aleti ile sarj olabilmesiydi.Bir de kasasi cok kalindi.Ustune bir de koruma kabi takmistim alet tam bir takoz olmustu.Bir sure sonra oynamak zorlasiyordu.

Vita slim gayet hafif bir alet bir kere.Saatlerce oynasan ne ellerinde ne de parmaklarinda agri hissetmezsin.Sarj konusunda da eski vita'ya gore hayli basarili.Sarj konusunda da herhangi bir micro usb kablo ve sarj aleti ile (misal bende kindle hdx var ve kablosu ve adaptoru uyuyor) sarj edilebiliyor.

Ekran kalitesi acisindan diger Vita ile farki LCD ekranda renkler biraz daha soluk ama daha dogal;OLED ekranda renkler daha canli ancak daha yapay duruyor.Bu noktada kisinin tercihe kaliyor aslinda.Vita'nin hafifligi,uzun batarya omru ilk jenerasyon vita'da olsa onu tercih ederdim sahsen.

Kalite olarak birbirlerinden farki yok.Ha bir de Slim Vita'da 1 gb ram varken ilk jenerasyon 512 mb sanirim (emin degilim bakmak lazim)

tercihinize kalmis.Yurtdisinda yasadigim icin Amazon'dan bundle pack aldim ben.5 oyun 8 gb memory kart 135 sterline geldi.Sadece vita'nin kendisi ilk ciktigi zamab daha pahaliydi hatirliyorum.

Simdi vita almanin tam zamani diye dusunuyorum.

kolay grlsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 18 Ağustos 2014; 11:52:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

quote:

Hayir hocam o konuda hic endisem olmadi cunku ilk jenerasyon Vita da kullanmistim uzun sure (DH Vita sahipleri kulubunun ilk uyelerindenim) o Vita'nin sorunu sarjinin az gitmesiydi ve sadece Vita'ya ozel sarj aleti ile sarj olabilmesiydi.Bir de kasasi cok kalindi.Ustune bir de koruma kabi takmistim alet tam bir takoz olmustu.Bir sure sonra oynamak zorlasiyordu.

Vita slim gayet hafif bir alet bir kere.Saatlerce oynasan ne ellerinde ne de parmaklarinda agri hissetmezsin.Sarj konusunda da eski vita'ya gore hayli basarili.Sarj konusunda da herhangi bir micro usb kablo ve sarj aleti ile (misal bende kindle hdx var ve kablosu ve adaptoru uyuyor) sarj edilebiliyor.

Ekran kalitesi acisindan diger Vita ile farki LCD ekranda renkler biraz daha soluk ama daha dogal;OLED ekranda renkler daha canli ancak daha yapay duruyor.Bu noktada kisinin tercihe kaliyor aslinda.Vita'nin hafifligi,uzun batarya omru ilk jenerasyon vita'da olsa onu tercih ederdim sahsen.

Kalite olarak birbirlerinden farki yok.Ha bir de Slim Vita'da 1 gb ram varken ilk jenerasyon 512 mb sanirim (emin degilim bakmak lazim)

tercihinize kalmis.Yurtdisinda yasadigim icin Amazon'dan bundle pack aldim ben.5 oyun 8 gb memory kart 135 sterline geldi.Sadece vita'nin kendisi ilk ciktigi zamab daha pahaliydi hatirliyorum.

kolay grlsin

slim ile fat vitanın rami aynı...
    http://www.trustedreviews.com/ps-vita-slim-2014_Games_review_screen-and-battery-life_Page-2

farklar

ekran oled-lcd
    hafiflik-incelik
    dahili 1gb hafıza (bu kısmen tartışılır b diyelim)
    micro usb şarj
    pilin 1 saat fazla gitmesi (muhtemelen ekrandan dolayı) (orjinali için sony 5 saat vermiş)

ilk defa sıfır vita alacaksanız tabi ki slim.
    yoksa 2. el alır tasaruf ederim derseniz (ki ben öyle yaptım) fat...

bu arada çinliler sony yapamadı biz yapalım demişler

http://www.engadget.com/2014/08/17/78point-p01-much-w1-gaming-phone/?ncid=rss_truncated

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuros -- 18 Ağustos 2014; 14:16:58 >
  • Cevabınız için teşekkürler. Evet mobil oyun tarafında ağırlık çok daha önemli. Telefon ve 3DS'ten bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Dediğiniz gibi Slim de eski Vita'ya kıyasla oldukça hafifmiş.

Bildiğim kadarıyla tek fark 1 GB dahili hafıza ile gelmesi. Kaldı ki o da kart ile beraber devre dışı kalıyormuş.

Slim alacağım mutlaka. Ancak TR'de tek Slim Hepsisony'deki Borderlands 2 paketi. Sade versiyon gelene kadar bekleyeceğim muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopexia -- 18 Ağustos 2014; 14:22:11 >
  • Evet arkadaslar karistirmisim.1gb dahili hafiza,ram degil.Slim Vita icinse Amazon sitelerinde (Amazon.uk,amazon.de ve amazon.it) 6,7 oyunlu ve hafiza kartli bundle'lar satiliyor.Fiyatlari da makul gorunuyordu.Turkiye'ye gonderim yapiliyor mu bilmiyorum gerci
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuros

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

quote:

kolay grlsin

slim ile fat vitanın rami aynı...
    http://www.trustedreviews.com/ps-vita-slim-2014_Games_review_screen-and-battery-life_Page-2

farklar

ekran oled-lcd
    hafiflik-incelik
    dahili 1gb hafıza (bu kısmen tartışılır b diyelim)
    micro usb şarj
    pilin 1 saat fazla gitmesi (muhtemelen ekrandan dolayı) (orjinali için sony 5 saat vermiş)

ilk defa sıfır vita alacaksanız tabi ki slim.
    yoksa 2. el alır tasaruf ederim derseniz (ki ben öyle yaptım) fat...

bu arada çinliler sony yapamadı biz yapalım demişler

http://www.engadget.com/2014/08/17/78point-p01-much-w1-gaming-phone/?ncid=rss_truncated

Gereksiz Bencmark testinden alıcağı 25.000-32.000 arası...800TL ye alıcağın Discovery 2 gibi telefonlar çok daha iyidir...
  • vita sıfır alınmaz,piyasada herkes vitasını satıyor çeşit çeşit her isteğe göre var. ben 250-300 arası 4 gblı vita bulursam alıcağım fifa 15 için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiyede 64 GB kart bulabilecegim yer varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risque

vita sıfır alınmaz,piyasada herkes vitasını satıyor çeşit çeşit her isteğe göre var. ben 250-300 arası 4 gblı vita bulursam alıcağım fifa 15 için

Evet kimse 0 Vita almasın, o listelediğin oyunlar daha rahat çıkar o zaman.
  • O değil de Mustafa Yiğit terfi etmiş, lol.

@Gluskap: Açıkçası orijinal Vita bana ağır geliyor, uzanarak oynarken yarım saatten sonra ellerim uyuşmaya başlıyor. Herkes için geçerli olmayabilir tabii, ama grip almayı düşünüyorum en azından tutuş rahatlığı sağlaması için. Satın alma konusunda bence en mantıklısı yurt dışıyla bağlantınız varsa oradan almak. El konsolları çok sorunlu olmuyor genelde, benim 2 yıllık Vitam Amazon'dan alınma mesela. Daha önce de çok el konsolu alıp sattım, hiç sorun yaşamadım. Böyle bir şansınız yoksa Türkiye'den garantisi devam eden ikinci el Vita'lara veya Syd bilgisayar gibi bir yerden Eurasia garantili Vita'lara bakabilirsiniz. İkinci el alacaksanız referansı iyi, eski üyeleri tercih edin. Umarım yakında bulursunuz güzel bir fırsat :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 18 Ağustos 2014; 20:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

quote:

Orijinalden alıntı: Risque

vita sıfır alınmaz,piyasada herkes vitasını satıyor çeşit çeşit her isteğe göre var. ben 250-300 arası 4 gblı vita bulursam alıcağım fifa 15 için

Evet kimse 0 Vita almasın, o listelediğin oyunlar daha rahat çıkar o zaman.

vitayi neden satiyoruz bir urunu satmanin sebepleri

1.eskimistir yeni ust cihazı cikmistir
    2.gecici bir hevesle almissindir satarsin
    3.maddi olarak sikisirsin satarsin

biz vitayi beklentilerimizi karsilayamadigi (ihtiyaclarimizda diyebiliriz bence ) satiyoruz cok aci bir durum bu ve pek alisik olunmayan bir durum . arkadasa 0 al diyemeyiz 0 alsa vita satisi bir iki artsa ne olacak ? Sonynin vitayi sattiracak hatta bize bu cihazi sattirmayacak hamlesi olmadiktan sonra arkadasin 0 almasinin bir anlami olmaz . Arkadasimiz 2.el almali ki oda hevesini alsin yada imkani varsa remote play yapsin eski oyunlari oynasin hayao kiirikligi olan arkadaslarimiza maddi katkisida olur boylelikle . 0 alin demek icin bir nedenimiz yok cunku cogu kisi hayal kirikligindan vitasini satiyor aslinda vita saglam alet joysticklerde asinma olmuyor triggerlarda takilma yok o yuzden 2.el alabilir .

• 
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.