Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elluin

Forum bilgi ve oyunlarla ilgili bilgi paylaşımından çok herkesin ah vahlaması ve saçma eleştirilerle doldu, hayal kırıklığı yaşayan arkadaşları anlıyorum ama her hafta ısıtıp ısıtıp aynı konuları yazmayın artık şuraya, gerçekten can sıkıcı bir hal almaya başladı. Kendinize bu işkenceyi neden yapıyorsunuz anlamıyorum? Senenin başından beri batı ağırlıklı oyun beklemeyin, Japon oyunları ve indieleri sevmiyorsanız satın diye defalarca konuştuk burada. Bu durum değişmeyecek arkadaşlar, kabullenin artık. Kabullenin ve memnun değilseniz elinizden çıkarın aleti, ağlama duvarına döndü forum (Mutlaka tepki göstereceğim diyorsanız da elinizde iki seçenek var. Playstationın EU ve US bloguna yorum atın veya Twitter üzerinden Shuhei Yoshida gibi kişilere twit atın).

Vitaya özel hazırlanan Flame Over'ı için teaser hazırlanmış;

Bence Vita kendini PS Now ile kanıtlıyacak (Ps Now=Aylık ücret ödeyerek Last of Us,Mgs veya diğer oyunları internetiniz iyiyse indirmeden oynayabiliceksiniz(Onlive gibi) )

Benim anlamadığım madem AAA oyun çıkarmıyor Sony...Neden PS Vita Slim sürümünü 2013 Kasımda çıkardı?(2014 Başıda olabilir)

Edit=Videonun başında ne sandım 10 saniye sonra ne gördüm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 16 Ağustos 2014; 3:07:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demekki koskoca sony 1 nintendo etmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSVita'nın durumu cidden çok enteresan, alıp kullanan çoğu oyuncu beğeniyor ama almayanlar veya alıp satanlar da devamlı olarak konsol aleyhine yorumlar yapıyor. Oyun yok deniliyor ama cidden anlamıyorum, bir dünya oyun var, gelecek oyunlar var, nedir yani 7/24 oyun oynuyorsunuz da, size oyun mu yetişmiyor? Mesele 3A oyun sayısı ise bunda haklısınız ama sonuçta bu handheld cihaz, konsept bu.

Ben burada kısmen Sony'de hata görüyorum, bu kadar güçlü bir cihaza oyun geliştirmek hem zor, hem maliyetli. 3. parti firmalar bu yüzden PSVita'ya mesafeli duruyor. Bu durum ilerde Sony tarafından oyun geliştirmek için daha basit araçlar yayınlarsa, ancak o zaman 3. parti oyunları daha fazla görebiliriz. Şu an için ben en önemli nokta olarak bu 3. parti yapımcılara yazılım desteği olarak görüyorum...
  • @Risque: Nintendo ve Sony'yi taşınabilir konsol pazarında karşılaştırmak biraz yersiz, özellikle Vita'nın ve 3DS'in hitap ettiği kesimin farkı düşünülürse.

Vita için beklediğim birkaç oyunu paylaşayım sizinle:

Inner City Kids: Chip-hop soundtrack'li, sokak kültürü temalı bir sıra tabanlı strateji oyunu:

Dragon Fin Soup: Hikaye ve survival modları olan, roguelike'lardan ilham almış bir taktiksel dövüşlü RPG. Oyun rastgele oluşturulmuş quest'ler ve alanlar gibi oynayış süresini artıran özelliklere ve crafting, balık tutma, yemek yapma gibi etkinliklere sahip ve çok da güzel görünüyor:

Papers, Please: Duymayanımız kalmamıştır herhalde ama yine de bahsedeyim, oyunda Doğu Avrupa havasına sahip bir distopyadaki bir göçmen bürosu memurunu oynadığımız, PC (Windows, Linux, OS X) exclusive bir puzzle oyunuydu. Sorunsuz bir port'la Vita'nın bu oyun için ideal platform olacağını düşünüyorum:

Frozen Synapse Prime: Frozen Synapse Tactics olarak duyurulan, geçenlerde adı değişen, Vita'ya özel taktiksel Frozen Synapse oyunu. Bu sonbaharda gelmesi bekleniyormuş:

• little big planet 3 disney infinity cikmayacak mi ? birde kingdom hearts psvitada bulamadim bu oyun cikti mi 3 vitaya cikar mi ? jrpg olmasina ragmen baya eğlenceli cocuklarada hitap ediyo bunlar nasil olmaz , olacaklarsada lbp3 kesin diye bekliyorum artık bir haber var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence vitayi bu şekliyle kabul etmek lazım artık. Taşınabilir ps3 gibi tanıtılmıştı ama sonuçta rotası bu oldu. Vita sahibi olmaktan çok memnun değilim ama cihazı böyle kabullendigim için artık eskisi kadar kızmıyorum. Gamescom'dan beklentim yoktu, o yüzden pek hayal kırıklığına ugramadim.

• oyun yok denmesinin nedeni, oynanacak oyunu olmamasindan degilde, ilgilerini cekecek oyun olmadigindan dolayi oyle deniyor.

KH3 vita'ya gelmicegi square enix tarafindan aciklandi zaten firma genel olarak vita'yi pek desteklemeiyor bkz: ff tpye 0
  • NFS var mı?YOK.
    AC var mı? YOK.
    GTA var mı?YOK.
    Infamous var mı?YOK.
    God Of War var mı?YOK.
    Call of Duty var mı?YOK.
    Battlefield var mı?YOK.
    Crysis var mı?YOK.
    NBA varmı?YOK.
    Twisted Metal varmı?YOK.
    Tekken var mı?YOK.
    Resident Evil var mı?YOK.
    Gran Turismo var mı?YOK.
    Metal Gear varmı?YOK.
    Monster Hunter var mı?YOK.
    Batman var mı?YOK.
    Bioshock var mı?YOK.
    Last of US var mı?YOK
    Syphon Filter var mı?YOK.

Size abidik gubidik oyunlarla oynamak zevk veriyorsa bu aleti alın.Ama AAA oyun killzone,tearaway ve fifa haricinde yok.

Eskiden PSVita Console Quality derlerdi.

Şimdi PsVita for the players :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risque

NFS var mı?YOK.
    AC var mı? YOK.
    GTA var mı?YOK.
    Infamous var mı?YOK.
    God Of War var mı?YOK.
    Call of Duty var mı?YOK.
    Battlefield var mı?YOK.
    Crysis var mı?YOK.
    NBA varmı?YOK.
    Twisted Metal varmı?YOK.
    Tekken var mı?YOK.
    Gran Turismo var mı?YOK.
    Metal Gear varmı?YOK.
    Batman var mı?YOK.
    Bioshock var mı?YOK.
    Last of US var mı?YOK

Size abidik gubidik oyunlarla oynamak zevk veriyorsa bu aleti alın.Ama AAA oyun killzone,tearaway ve fifa haricinde yok.

Baya yazmışsın emek vermişsin o yüzden nazik konuşayım.

Öncelikle Gow 1-2 ve MGS 2-3 var...Bioshock da çıkıcak

Yinede saydığın oyunların %90 ı PS Now ile oynanıcak

• Bioshock'un çıkacağından emin değilim. Irrational'un dağılmasından sonra iOS'a port beni şaşırttı ama Vita'ya geleceğini pek zannetmiyorum.
  • BioShock ps vita'ya gelmeyecek büyük ihtimal
    Ps Now fiyatlarına bi bakın hocam isterseniz
  • Ayrica arkadasin da dedigi gibi su PS Now dalgasinin beta sureci bitsin bi,gorelim bakalim neymis ne degilmis ona gore Vita'nin gelecegi hakkinda kesin bir sekilde konusabiliriz.Sony 2 yilda buyuk yatirim yapti bu Gaikai teknolojisine.

Adamlar PS TV'yi de tanittilar iste.Bu teknoloji ile evinizdeki Sony TV'den (Bravia) tut,elinizdeki Vita'ya kadar sistem birbirine bagli olacak.Sony buyuk dusunuyor bence.Su sistem tutsun (tabi burada Sony e de is dusuyor) 3. parti gelistiricilere ihtiyacimiz kalmayacak zaten.

• Psnow için çok iyi bir internete ihtiyacınız var.Haliylen bu internet evde olacak ve evdede zaten ps3 ve ps4 yada xbox olacağından çok gereksiz kalıyor.Vita otobüste vapurda parkta bahçede oynanır.Evde ps3 ps4 yada pc varsa yüzüne bakılmaz ancak yatmadan yatmaya uykun gelene kadar yatakta oynanır sırf bunun içinde o kadar para ödenmez.Ayrıyetten vitanın özelliklerini kullanmak varken niye ps3 e göre tasarlanmış bi oyunu vitada oynayayımki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Risque

NFS var mı?YOK.
    AC var mı? YOK.
    GTA var mı?YOK.
    Infamous var mı?YOK.
    God Of War var mı?YOK.
    Call of Duty var mı?YOK.
    Battlefield var mı?YOK.
    Crysis var mı?YOK.
    NBA varmı?YOK.
    Twisted Metal varmı?YOK.
    Tekken var mı?YOK.
    Gran Turismo var mı?YOK.
    Metal Gear varmı?YOK.
    Batman var mı?YOK.
    Bioshock var mı?YOK.
    Last of US var mı?YOK

çogu yok dedigin aslında var
  • Ya arkadaşlar PsNow olayına o kadar heveslenmeyin bence. Play Remote yaparken bile R2 L2 olmadığı için keyif alamıyorum ben. Ha Sony Vita ya özel aparat çıkarır o başka.

• Ps now olayı balon. Misal Mgs4 için 5 dolar istiyor ama sadece 4 saatliğine kiraliyorsun. Böyle saçmalık olmaz zaten o 4 saatin 3ü ara video izlemekle geçiyor. Diğer oyunlarda da baktığım kadarıyla durum buna benzer

• Sisyphus kullanıcısına yanıt
    PS Now fiyatları üzerine konuşmak için çok erken, servis henüz ABD'de beta aşamasında, Avrupa'ya gelmesine ve fiyatlandırılmasına çok var. Artı Sony fiyatlandırmanın düzenleneceği sinyalini verdi. Kısacası Now üzerinden herhangi bir plan/çıkarım yapmak için çok erken.

Şimdi yukarıdan bağımsız ve genel olarak bu konuyla ilgili olarak:
    Vita desteği resmi olarak sona ermiş değil, konsolu bekleyen güzel oyunlar var, şahsen beklediğim bazılarını birkaç post önce paylaştım ama hızlıca resimlere bakılıp geçildiğinden de eminim. Açıkçası ben ağlama/sızlama ve sürekli şikayet ortamlarında aynı şeyleri tekrar tekrar konuşup zaman kaybetmemeyi öğrendim bu yaşa kadar. Vita'da oyun olmadığını düşünen varsa tabii düşünsün, ama sürekli aynı şeyi dillendirmenin anlamı yok. Ben henüz çıkan oyunlara yetişebilmiş değilim, yetişen varsa da tebrik ederim. Genel olarak konu böyle mi geçecek, yoksa ilk zamanlardaki gibi var olan ve gelecek oyunlar üzerine konuşacak mıyız, bunu bir belirleyelim. Gerekiyorsa buna odaklanmayı tercih eden varsa benden başka, ayrı bir konuya geçelim. Ben de boşuna burada paylaşım yapacağım diye kasmayayım. Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 18 Ağustos 2014; 22:46:11 >
  • fiyatlarda düzeltme yaptık diyor sony,ama hala kazık.
  • Beyler plusla bu ay bedava verilen Dragon's Crown muhteşem bir oyunmuş. ilk defa vitada zevk alarak saatlerce oynadığım bir oyun oldu. herkese tavsiye ederim.
  • Benim vita ya bekledigim oyun soa 3 gun sonra cikacak.Kesin One Piece in oyunu gibi 129 tl ye cikartirlar.

• 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.