Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1042. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu silince save dosyalarıda siliniyormu vitadan?
  • 2 senedir her formatı açan video player cıkmamışmı ps vita için.. convertlemi uğraşıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

oyunu silince save dosyalarıda siliniyormu vitadan?

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFS
    MORTAL KOMBAT
    FIFA FOOTBALL
    LITTLEBIGPLANET

- Yukarıda yazan oyunlar satılıktır.
    - Oyunlar PAL/2.Bölgedir.
    - Sıfır ayarındadır.
    - Sadece LITTLEBIGPLANET oyununun online pass'ı vardır ve kullanılmıştır.Geri kalan oyunları aldığınızda sorunsuz online oynayabilirsiniz.
    - Kargo alıcıya aittir.

Ödeme 3 şekilde gerçekleşebilir:
    - PSN hesabımı verip içine para yüklemek.
    - PTT hesabına para yatırmak.
    - Kapıda ödeme. (PTT'de sadece nakit geçerli.)

- Fiyat önerileriniz için PM atmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzTheHun -- 9 Temmuz 2013; 19:20:02 >
  • İnjustice Vita ya gelebilirmiş,

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=617926
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

oyunu silince save dosyalarıda siliniyormu vitadan?

Evet. Fakat sadece save dosyalarını yedekleyebilirsin PC'den.
  • Tesekkurler arkadaslar.

• Beyler vita almak üzereyim, 32 gb kart yerine 2 tane 16 gb alsam ikisindede aynı plus hesabımı kullanabilir miyim?

• Yalarca kullanıcısına yanıt
    Evet ama neden öyle bir şey yapmak istiyorsunuz :)
  • Şimdi cihazla beraber bir tane 16lık alırım,ileride yetmediğinde bir tane daha alırım belki diye düşündüm.16 yetmeyebilir 32 al derseniz direkt 32 alayım,fakat uygun fiyatlı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Şimdi cihazla beraber bir tane 16lık alırım,ileride yetmediğinde bir tane daha alırım belki diye düşündüm.16 yetmeyebilir 32 al derseniz direkt 32 alayım,fakat uygun fiyatlı bulamadım.

Ben 16 kullanıyorum, tamamen dijital gidip tüm oyunları kartta tutacam diye bir takıntınız yoksa yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

quote:

Şimdi cihazla beraber bir tane 16lık alırım,ileride yetmediğinde bir tane daha alırım belki diye düşündüm.16 yetmeyebilir 32 al derseniz direkt 32 alayım,fakat uygun fiyatlı bulamadım.

Ben 16 kullanıyorum, tamamen dijital gidip tüm oyunları kartta tutacam diye bir takıntınız yoksa yeterli.

Killzone Mercenary gibi ex. oyunları kutulu alırım,plus ile gelenleri karta atarım diye düşündüm.16 yeterli geliyorsa tamamdır.Cevap için teşekkürler.
  • .... Yanlılş yer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galvanik -- 10 Temmuz 2013; 21:49:01 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

quote:

Killzone Mercenary gibi ex. oyunları kutulu alırım,plus ile gelenleri karta atarım diye düşündüm.16 yeterli geliyorsa tamamdır.Cevap için teşekkürler.

bende 4 gb var hayli hayli yetiyor, 2 yada 3 oyun yüklü oluyor , arada mp4 filmde atıyorum, ha ama biri gelse knk al sana 32 gb hayır demem
  • şu history adlı oyun nasıl
  • Arkadaşlar merhaba bir kac gun önce ben de vita aldım. İkinci el aldım cihazı alirken farketmemisim cihazın ekraninda biraz çizik var. Bazen de gözüm takılıyor. Acaba bu on can degisitirilebilir mi?

• Arkadaslar meraba su aralar (1hafta icinde falan) ps vita almayi dusunuyorum, ama bikac endisem var
    Oncelikle tam olarak kirildimi yada oyunlar daha ucuza falan nerden bulunur mostwanted, ac3 L ve dungeon hunter a. Oynicam bu 3oyun disinda çok farketmez,, ve birde psp oyunlarini da oynamak istiyorum mesela tony hawk undergraound 2 remix gibi hatta sirf bu oyun için psp almayi bile dusundum kisa surede cevaplarsaniz çok sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ascd

Arkadaslar meraba su aralar (1hafta icinde falan) ps vita almayi dusunuyorum, ama bikac endisem var
    Oncelikle tam olarak kirildimi yada oyunlar daha ucuza falan nerden bulunur mostwanted, ac3 L ve dungeon hunter a. Oynicam bu 3oyun disinda çok farketmez,, ve birde psp oyunlarini da oynamak istiyorum mesela tony hawk undergraound 2 remix gibi hatta sirf bu oyun için psp almayi bile dusundum kisa surede cevaplarsaniz çok sevinirim :)

Vita kırılmadı.
    Vita oyunlarını ikinci el alırsan baya ucuz oluyor.
    PSP oyunlarını PS Store'da varsa satın alıp oynarsın.

• Anladim hocam tesekkurler ama 2.el oyun ucuz dediginde 50-70 tl civari

• 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.