Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oa1907

Acil satilik mortal kombat nfs fifa ve lbp lazim olanlar pm atsinlar...

harika fiyat 2 gün önce 75 liraya aldım
  • Konsolun durumu nedir ? Oyunlar, fiyati, korsan oyun vs. PS4'le beraber Vita'yi almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

Konsolun durumu nedir ? Oyunlar, fiyati, korsan oyun vs. PS4'le beraber Vita'yi almayi dusunuyorum.

konsolun durumu gayet iyi
    oyunlar gittikçe sağlamlaşıyo + zaten plus üyeliğin var heralde + ek olarakta yanına 3-5 oyun aldımı tamamdır
    cihaz kırılmadı umarımda kırılmaz yani korsan oyun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 6 Temmuz 2013; 23:24:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

quote:

Konsolun durumu nedir ? Oyunlar, fiyati, korsan oyun vs. PS4'le beraber Vita'yi almayi dusunuyorum.

oyunlar gittikçe sağlamlaşıyo + zaten plus üyeliğin var heralde + ek olarakta yanına 3-5 oyun aldımı tamamdır

Kirilmasi cihaz satislari icin iyi olur ama neyse. Oyun fiyatlari ne durumda ?

• quote:

quote:

quote:

sıfırları yüksek aslında
    eğer sıfır almaya kalkarsan vitaya verdiğin para kadar oyuna para yetiştirirsin
    en mantıklı yol 2.el ve takas yoluyla almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

Avrupa için muhteşem 2 ay. Gelecek ay New Little King's Story ve When Vikings Attack bu ay Unit 13 ve Ninja Gaiden. Son aylarda US Plus'a fark attı Avrupa.

When Vikings Attack

• quote:

quote:

quote:

quote:

sıfırları yüksek aslında

Peki online kullanan cok oyun var mi ? Yani 3G'li versiyon olmasa cok sey kaybeder mi ?

• Call Of Duty BOD dlc paketleri yok mu ?
  • Danganronpa
    Demon Gaze
    Sei Madoru batıya geliyor. Dün Anime Expo'da 3 oyun birden açıkladılar.
  • quote:

Danganronpa
    Demon Gaze
    Sei Madoru batıya geliyor. Dün Anime Expo'da 3 oyun birden açıkladılar.

kayda değer sadece Demon Gaze gibi ?
  • Beyler bir sorum var; Ps3'de kullandığım UK psn hesabımı Vita'da da kullanacağım,fakat kredi kartını kabul etmediği için bu hesabı plus yapamıyorum.Eğer Vitada ps3'de kullandığım birden fazla hesabımı kullanabiliyorsam TR psnden plus olucam.Kısaca Vitada hem TR hemde UK hesabımı kullanabilir miyim?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sıfırları yüksek aslında

Peki online kullanan cok oyun var mi ? Yani 3G'li versiyon olmasa cok sey kaybeder mi ?

online kullanan şuan bence fena değil ilerde dahada artıcaktır .Bence gerek ama 3g'ye öyle çok seyahat eden gezen biri değilsen 3g li alma ama şimdi bazı yerlerde 3g modeli wifi modeliyle aynı fiyat oluyor öyle olunca 3g model almanı tavsiye ederim
    umarım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 7 Temmuz 2013; 14:34:35 >
  • Danganronpa da gayet iyi. Fiyatları ucuz olması halinde hepsini almayı planlıyorum.
  • quote:

Danganronpa da gayet iyi. Fiyatları ucuz olması halinde hepsini almayı planlıyorum.

Fiyatlarının çok uçuk olacağını düşünmüyor heleki tatil döneminde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Beyler bir sorum var; Ps3'de kullandığım UK psn hesabımı Vita'da da kullanacağım,fakat kredi kartını kabul etmediği için bu hesabı plus yapamıyorum.Eğer Vitada ps3'de kullandığım birden fazla hesabımı kullanabiliyorsam TR psnden plus olucam.Kısaca Vitada hem TR hemde UK hesabımı kullanabilir miyim?

Yeni bir hafıza kartı alarak. Bir hafıza kartında bir psn kullanabiliyorsunuz değiştirmek için formatlamak gerekiyor
  • quote:

Danganronpa da gayet iyi. Fiyatları ucuz olması halinde hepsini almayı planlıyorum.

Alırsan bizim içinde bir inceleme yaparsın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Beyler bir sorum var; Ps3'de kullandığım UK psn hesabımı Vita'da da kullanacağım,fakat kredi kartını kabul etmediği için bu hesabı plus yapamıyorum.Eğer Vitada ps3'de kullandığım birden fazla hesabımı kullanabiliyorsam TR psnden plus olucam.Kısaca Vitada hem TR hemde UK hesabımı kullanabilir miyim?

Yeni bir hafıza kartı alarak. Bir hafıza kartında bir psn kullanabiliyorsunuz değiştirmek için formatlamak gerekiyor

Çok teşekkür ederim.

• İçinde bol oyun bulunan us psn hesabımı satıyorum,ilgilenenler pm atsın fiyat ve oyunları görüşürüz.

• Herkese iyi forumlar...

PS Vita ilk çıktığında aldım. Wi-fi modeli..Arkadaşın aklına uyduk US PSN hesabı açtım.

Yalnız şöyle bir gariplik oldu. Ps store dan 3 tane oyun aldım.. asphalt, rayman origins, street fighter x tekken...Yükledim oynadım..Sonra başka oyunlara yer açmak için oyunları sildim. Aradan 15 gün geçti tekrar yükliim dedim bir de baktım ki oyunlar ps storeda sanki daha önce almamışım gibi sadece buy butonu var. İşin kısası Sony aldığım oyunlara çöktü:) Çok uğraştım ama çözüm bulamadım bir fikri olan var mı?

Aldığım oyunlar plus felan değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaletti

Herkese iyi forumlar...

PS Vita ilk çıktığında aldım. Wi-fi modeli..Arkadaşın aklına uyduk US PSN hesabı açtım.

Yalnız şöyle bir gariplik oldu. Ps store dan 3 tane oyun aldım.. asphalt, rayman origins, street fighter x tekken...Yükledim oynadım..Sonra başka oyunlara yer açmak için oyunları sildim. Aradan 15 gün geçti tekrar yükliim dedim bir de baktım ki oyunlar ps storeda sanki daha önce almamışım gibi sadece buy butonu var. İşin kısası Sony aldığım oyunlara çöktü:) Çok uğraştım ama çözüm bulamadım bir fikri olan var mı?

Aldığım oyunlar plus felan değildi.

Store'da sağ altta üç nokta var oradan "download list"e basarak oyunları tekrar indirebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.