Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurr84

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

henüz resmi bir açıklama yok sahte olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

henüz resmi bir açıklama yok sahte olabilir

%99 fake.
  • ps4 ile vita da cross platform bir GOW hayal olur kesinlikle FAKE.

Beyler birkaç sorum olucak:
    1) 8 gb kart alsam minumum 1 oyun için gerekli yerim olurmu? PSN store da en çok yer kaplayan oyun kaç GB?
    2) Sadece PSN PLUS oyunları ile idare etmeyi düşünüyorum. Diyelim 3 aylık PLUS aldım ve süresi bitti oyunlarım silinicekmş? Tekrar PLUS alrısam tekrar aynı oyunları yükleyebilecekmiyim? O ayın ücretsiz oyunları kütüphaneme ömür boyu mu ücretsiz olarak ekleniyor, yoksa o aylık mı? yoksa PLUS üyeliğim bitene kadarmı?
    3) Ön kamera varmı bu ciahzda SKYPE da görüntülü konuşmada bir sıkıntı yok değilmi?
    4) 3g li model alacağım , bu kesin , 3G üstünden online oynayabiliyormuz?
    5) Bunların dışında hafıza kartı olmadan cihaz en azından inernete girebilirmi? hafıza kartı olmadan oyun açarmı? kutulu olarak?
    6) Vita dan umutluyum, bence şu 1.5 yılı güzel yapımlar ile geçirdi, satış rakamlarını düşük olması kesinlikle SONY nin fiyat ve hafıza kartı fiyatlarına bağlıyorum. İnşallah ps3 oyunlarının daha çok portunu görürüz
    7) az önceki madde soru değildi ama şimdi aklıma geldi FIFA 2013 PS3 dekinin aynısımıydı ve FIFA 2014 de PS3-4 ün aynısımı olucak acaba? Hayatımda sadece FIFA 08 oynamıştım PC de pek fıfayla aram yok ama artık spor oyunlarınıda oynamak istiyorum
  • Arkadaşlar uzun zamandır vita açmamıştım.Bugün limbo yu indirip oynamaya başladım.Bu oyunu ps3 te oynamıştım fakat Türkçe değildi.Vita da oyunun menüleri Türkçe.
  • psn id:fisherzalim oynamak isteyenler ekliyebilir arkadaslar
  • PS Vita WiFi almak istiyorum. Yanında da Eylül'de çıkacak FIFA 14 almayı düşünüyorum. Sizce memnun kalır mıyım?
  • PS Vita'da PSN kurmak mümkün mü?
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    1) Yeterli olur ama tavsiyem minimum 16 gb alman çünkü bazı oyunlar sadece ps store da çıkıyor. En çok yer kaplayan oyun sanırım Uncharted 3.4 gb civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.
    2)Oyunların silinmez tekrar plus alırsan oynayamaya devam edebilirsin. Kablolu tv gibi düşün, parayı ödemezsen kanalları izleyemiyorsun borcunu ödeyince açılıyor yeniden izleyebilirsin. Plusın ücretsiz oyunlarını ekledikten sonra hep senin hesabında olur dediğim gibi üyeliğin aktif olduğun sürece oynayabilirsin.
    3) Hem ön hem arka kamera var, konuşma da sıkıntı yaşamazsın.
    4)3g model wi-fiyle aynı fiyata bulmadığın sürece alma, fazladan para vermeye gerek yok bence. 3G'yle oynanan tek oyun Everybody's Golf. Ayrıca dışardayken internete girerim diyorsan bilemem.
    5) Girebilir, oynarsın ama kayıt yapamazsın.
    6)Bu aralar oyun trafiği hızlandı, bekliyoruz.
    7)Aynısı değil ama yine de gayet zevkli. Fifa 12yle 13 aynı oyun desek yeridir sadece kadrolarda değişiklik oldu 14'ten umutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun98

PS Vita'da PSN kurmak mümkün mü?

Psn kurmak derken hesap açmaktan bahsediyorsan mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

quote:

Orijinalden alıntı: aygun98

PS Vita'da PSN kurmak mümkün mü?

Psn kurmak derken hesap açmaktan bahsediyorsan mümkün.

evet hesap açmaktan bahsettim tşkrler
  • Hocam benide ekleyin PSN:İhsan1071
  • elimde call of duty var assasins creed ile takaslik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

1) Yeterli olur ama tavsiyem minimum 16 gb alman çünkü bazı oyunlar sadece ps store da çıkıyor. En çok yer kaplayan oyun sanırım Uncharted 3.4 gb civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.
    2)Oyunların silinmez tekrar plus alırsan oynayamaya devam edebilirsin. Kablolu tv gibi düşün, parayı ödemezsen kanalları izleyemiyorsun borcunu ödeyince açılıyor yeniden izleyebilirsin. Plusın ücretsiz oyunlarını ekledikten sonra hep senin hesabında olur dediğim gibi üyeliğin aktif olduğun sürece oynayabilirsin.
    3) Hem ön hem arka kamera var, konuşma da sıkıntı yaşamazsın.
    4)3g model wi-fiyle aynı fiyata bulmadığın sürece alma, fazladan para vermeye gerek yok bence. 3G'yle oynanan tek oyun Everybody's Golf. Ayrıca dışardayken internete girerim diyorsan bilemem.
    5) Girebilir, oynarsın ama kayıt yapamazsın.
    6)Bu aralar oyun trafiği hızlandı, bekliyoruz.
    7)Aynısı değil ama yine de gayet zevkli. Fifa 12yle 13 aynı oyun desek yeridir sadece kadrolarda değişiklik oldu 14'ten umutluyum.

çok teşekkürler hocam, şaşırdım en büyük oyunun 3.4 gb olmasına, o halde 4 gb bile yeterli olur bana, eski PSP mde de sadece 2 oyun olurdu, sıkıldıkça siler download yaparız, şahsen oyunlara bu şekilde daha çok değer veriyorum, suyunu çıkarana kadar oynuyorsunuz

Birde birşey daha soracağım şimdi diyelim 2.el aldık vitayı, içinde eski kullanıcısın psn i var, bu bir skıntı oluşturmazmı sonuçta başkasının mail adresi üzerine kayıtlı kredi kartı bilgileri vs var sonuçta, birkaç oyun için riske girmeye değermi? 2.el alırsam PSN i silip kartı formatlamayı düşünüyorum
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    4 kesinlikle yetmez. 3.4 diye hatırlıyorum ama 4 gblığa uncharted sığmıyor, sistem dosyaları updateler falan da var onları da düşün.

2. ele format atıp kendi hesabını kaydedebilirsin. Ama uygun fiyata bulursan sıfır almanı tavsiye ederim, hem cihazın garantisi olur hem de herhangi bir sorun olup olmadığını anlayamayabilirsin 2. ellerde. Yani 100 lira kazanç için tüm verdiğin para yalan olmasın.
  • 2.el alınacak bir vitada faturanın ürüne ait olduğunu nasıl anlayabiliriz??

• quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

4 kesinlikle yetmez. 3.4 diye hatırlıyorum ama 4 gblığa uncharted sığmıyor, sistem dosyaları updateler falan da var onları da düşün.

2. ele format atıp kendi hesabını kaydedebilirsin. Ama uygun fiyata bulursan sıfır almanı tavsiye ederim, hem cihazın garantisi olur hem de herhangi bir sorun olup olmadığını anlayamayabilirsin 2. ellerde. Yani 100 lira kazanç için tüm verdiğin para yalan olmasın.

Teşekkürler hocam verdiğin cevaplar için, o halde bi 16 gb almak gerek,

AN İTİBARİYLE VİTA 3G ALDIM

2.el 350 tl, 1-2 güne kargosu gelir, inş sıkıntı çıkmaz, PSN hesabı konusunda silmemeye karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SafaxP

2.el alınacak bir vitada faturanın ürüne ait olduğunu nasıl anlayabiliriz??

Aldığım Vita Teknosa faturaliydi üzerinde cihaz Seri no benzeri numaralar yazıyordu. Muhtemelen büyük teknoloji marketlerde faturaya yazılıyordur. Satıcıya da sorarsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Orijinalden alıntı: SafaxP

2.el alınacak bir vitada faturanın ürüne ait olduğunu nasıl anlayabiliriz??

Aldığım Vita Teknosa faturaliydi üzerinde cihaz Seri no benzeri numaralar yazıyordu. Muhtemelen büyük teknoloji marketlerde faturaya yazılıyordur. Satıcıya da sorarsiniz.

Teşekkürler bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

collection paket değil mi :)) J&D Collection içinde toplamda 3 oyun var ,dolayısıyla paket dedim

paket derken ps vita yaninda oyunla birlikte bir paket sunuldu ben ondan bahsediyorum.sizin dediginizde zaten kendinize gore haklisiniz paket tabikide ama oyun paketi denince akla konsol ve yaninda verilen oyun geliyor :)
  • Yarin son gun istanbula donuyorum,elimde vita travel pouch,vita stand+bileklik+silme bezi,6li oyun kutusu ve arac sarji var isteyene hepsi 20 tl. ayri almak isterseniz her biri 10 tl...

vitaya uyumlu bluetooth kulaklik ariyorsaniz motorokr s305 kulaklik 100 tlye aldim 40 tlye satiyorum...

• 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.