Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1698. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Himno oyununa hayran kaldım zaten ilgi çok büyük olunca yapımcı hemen takip oyunu için kolları sıvamış Steam'de "yeni oyun için ne gibi değişiklikler istersiniz, düşman koyayım mı?" diyor umarım düşman eklemez oyundaki bu serbest hava, rahatlık çok farklı bir hava katmış.
    hikayesi var mı hocam
    bu aralar hikayesiz oyunlara acayip uyuz oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

hikayesi var mı hocam
    bu aralar hikayesiz oyunlara acayip uyuz oluyorum

Alıntıları Göster
    Hikayeyi bırak doğru dürüst amacı yok, karakter gelişimi de yok yapımcı rahatlamak, kafa dağıtmak için kendine yapmış oyunu sonra geliştirip paylaşmaya karar vermiş Steam'de ücretsiz diye duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

Oyunu satın mı aldınız yoksa netten mi indirdiniz?

Alıntıları Göster
    Netten indirdim
  • quote:

Hikayeyi bırak doğru dürüst amacı yok, karakter gelişimi de yok yapımcı rahatlamak, kafa dağıtmak için kendine yapmış oyunu sonra geliştirip paylaşmaya karar vermiş Steam'de ücretsiz diye duydum

Alıntıları Göster
    hadi ya tüm hevesim kaçtı valla
  • quote:

hadi ya tüm hevesim kaçtı valla

Alıntıları Göster
    Konulu oyunları ben de seviyorum ama point and click olacak bir ara Walking Dead serisi o eski rüzgarı yakalamıştı hatta ilk episode şahane idi ama sonra bozdular.

Bence konulu oyunun adresi ilk önce pc sonra android, 2012 model android telefona Dracula 5'i yükledim muhteşem oyun.
  • quote:

Konulu oyunları ben de seviyorum ama point and click olacak bir ara Walking Dead serisi o eski rüzgarı yakalamıştı hatta ilk episode şahane idi ama sonra bozdular.

Bence konulu oyunun adresi ilk önce pc sonra android, 2012 model android telefona Dracula 5'i yükledim muhteşem oyun.

Alıntıları Göster
    Ben telde en son clash of puppets shadowgun gibi hikayeli oyun oynadım artık o tarafta da oyun gelmiyor
    Sony zaten bu işin piri
    Hikayesiz oyunlar zaman kaybı gibi geliyor artık bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birşeyler dinlerken, izlerken bilardo oynardım şimdi golfe sardım, her akşam golf oynuyorum.

Biri söylese seveceğimi inanmazdım, keyifliymiş.

Simülasyon da fena değil ama arcade olan çok hoş.

Bir de psp'deki everybody's golf manzara olarak resim kullanmış, vita grafikerler daha iyi çözünürlüğe sahip olmasına rağmen psp daha güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben birşeyler dinlerken, izlerken bilardo oynardım şimdi golfe sardım, her akşam golf oynuyorum.

Biri söylese seveceğimi inanmazdım, keyifliymiş.

Simülasyon da fena değil ama arcade olan çok hoş.

Bir de psp'deki everybody's golf manzara olarak resim kullanmış, vita grafikerler daha iyi çözünürlüğe sahip olmasına rağmen psp daha güzel.
    onlar zengin sporu hocam
    hem öyle yaparken odaklanmak zor olur
    futbol ve basket(onuda pek beceremem) dışında sadece tenis oyunu oynamışlığım var
  • quote:

onlar zengin sporu hocam
    hem öyle yaparken odaklanmak zor olur
    futbol ve basket(onuda pek beceremem) dışında sadece tenis oyunu oynamışlığım var

Alıntıları Göster
    Hadi gözün aydın Sony duymuş sesini
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP0891-PCSE01159_00-RATAGMSDISTRAINT
  • quote:

Hadi gözün aydın Sony duymuş sesini
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP0891-PCSE01159_00-RATAGMSDISTRAINT

Alıntıları Göster
    Bu steamde var bende pek sevmiyorum vitada oynamam gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Dracula 5'i dün gece bitirip yattım insanlığın bu tip oyunlara daha çok ihtiyacı var tadı damağımda kaldı 1,5 saatte bitti.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Oceanhorn 2 iOS exclusive olacakmış ve 3D. Exclusive işi garibime gitti Switch gibi popüler bir portatif platform varken.
  • quote:

Oceanhorn 2 iOS exclusive olacakmış ve 3D. Exclusive işi garibime gitti Switch gibi popüler bir portatif platform varken.

Alıntıları Göster
    Şuan apple arcade haberi altında konuşuyorduk
    android olmasa bile pc ve konsollara çıkacaktır bence

• Xbox live Indie oyunlarının Vita'ya portlanma işi yalan oldu herhalde sonbahar demişlerdi hiç haber yok.

Akiba's Beat oyununu 2018 Nisanında birazz oynayıp beğenmiştim ve aklımda ritim ile dövüş karışımı patapon tarzı bir oyun kalmıştı hiç alakası yok oysa boşuna Vita'ya yüklemişim. En sevdiklerimi Vita'ya atıyorum öncelikli deneme yerim PS TV.

3 GB'lık bir şeyler bulayım Vita için ama oynamadığım bir sürü de oyun var. Gerçi android'e yine macera oyunu yükledim. Gabriel Knight yıllar evvel oynamak istemiştim çöküyordu bu kez başka kaynaktan indirdim bakayım fark edecek mi, keşke Vita'da olsaymış 8 saatlik güzel bir oyuna benziyor zaten bütün güzel oyunlaro 90'larda yapılmış

edit Oceanhorn 3D olunca karakterinden biraz kaybetmiş gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 11 Eylül 2019; 19:5:2 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Oceanhorn bambaşka bir oyun olmuş doğru
    Gösterdikleri kadarı ile güzel görünüyor
    Eski zelda serilerine başlamayı düşünüyorum ama nasıl alışırım bilmiyorum

• Cuma günü biri bana PSP'de İngilizce bir açık dünya oyunu var ki şehrin içinde dilediğin gibi dolaşıp sokakta insanlarla dalaştığında polisin görmemesine dikkat etmelisin yoldan geçerken sağa sola bakmazsan otomobil çarpabilir, cep telefonunda dilediğin kişileri arayabilir çağırabilirsin onlar sana mesaj atabilir, metro otobüs ve taksiyle farklı ücretlendirme ve hızlarda seyahat edebilirsin kıyafet değiştirebilirsin dese yüklü bir meblağa iddia girerdim böyle bir oyun olup da bilmememin mümkün olmayacağına dair ama 15 senenin sonunda PSP hala şaşırtmaya devam ediyor.

Dövüş mekanikleri de çok enteresan yoldan geçene dikleniyor gözünü dikiyorsun sonrasında bir hakaret sözcüğü çıkıyor bunu tuşları kullanarak doğru sıraladığın taktirde ilk vuruş hakkını kazanıyorsun.

• 24 Eylül'de çıkıyor

• Arkadaşlar 3.68 henkaku yüklü ps vitamda psne giremiyorum. Sistwm guncellemesi istiyor ne yapabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsbrk

Arkadaşlar 3.68 henkaku yüklü ps vitamda psne giremiyorum. Sistwm guncellemesi istiyor ne yapabilirim?
    henkaku ayarlarında system spoof versiyonu ile oyna, sakın güncellemeye kalkma ayrıca ne işin var PSN'de online mı oynayacaksın?
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Oynadım fakat olmadı. Sistem guncelleme istiyor ısrarla.Ps Now kullanacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.