Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1691. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16891690169116921693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son gelen versiyon 3.71 ve henüz kırılmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vasara kolleksiyonu bugün yayınlanmayacak mıydı? Kolleksiyon ve fiziki sürüm bugünmüş dijital belli değil ama çok yakında olmalı.

nasıl bir oyunun posterli, kullanma kılavuzlu buzdolabı süslü anahtarlıklı versiyonu PSN'e dijital versiyonu yüklenmeden insanlara ulaştırılabilir anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 28 Temmuz 2019; 18:13:58 >
  • Beatrice ve Wiloo çıktı hala Vasara yok.

Bunu seveceğinizi sanıyorum açık dünya macera psx çevirisi yapılmış Japonca'dan
    https://www.reddit.com/r/VitaPiracy/comments/ckcl2g/mizzurna_falls_english_translation_psx2psp_eboot/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 1 Ağustos 2019; 12:36:53 >
  • arkadaşlar vita almak istiyorum. Slim için ne kadar para vermeliyim? Birde slim buldum yanında 8+16 hafıza kartı var alsam 8gb kartı satıp maliyetimi düşürebilirmiyim?
  • Merhaba

Cihazı yeni aldım ama bir türlü CFW işleminin başlangıcını geçemedim :) Cihazım 3.68. Psn networke bağlanırken sürekli "sistem yazılımını güncellemeniz gerekiyor diyor ve cihazı bilgisayara bağlayamıyorum. Bir arkadaş
    https://drive.google.com/file/d/1FxcNix5cOUiMZc_1WobwsUIZQSN0Kc82/view buradan vita update blocker önermiş ama bunu nasıl kullanacağımı da bilemedim. Lütfen bilen biri bana yardımcı olabilir mi ? Şimdiden yardım edenlere çok ama çok teşekkür ederim. Burada rehberde de anlatılan dns adresini giriyorum ama bir türlü networke bağlanamıyorum ve dolayısıyla bilgisayar - vita bağlantısını gerçekleştiremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunace

Merhaba

Cihazı yeni aldım ama bir türlü CFW işleminin başlangıcını geçemedim :) Cihazım 3.68. Psn networke bağlanırken sürekli "sistem yazılımını güncellemeniz gerekiyor diyor ve cihazı bilgisayara bağlayamıyorum. Bir arkadaş
    https://drive.google.com/file/d/1FxcNix5cOUiMZc_1WobwsUIZQSN0Kc82/view buradan vita update blocker önermiş ama bunu nasıl kullanacağımı da bilemedim. Lütfen bilen biri bana yardımcı olabilir mi ? Şimdiden yardım edenlere çok ama çok teşekkür ederim. Burada rehberde de anlatılan dns adresini giriyorum ama bir türlü networke bağlanamıyorum ve dolayısıyla bilgisayar - vita bağlantısını gerçekleştiremiyorum.
    Newgamex forumundaki rehbere bakın hocam bende hiç bilmiyordum ordan bakarak yaptım 3.70 den 3,65 henkaku ya düştüm.
  • Bu nasıl bir açık dünya yahu Mizzurna Falls'a bayıldım. Bu kadar güzel açık dünya oyununun PSX'te olabileceği aklımın ucundan geçmezdi.

Buna benzer bildiğiniz oyunlar var mı PSX'te?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bu nasıl bir açık dünya yahu Mizzurna Falls'a bayıldım. Bu kadar güzel açık dünya oyununun PSX'te olabileceği aklımın ucundan geçmezdi.

Buna benzer bildiğiniz oyunlar var mı PSX'te?
    bu zamanda o oyunu o mekaniklerle oynamak biraz yorar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

bu zamanda o oyunu o mekaniklerle oynamak biraz yorar gibi

Alıntıları Göster
    yön tuşlarını analoga atadım X'de koşma ama bu oyun çok zormuş saat planına uymazsan işler karman çorman oluyor, herkesle randevulaştığın zamanda buluşmak zorundasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

yön tuşlarını analoga atadım X'de koşma ama bu oyun çok zormuş saat planına uymazsan işler karman çorman oluyor, herkesle randevulaştığın zamanda buluşmak zorundasın.

Alıntıları Göster
    dediğim gibi baya yorar

sonunda Chasm gibi yeni bir oyun buldum
    Hala yapım aşamasında vitaya da gelecek deniyorhttps://www.kickstarter.com/projects/alonsomartin/heart-forth-alicia/description
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

dediğim gibi baya yorar

sonunda Chasm gibi yeni bir oyun buldum
    Hala yapım aşamasında vitaya da gelecek deniyorhttps://www.kickstarter.com/projects/alonsomartin/heart-forth-alicia/description

Alıntıları Göster
    Buna benzer başka önerileriniz var mı?

• hunace kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=0Uv2Xhel3CU

burdaki video yardımcı olur umarım ben burdan yapmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Buna benzer başka önerileriniz var mı?

Alıntıları Göster
    Chasm ve Oceanhorn favorim
    Vitada olmayan DeadCells de güzel bir oyun
    Salt and sanctuary var souls tarzında ama 2D
    Bunları önerebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    Hocam gec cevap verebildigim icin kusura bakmayin, forumdan arkadaslar yardimci oldu sagolsun hallettim. Cok tesekkur ederim.

• Son iki oyun NPS'de ama Vasaraa hala PSN'de dahi yok :/

Wiloo güzel, Beatrice'in menüsü garabet oynanış garabet aşağıda bir anahtar var koduğumun anahtarını seçip kafesi dahi açamıyorum acaba PS TV ile uyumsuz mu bu lanet.

Ama yanan halka da hareket ediyor youtube'dan bir oynanış videosuna bakmalıyım gıcık oldum, sizin yapacağınız oyunun içine tüküreyim ne bir kontrol şeması var ne yardım menüsü.

Bluemaxima'nın kanalında izledim de benim imleç ipuçlarının üstüne gitmiyor nedense sonra tekrar bakarım.

Bu Catherine oyunu neymiş yahu millet bağış yapıp amatör çevirisine başlatmak istiyor PS4 için Eylül-Ekim gibi çıkacak ve metini oradan kopyalamak mümkün iken amma meraklısı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 3 Ağustos 2019; 18:48:21 >
  • Arkadaşlar ben yine Vita arayışına girdim
    Hesabımda yeterince oyun var o yüzden kırık olmayan makine bakıyorum 16 GB hafızalı fat kasa için 480 lira nasıl fiyattır ?
    Çünkü sahibinden tarzı sitelerde fiyatlar gerçekten çok uçuk 1000 liraya Vita satanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Arkadaşlar ben yine Vita arayışına girdim
    Hesabımda yeterince oyun var o yüzden kırık olmayan makine bakıyorum 16 GB hafızalı fat kasa için 480 lira nasıl fiyattır ?
    Çünkü sahibinden tarzı sitelerde fiyatlar gerçekten çok uçuk 1000 liraya Vita satanlar var.
    Şu dönemde o fiyata bulabilirsen hem de 16 gb kart ile bence iyi fiyat.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için hocam
    Aynı şekilde slim buldum oda 650 lira ikisini de kullandım bu saatten sonra arada ki farka değmez diyerek fat kasayı alıyorum yarın .
    Şu vitadan bir türlü vaz geçemiyorum
  • bir başladım saatlerdir oynuyorum

Lilo & Stitch: Trouble In Paradise (Europe-PSN)
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    O oyun çok eğlenceli hocam
    Eğer o oyunu sevdiyseniz toy story 2 oyunu da var Ps1 classic olarak onu da denemenizi öneririm
  • 
Sayfa: önceki 16891690169116921693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.