Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1673. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.019
Cevap
166
Favori
1.050.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16711672167316741675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renzokuken

auroplugin mevcut da ayarlamayı beceremedim nedense, yüklenmesi gereken plugin leri seçiyorum, indi diyor ancak bundan sonra ne yapacağım çözemedim, otomatik kurulum yapmıyor sanırım, nereye indirildiğini de bulamadım dosyaları :)

9-10 oyun var bu hatayı veren, baya kıl bir durum :/
    Plugin kendin el ile ayarlamanı tavsiye ederim. Auto bazen hatalar verdiriyor. Manual olarak bir kere ayarla bir daha değiştirnezsin zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitadan soğumak istemiyorum fakat soğutuyor bir şekilde kendini yakın zamanda satışa çıkarırırım gibi duruyor switch daha canlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

Vitadan soğumak istemiyorum fakat soğutuyor bir şekilde kendini yakın zamanda satışa çıkarırırım gibi duruyor switch daha canlı
    Switch güncel bir cihaz vita fişi çekileli çok oldu

• Bundan iyi haber olmaz herhalde (belki ps2 emulasyonu mümkün olsa olurdu) PSP oyunlarının bazılarını Vita çözünürlüğünde oynamak mümkün oldu.
    https://old.reddit.com/r/vitahacks/comments/aw4a8o/wip_gta_with_native_resolution_on_adrenaline/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bundan iyi haber olmaz herhalde (belki ps2 emulasyonu mümkün olsa olurdu) PSP oyunlarının bazılarını Vita çözünürlüğünde oynamak mümkün oldu.
    https://old.reddit.com/r/vitahacks/comments/aw4a8o/wip_gta_with_native_resolution_on_adrenaline/
    Güzel gelişme
    Marvel ultimate alliance e çok iyi gider

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Güzel gelişme
    Marvel ultimate alliance e çok iyi gider

Alıntıları Göster
    GTA'da görüntü kalitesi nasıl artmış gördün mü?

Umarım her oyuna uygun hale getirilir patchleri paralı satmaz flow çünkü ikinci analog patchlerini paralı satıyor bir süre sonra ücretsiz paylaşıyor.
  • quote:

GTA'da görüntü kalitesi nasıl artmış gördün mü?

Umarım her oyuna uygun hale getirilir patchleri paralı satmaz flow çünkü ikinci analog patchlerini paralı satıyor bir süre sonra ücretsiz paylaşıyor.

Alıntıları Göster
     @PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

Ben paralı bişey görmedim daha önce ama hakkıdır adamın ki destekleniyor da

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    quote:

Early last month, TheFlow created a Patreon and he gave his supports some perks in the form of early homebrew/plugin releases. However, TheFlow is nice enough to also release these Patreon exclusive plugins to the public for free after a while and he’s recently released the following:

http://wololo.net/2018/08/11/theflow-releases-psp-dual-analogue-stick-patches-for-kingdom-hearts-metal-gear-solid-and-prince-of-persia-greatly-enhance-these-games-on-your-psvita-now/

Patreon üstünden ücret ödeyenlerle önce paylaşıyor ama bir süre sonra ücretsiz herkese sunuyor.

edit millet ne alem yahu ps2 vice vity'nin oyundaki modlarını psp'ye portlayabilir misiniz demiş biri reddit'te. Sırf iki oyunun adı benzer diye onun kimi özelliklerinin buna aktarılabileceğini sanıyorlar oysa oyunun kodları olmadan veya oyunun Battlefront gibi kullanıcı modifiyesine izin veren editör olmadan bilgisayar Tanrısı olsan o işin altından kalkamazsın

Flow sadece emulasyonu yapan vita gpusunun kaynağını adrenaline açacak arka kapıyı buluyor millet olmayacak işlere hevesleniyor.

Hatta biri bu çözünürlük hacki psp'ye de uygulanailir mi demiş sanki psp 480p üzerini destekliyormuş gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 2 Mart 2019; 23:55:32 >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    5 Yıldır cihaza sahibim konuya hakimim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

5 Yıldır cihaza sahibim konuya hakimim
    Ben sadece durum tespiti yaptım hocam

@ali_ihsan21

adam vitayacan kan verdi istemeleri normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 3 Mart 2019; 0:32:22 >
  • quote:

Ben sadece durum tespiti yaptım hocam

@ali_ihsan21

adam vitayacan kan verdi istemeleri normal

Alıntıları Göster
    Olayla ilgili tepkileri görmek için twitter'da PSP upscale yazdım çoğu twit "sony'nin yeni el konsolu NGP PSP oyunlarını upscale edecekmiş yaşasın" tarzında

Oysa ne Sony bunu bize verecek ne de sonraki 8 sene boyunca olacak

Hala bir çok kişinin haberi yok bu gelişmeden söylediklerim inanamıyor, kaynak istiyor.
  • Bir güzel haber daha PSM oyunlarının unity motorlu olmayanları tam anlamıyla kırıldı. Bu oyunların Henkaku öncesinden yedeği alınmış olunanları NPS'den indirilse dahi oynanamıyordu şimdi kurulan bir eklenti sayesinde oynanabiliyor ve yakında unity motorlular da oynanabilecekmiş.
    https://bitbucket.org/SilicaAndPina/freepsm
  • Hevesle ikinci kere aldığım Ps Vitamı satmayı düşünüyorum kullanmıyorum cihazı pek fazla aslında hiç kullanamıyorum aylardır maalesef , okuldan vs. fırsat bulamıyorum 3.60 henkakulu aldık yine olmadı demek ki benden geçti el konsolu işi heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Hevesle ikinci kere aldığım Ps Vitamı satmayı düşünüyorum kullanmıyorum cihazı pek fazla aslında hiç kullanamıyorum aylardır maalesef , okuldan vs. fırsat bulamıyorum 3.60 henkakulu aldık yine olmadı demek ki benden geçti el konsolu işi heralde
    Okurken bir yanda da Killzone oynuyorum
  • Shakedown Hawai için gün sayıyoruz beyler oyun fevkalade.
  • quote:

Shakedown Hawai için gün sayıyoruz beyler oyun fevkalade.
    retro rampage dx oynadım hiç beğenmedim umarım bu da öyle olmaz
  • quote:

retro rampage dx oynadım hiç beğenmedim umarım bu da öyle olmaz

Alıntıları Göster
    Ben PSP'de oynadım bitirdim şimdi de Vita'da oynuyorum az önce de Reddit'te PSP'de oyun tavsiyesi isteyen birine PSP'nin en iyi oyunu diye tavsiye ettim

Retro City Rampage 8 bit Shakedown Hawai 16 bit grafikler daha detaylı.
  • quote:

Ben PSP'de oynadım bitirdim şimdi de Vita'da oynuyorum az önce de Reddit'te PSP'de oyun tavsiyesi isteyen birine PSP'nin en iyi oyunu diye tavsiye ettim

Retro City Rampage 8 bit Shakedown Hawai 16 bit grafikler daha detaylı.

Alıntıları Göster
    oynanışı beğenemedim valla
    çok beklentim vardı ama olmadı
  • ben psp oyunlarını adrenaline uygulaması olmadan direk çalıştırabilecek bir yöntem bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

ben psp oyunlarını adrenaline uygulaması olmadan direk çalıştırabilecek bir yöntem bekliyorum.
    İyi olur ama adrenaline gayet iyi çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 16711672167316741675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.