Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1657. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21 , ali_ihsan21
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venomstr

Arkadaşlar PS Vita TV’de Killzone Mercenary ve Uncharted Golden Abyss oynanabiliyor mu? Vita’yı TV’ye bağlayıp oynamak istiyordum.
    Killzone için PS TV yaması mevcut yani tam uyumlu fakat Uncharted değil ama oyun o kadar popüler ki oynanabilir olsun diye oyunun takılıp ilerleyemediği Vita'nın fotoğraf makinesi özelliğini bir eklenti ile geçme şansı verdi hackerlar.

Aslında olmasa da oynanır ama biraz keyifi kaçırır yani Vita'yı ışığa tutup geçilen noktadan sonraki save dosyası bir çok yerde paylaşılmıştır.

Bir ara ben TV'de de oynayacağım Vita'da bitirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar Vita için Starlight İnception isimli bir oyuna denkg eldim. Nps'de rocket rpg ismi ile yazılı, deneyimleyen bir arkadaş bana anlatabilir mi? uzay gemisi var fps modu var uzay savaşları var, merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

arkadaşlar Vita için Starlight İnception isimli bir oyuna denkg eldim. Nps'de rocket rpg ismi ile yazılı, deneyimleyen bir arkadaş bana anlatabilir mi? uzay gemisi var fps modu var uzay savaşları var, merak ettim.
    Vita'nın yeğane uçak oyunlarından biri yani kokpit içi görüntüsü olan yoksa Race the Sun gibi saçmalıklar bir sürü. Oyun çok güzel ama güncelleme sonrası boyutu çok devasa oluyor neredeyse iki misli olduğunda biraz ara verdim saatlerce oynadım ne sormak istiyorsun?

Gelecekte geçiyor Star Wars misali bir atmosferi var yalnız bunda şahıslar eline silah alıp savaşmıyor sürekli uzay veya bir gezegendesin, hangarda mekiğini geliştirebiliyorsun.

Ben 2D yana ilerleyen veya kuş bakışı ileri giden shooterı da severim ama Vita'da biraz gına geldi bu oyun çölde vaha gibi.

Reddit'te çoğu foto imgur'a yükleniyor herhalde biri bir tane kadın bacağı yükledi diye bizim mahkemeler şak diye engellemiş. Bu nedir böyle nereye kadar gidilir, ben vpn'le falan didişmekle mi uğraşacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 15 Aralık 2018; 12:32:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Yama derken? Orijinal Vita’da olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Yama derken? Orijinal Vita’da olmuyor mu?

Yamadan kasıt Vita'nın iki tane dokunmatik ekranı, eğim sensörü ve kamerası var kimi oyunlar bu fonksiyonlara ihtiyaç duyuyor belirli noktaları geçebilmek için yamalar bu tip oyunları PS TV'ye uyumlu hale getiriyor.

Örneğin geçen gün Michael Jackson experience indirdim şahane bir oyundur PSP'de bitirmiştim bir de HD oynayayım dedim ama hayal kırıklığı oldu sadece dokunmatik ekran ile kontrol edilebiliyor bırakın PS TV'yi Vita'da bile oynamam. Adrenalin ile oynayın bir de Vita'daki HD versiyonu deneyin eğer ritim oyunlarını seviyosanız keşke PS TV için bir tuş yaması yapsalarmış yazık olmuş güzelim oyuna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saattir Darkest Dungeon'ın 4 dlc'sini yüklemeye çalışıyorum olmuyor nedir bu yahu, MAI ile DLC'ler zaten çalışmıyor diye silip NPS yükledim onda da çalışmıyor. Birisi NPS ile yükleyince değil PKGJ ile yükleyince çalışıyor demiş, ne fark olabilir ki arasında kaynak aynı.

https://www.reddit.com/r/VitaPiracy/comments/85lrei/i_cant_get_dlc_to_work/

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam birşey soracağım. Eğer Ps Vita'mızı uzun süre dokunmadan saklamayı düşünüyorsak. İçindeki bataryasının tamamen dolu olması mı yoksa boş olması mı daha iyi olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 16 Aralık 2018; 11:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Hocam birşey soracağım. Eğer Ps Vita'mızı uzun süre dokunmadan saklamayı düşünüyorsak. İçindeki bataryasının tamamen dolu olması mı yoksa boş olması mı daha iyi olur ?

Lion ion pilleri tam doldurmak ve tam boşaltmak kısa zamanda eskitmenin en hızlı yolu. Piyasaya yeni çıkan dizüstülerde priz modu mevcut bu mod cihaz elektriğe bağlı iken %50 civarında tutuyor ne düşürüyor ne yükseltiyor ayrıca bir çok cihazın eğer firma pinti değilse rafta bekleme süresi göz önüne alınarak şarjı %50 olarak satışa sunuyorlar.

Dolayısıyla yarı dolu olması en iyisi ama her halükarda zaman içinde eskime bir miktar olacaktır.

• PKGj v0.43'te uyumluluk paketleri indirebiliyor musunuz arkadaşlar? Bende inmiyor config dosyası içindeki satırın şöyle olması gerektiğini söylüyor

url_comppackhttp://proxy.nopaystation.com/https://gitlab.com/nopaystation_repos/nps_compati_packs/raw/master/r

ama çalışmıyor bad status 404 uyarısı alıyorum

edit yahu 40 kişi mesaj yazmış reddit'e bir tanesi doğru url satırı şöyle olacak demiyor, o diyor şurası yanlış öbürü diyor burası yanlış burada olmayan birine dahi olsa okkalı bir küfür etsem forum ceza verir diye çekiniyorum ama ben böyle salaklık görmedim demekle yetineceğim 2 saat vaktimi çaldı beyinsizler. doğru url satırı şöyle olacak comp pack için

quote:

url_comppackhttp://proxy.nopaystation.com/https://gitlab.com/nopaystation_repos/nps_compati_packs/raw/master/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 19 Aralık 2018; 0:18:07 >
  • Yeni indirimler geldi güzel oyunlar mevcut
  • Mgs1 oynamaya çalışıyorum vita. Oyun beni kanser etti adam öldüremiyoruz sanırım gizlenerek ilerleyeceğiz ama eski oyunlar beni sarmıyor efsaneyi baştan oynayayım desemde : )

Ama o devirdeki bir oyun için fena değil ilk izlenimler.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    ben mgs2'de de pek beceremedim düşmana atak yapamıyorum. bu kadar zor olacağını düşünemedim. daha ilk baştaki gemi bölümünde bile ilerleyemedim.
  • ps vita almayı düşünüyorum piyasada sıfır yok. Nereden alabilirim ve nelere dikkat etmeliyim ?
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Sony centerlara telefon açabilirsin 0 için

• atabrkk kullanıcısına yanıt
    Amazonda vs bulunuyor ama 200-250 dolar arasi , kesinlikle degmez bu fiyati verecekseniz nintendo switch alin. 2.el temiz ps vitalar 500 tl civarina bulunabiliyor 2.elin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Mgs1 oynamaya çalışıyorum vita. Oyun beni kanser etti adam öldüremiyoruz sanırım gizlenerek ilerleyeceğiz ama eski oyunlar beni sarmıyor efsaneyi baştan oynayayım desemde : )

Ama o devirdeki bir oyun için fena değil ilk izlenimler.
    Bnde bi heves indirimlere baktım baya var ama oynadığınız oyunlar içinde önerebileceğiniz varmı indirimlerden alayım fırsat gelmişken

• Öncelikle merhaba.
    Bu cihaz için epey geç olsa da bugün itibariyle ikinci el bir tane satın aldım.
    Bu sayfanın halen az da olsa aktif olması beni ziyadesiyle mutlu ediyor :))
    Ps 1 oyunlarının tümünü bu cihazda oynamak mümkün mü acaba. Ps 1 deki konaminin issp veya winning eleven oyunlarını verimli bir şekilde oynayabiliyor muyuz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utuku

Öncelikle merhaba.
    Bu cihaz için epey geç olsa da bugün itibariyle ikinci el bir tane satın aldım.
    Bu sayfanın halen az da olsa aktif olması beni ziyadesiyle mutlu ediyor :))
    Ps 1 oyunlarının tümünü bu cihazda oynamak mümkün mü acaba. Ps 1 deki konaminin issp veya winning eleven oyunlarını verimli bir şekilde oynayabiliyor muyuz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Adrenaline ile oynanıyor diye biliyorum

• utuku U kullanıcısına yanıt
    Oncelikle hayirli olsun , cihazin sistem versiyonu 3.68 ve asagisi ise cihazi kirdiktan sonra adrenalin denilen bir uygulama yukluyoruz bu psp emulatoru oluyor , pspde zaten ps1 oyunlarini calistirdigi icin dolayli yoldanda osla ps1 oyunlarini sorunsuz olarak oynayabiliyoruz. Şu ana kadar indiripte calismadigini gordugum bir ps1 oyunu olmadi istediginiz oyunlari oynarsiniz muhtemelen. Tech james kanalini oneririm ps vitayi kirma , adrenaline yukleme , ps1 oyunlarini oynama tarzi her turlu video var

Forumda bir arkadas soyle bir konu yapmis burdanda faydalanabilirsiniz :https://forum.donanimhaber.com/ps-vita-h-encore-rehberi-guncellendi-sd2vita-autoplugin-ve-daha-fazlasi-05-10-18--134639702#134639702

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 31 Aralık 2018; 15:18:44 >
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada bircok guzel oyun onerisi var onlari oynayin once , daha sonra bu konudan yine karisik sayfalara bakarak bircok guzel oyun bulabilirsiniz ozellikle 2014-2015 tarihli mesajlara bakmanizi oneririm vita hala canliydi ve bolca konusuluyordu ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 31 Aralık 2018; 15:22:23 >
  • 
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.