Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1617. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16151616161716181619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vita'da ps2 emulatörü maalesef yok. Çok oynamak istiyorsanız bilgisayarınızda ps2 emulatöryle deneyebilirsiniz. Ben kullandım beğenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 31 Temmuz 2018; 19:28:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ayın başında sipariş ettiğim SD2Vita kartım geldi. Şimdi aklıma bir kaç soru takıldı biryerde 3,68'de bu kartların çalışmadığı yazıyor. Birde OLD Vita'larda sıkıntı oluyor vs deniyor nekadar doğru.

Son olarak eğer 3,68'de oluyorsa bunu en basit nasıl yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Arkadaşlar ayın başında sipariş ettiğim SD2Vita kartım geldi. Şimdi aklıma bir kaç soru takıldı biryerde 3,68'de bu kartların çalışmadığı yazıyor. Birde OLD Vita'larda sıkıntı oluyor vs deniyor nekadar doğru.

Son olarak eğer 3,68'de oluyorsa bunu en basit nasıl yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    3.68 de çalışıyor hocam

Sadece fat kasa vitalarda henkaku yüklemek için vita kartı da lazım direk sd2vitaya henkaku kurulmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar

Slim vitada dahili hafıza var ya, h-encore vs bu dahili hafızaya mı yüklenmiş oluyor yoksa harici karta mı?

4 gb lik orijinal sd kart kullanıyorum, bugün yarın sd2vita da gelir, 32 gb ye geçeceğim, 32 gb ye geçince tüm işlemleri en baştan mı yapmak gerekecek?

Edit: uncharted oynuyorum, Patch de var onu da kurdum ya da kurdum sanıyorum ancak 380 küsur mb lik bir güncelleme var diyor. Bu kopya oyunlarda güncelleme yapabiliyor muyuz yoksa güncelleme indirip kurarken kopya oyun da kullanılamaz hale gelir mi?

Güncellemeyi indir dediğimde internetten yükleme yapıyor. Videolarda sanki direkt klasörden alıp kuruyordu. Patch güncelleme içermiyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renzokuken -- 3 Ağustos 2018; 11:53:15 >
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Psn'den indirdiğin güncelleme veya patch oyunu kullanılmaz hale getirecektir, onlarında cracklı versiyonlarını indirmelisin ve kullandığım yöntem ne ise mai, nonpdrm vs o şekilde kurmalısın

• Vita'daki COD Blackops neden bu kadar düşük puan almış çok mu kötü? İndirmeyi düşünüyordum ama puan kafamı karıştırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Vita'daki COD Blackops neden bu kadar düşük puan almış çok mu kötü? İndirmeyi düşünüyordum ama puan kafamı karıştırdı.
    Ben oynadım çok iyi değil maalesef ama multide kısa süreli de olsa sarıyor. Zaten hikaye modu yok gibi birşey.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Single da sürekli aynı şekilde mi ilerliyor peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Anladım hocam. Single da sürekli aynı şekilde mi ilerliyor peki?
    Kötü hocam brn korsan oynamama rağmrn katlanmayıp sildim.

• COD hakkında şahsi fikrimi söyleyeyim. Hikaye modu demeye de utanmışlar zaten 45dk ile bir buçuk saat arası süren kişiden kişiye değişen adını yanlış hatırlamıyorsam operasyonlar modu var. Ayrıca zamana karşı yarışılan parkurlar vardı. Bir de dalga dalga düşman öldürdüğümüz bir mod da var. Zaten korsan iken şikayet edilecek bir yanının olduğunu düşünmüyorum. Multiplayer yeterince sardı beni. Oynanış bildiğiniz COD. Grafikler tatmin eder mi tartışılır, ancak Resistance'ı yapan firma yapmış yine oyunu. Grafikler baya bir yakın onunla. COD oynarken de grafiği önceliğine alan pek görmedim ki bu bir el konsolu neticede.
    Oyunun en azından 5 saat süren aynı Resistance gibi düzgün bir hikaye modu olsaydı yani 7/10 rahat alırdı. Eleştirilerin temel kaynağı hikaye modunun olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 4 Ağustos 2018; 20:4:45 >
  • Bu cihazı 0 bulabileceğim bir yer yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Bu cihazı 0 bulabileceğim bir yer yok mu

Sadece yabancı online alış veriş siteleri, amazon, ebay gibi.

• Keşke COD ve Resistance'da botzone olsaydı Killzone gibi.

• Arkadaşlar merhaba uzun zamandır konuya girmiyorum bir baktım herkes cihazı kırmış
    Peki kırık cihazda ban mevsuzu var mı veya online girebiliyormusunuz acaba ?
  • arkadaslar kırık cihazda oyunlardan kupa kazanabiliyor muyuz?
  • Merhaba SD2Vita alacağım fakat 2 versiyon mevcut 3.0 ve 5.0 olarak. Hangisi tercih etmeliyiz 3.0 daha çok satılmış gözüküyor kullanan varsa bir tavsiyede bulunabilir mi ?
  • beyler slim vitayi kirmak icin kendi hafizasina yujleyebilirmiyiz programlari hafiza kartini satiyorumda illa hafiza karti gerekiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hllszn

beyler slim vitayi kirmak icin kendi hafizasina yujleyebilirmiyiz programlari hafiza kartini satiyorumda illa hafiza karti gerekiyor mu ?

Slim'i kendi dahili hafızasını kullanrak kırabilirsin, karta gerek yok.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    sagolasin hocam

• ufukaykut kullanıcısına yanıt
    kazanabiliyorsun
  • 
Sayfa: önceki 16151616161716181619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.