Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1612. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21 , ali_ihsan21
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 16101611161216131614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam peki oyunları nasıl yüklüyoruz alete? Bilgisayara indirip alete mi atıyoruz yoksa 3ds gibi freeshop tarzı bir şey mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Hocam peki oyunları nasıl yüklüyoruz alete? Bilgisayara indirip alete mi atıyoruz yoksa 3ds gibi freeshop tarzı bir şey mi var?
    2side var
    ben freeshop tercih ettm biraz yavas ama kendisi install ediyor hersey var (psp-psp1-psvita dlc+update)
    bana daha kolay geldi.
    ys viii lacrimosa of dana ve 1 tabe ps1 oyunu denedim sıkıntısız kuruldu çalıştı.
  • conerland kullanıcısına yanıt
    Freeshop'un bir adı var mı yoksa Freeshop mu direkt? Ayrıca bu 3.68'de oluyorsa nasıl yapılacağını anlatan bir site/video var mı? Ya da bu freeshop tüm ülkelerin oyunlarını kapsıyor mu henüz amerika/avrupa'da çıkış yapmamış japon oyunları gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Freeshop'un bir adı var mı yoksa Freeshop mu direkt? Ayrıca bu 3.68'de oluyorsa nasıl yapılacağını anlatan bir site/video var mı? Ya da bu freeshop tüm ülkelerin oyunlarını kapsıyor mu henüz amerika/avrupa'da çıkış yapmamış japon oyunları gibi?

Hepsini kapsıyor oyunların tüm bölgeleri var, PKGJ diye yaz youtube'da videolarını bulursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    youtube dan Tech James yaz bence en iyi videolar onda
    h-encore olarak geciyor 3,68 için olan
  • Yukarıda fiyat hakkında yorum yapan arkadaş

İsteyen istediği fiyata satar
    İstediği fiyata alır

Ben Slim White Vitamı 1200’den sattım şimdi olsa yine o paradan satardım.300’e de Vita var 1000’e de var. 500 üstü satanları dolandırıcı ima etmenize gerek yok kimse size zorla birşey satmıyor..Sen 500 liraya alabilirsin bense 500 liranın hesabını yapmadan gider beğendiğim hoşuma giden renkteki Vitayı 2000’e yine alırım çünkü benim gözümde küçük paralar..Tamamen zevk meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

3.65 deyim enso yüklesem mi kararsız kaldım

Psp adraline yükledim oyunları nereye atıyorum, ?

3.65'te isen enso yüklememen için ne sebep olabilir ki ? Bilakis yüklemek seni daha güvenli sürekli cfw ile açılan bir yöne taşıyacaktır.

hangi dizinde isen çünkü kimi uma kimi ux0'a yerleştiriyor ( ps tv'imde ux0 vita'da micro sd'yi Vita oyunları, PSP oyunlarını Sony karttan oynattığım için uma kullanıyorum ) psp oyunları pspemu/ISO klasörünün içinde olacak dax ile sıkıştırılmış oyunları adrenaline görmez iso veya cso olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Dentist

Yukarıda fiyat hakkında yorum yapan arkadaş

İstediği fiyata alır

Ben Slim White Vitamı 1200’den sattım şimdi olsa yine o paradan satardım.300’e de Vita var 1000’e de var. 500 üstü satanları dolandırıcı ima etmenize gerek yok kimse size zorla birşey satmıyor..Sen 500 liraya alabilirsin bense 500 liranın hesabını yapmadan gider beğendiğim hoşuma giden renkteki Vitayı 2000’e yine alırım çünkü benim gözümde küçük paralar..Tamamen zevk meselesi.

Ürünün fiyatını alıcı ile satıcı arasındaki pazarlık ve esasen alıcının sahip olma konusundaki isteği belirler, şundan daha fazla verilmez gibi söylemlerin ben de yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ben Mediamark'tan 90 tl'ye PS TV iki tane aldım şu an biri 100 $ verse dahi satmam. Vita'ma 1200 tl verse yine de satmam, nereden bulacağım 3.60 Vita, internetten sipariş edene yüksek versiyon geldiği oluyor, ikinci el temiz de bulmak hele ki slim oldukça güç.

• quote:

İstediği fiyata alır

Haklısın hocam senin için 2bin tl ufak bir rakam olabilir ama fiyat konusunda yazan kişilerde haklı artık bu aletin ederi en fazla 500 TL'dir. Ederi demek farklı benim fiyatım demek farklı sonuçta Şahin arabaları 20 bin tl satanda var 5 bin tl'ye satanda ama arabanın piyasası nasıl biliniyorsa konsol piyasası da bir o kadar biliniyor haliyle. Tamam belki araba piyasası biraz abes bir örnek oldu ama ne demek sitediğimde anlaşılmıştır bence.

• Switch beni iyiden iyiye gıdıklıyor ama sadece aksesuarlarıyla oyunları halen yetersiz.

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

https://game.watch.impress.co.jp/docs/news/1131243.html

Battlefront, Gundam ve daha bir çok oyun kitaplığında hiç yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

İstediği fiyata alır

Haklısın hocam senin için 2bin tl ufak bir rakam olabilir ama fiyat konusunda yazan kişilerde haklı artık bu aletin ederi en fazla 500 TL'dir. Ederi demek farklı benim fiyatım demek farklı sonuçta Şahin arabaları 20 bin tl satanda var 5 bin tl'ye satanda ama arabanın piyasası nasıl biliniyorsa konsol piyasası da bir o kadar biliniyor haliyle. Tamam belki araba piyasası biraz abes bir örnek oldu ama ne demek sitediğimde anlaşılmıştır bence.

Alıntıları Göster
    Ona bakarsanız zamanında PSP 3004 Slim'i 285 TL'e almıştım sıfır olarak şuanda PSP'nin piyasası temiz 300-350 TL arasında.

Kimseyi küçümsemek için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Tamamen zevk meselesi ben şahsen 500 TL'e satmam 4 tane Vitam var rafta dursun arada açar oynarım.

Kızdığım nokta 500 TL üzerinde satanların sanki dolandırıcıymış gibi değerlendirmesi.Bu yanlış işimize geldiği gibi konuşuyoruz milletçe.
  • Tam bu fiyat tartışmalarının üzerine bende bişey sorayım size.

Daha önce psp ya da vita kullanmadım. Satın almak gibi bir düşüncem de yoktu. Ancak hem çocukluğumun oyunu red alertı psp de dolayısıylada vita da oynayabileceğimi öğrenmiş olmam, hemde hanımın pek ps4 ü açtırmaması sonucu yolda vs de oynarım diyerek vita alma işine giriştim.

Bir cihaz buldum. Pch-2006 model, 16gb hafıza kartlı ve yanında 1 oyunu var. geçen sene yurt dışı seyehatinde alınmış, az kullanılmış temiz bir cihaz. Satıcı 450 lira istiyor.

Şimdi bu fiyat tartışmalarının olduğu şu ortamda sizce bu aletin ederi nedir? Ben pazarlık yapmadan anlaştım. Ama yaptığım dogru mu yanlış mı bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Tam bu fiyat tartışmalarının üzerine bende bişey sorayım size.

Daha önce psp ya da vita kullanmadım. Satın almak gibi bir düşüncem de yoktu. Ancak hem çocukluğumun oyunu red alertı psp de dolayısıylada vita da oynayabileceğimi öğrenmiş olmam, hemde hanımın pek ps4 ü açtırmaması sonucu yolda vs de oynarım diyerek vita alma işine giriştim.

Bir cihaz buldum. Pch-2006 model, 16gb hafıza kartlı ve yanında 1 oyunu var. geçen sene yurt dışı seyehatinde alınmış, az kullanılmış temiz bir cihaz. Satıcı 450 lira istiyor.

Şimdi bu fiyat tartışmalarının olduğu şu ortamda sizce bu aletin ederi nedir? Ben pazarlık yapmadan anlaştım. Ama yaptığım dogru mu yanlış mı bilemiyorum.
    Gayet iyi fiyat Slim Vita için al geç hocam.
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat, hiç düşünmeyin.

Fiyat konusunda sizin bu eski sevdiğiniz oyunu portatifte oynamak gibi elinde yüzlerce oynanmamış oyun varken cihazını kaybeden kıran insanlar olabiliyor. Ve piyasada cihaz olmadığı için yüksek meblağa bile razı olabiliyor.

• quote:

Ona bakarsanız zamanında PSP 3004 Slim'i 285 TL'e almıştım sıfır olarak şuanda PSP'nin piyasası temiz 300-350 TL arasında.

Kimseyi küçümsemek için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Tamamen zevk meselesi ben şahsen 500 TL'e satmam 4 tane Vitam var rafta dursun arada açar oynarım.

Kızdığım nokta 500 TL üzerinde satanların sanki dolandırıcıymış gibi değerlendirmesi.Bu yanlış işimize geldiği gibi konuşuyoruz milletçe.

Dolandırıclık saçma bir kelime ama 500 tl üzeri ancak gereksiz pahalı denebilir.

PSP gelecek olursak ben çok yakın bir tarihte sıfıra yakın Psp 2000 beyaz versiyonunu aldım yiğenime ve verdiğim para 150 tl idi içerisinde 8 GB hafıza kartıda vardı. Yani PSP için bile 300 tl pahalı bana göre özellikle Vita kırıldıktan sonra psp almak biraz gereksik ancak koleksiyon yapma amaçlı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Son Bir soru olarak bu cihazın tamiri falan kolay mı yani olduda bataryası bitti değiştirmek yada değişim yaptırmak bana pahalıya patlarmive ikinci el için en fazla ne kadar versem kafidir çünkü her kafadan bir fiyat çıkıyor İnternete 600 veren var 500 e veren var

Ben yaklaşık 2 sene önce 500 tl'ye aldım şimdi temiz fat için 500 diyorlar yalnız ne desem doğru olmaz, kimi cihaz temiz, kutulu geliyor kimi kötü durumda ben 800'e satanı da gördüm arkadaş temiz almış kendi söylüyor 200 tl'ye.

Parçaları kolay bulunmuyor pil dert değil çünkü pil yapan yerler var, pilin devresini söküp amperi uygun pile lehimlerler fakat ekranı analoğu pahalıya satıyorlar en mantıklısı dışarıdan getirtmek..

Bu sd2vita konusunda yay mekanizması falan kafana takılmasın bir yıldır ( ilk yılında sd2vita yoktu ) ben ancak bir veya iki kez çıkarmışımdır usb veya wifi ile atıyorum oyunları.

Hem dolar kurunun artmasında hem de cihazın popülaritesinin artmasından bir süre sonra daha artacaktır fiyatı. Buralar sessiz sakindi 2 gün önce şimdi çok sayıda soru geliyor. Almak için tam zamanı.

Switch'in 1800 tl olduğu bir çok indie oyunun bugüne kadar ortak çıktığı ve Switch'e kıyasla daha kullanıcı dostu bir cihaz olduğu göz önünde bulundurulunca bence 50-100 tl hesabı gereksiz fiyat oldukça uygun.

Alıntıları Göster
    Ben aldım 200 tlye

Hatta aldım satıcı 3.60 versiyon dedi foto da attı ama 3.61 çıktı onu 275e almıştım

Bir hafta sonra da 3.60 versiyon olanı 200e aldım

Şimdi de pstv arıyorum 100 150 arası 300e PS3 aldım geçen ay pstv ye 150 üstü verilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Sizinle özelden de konuşmuştuk hatırlıyorum, internet ortamından yapılan bir alış veriş ile bir dükkandan görerek almak aynı şey değil İstanbul'da ne Eminönü, ne de Kadıköy'de o fiyata bulamazsınız cihazın kendisi yok, olan da 450 tl'den aşağı satmıyor fati bile.

Zaten siz de "3.60 diye sattı 3.61 çıktı" diyorsunuz, ben de "sıfır ayarında PSP go" diye bir ilana gittim ninemin kondisyonu cihazdan çok daha iyi idi.

İnternette insanların paraya ihtiyacı oluyor düşük fiyattan elden çıkarabiliyor temiz olursa şansınıza ama çoğu açıklama kısmı şişirme oluyor, birbirinden kopyalayıp sıfır gibi diyorlar.

289 tl'ye Teknosa yıllar evvel stoklarını eritti, ederi o fiyat mı yani sıfır Vita'nın, siz öyleyse pahalı almış olmuyor musunuz ikinci eli 200 tl'ye ?

Dolayısıyla siz yakaladığınız bir fırsatı "ben şu kadara buldum ondan fazla etmez" demeniz gerçeği yansıtmıyor.

Sizde olsa PS TV 150 tl'ye satar mısınız ? Hiç sanmıyorum ama bulursanız satacak kimseye "öldü fiyatına satıyorsun arkadaş arttır şunu da zarar etme" demezsiniz herhalde.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Ben 200e aldım diye herkes o fiyata satacak diye birşey Yok zaten

Demek istediğim 300 TL'ye PS3 varken 150 TL üstüne pstv alınmaz

Psvita nın hakkı şuan 300 350 arası bence

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Ben 200e aldım diye herkes o fiyata satacak diye birşey Yok zaten

Demek istediğim 300 TL'ye PS3 varken 150 TL üstüne pstv alınmaz

Psvita nın hakkı şuan 300 350 arası bence

Mantıksız gelecektir zaten mantığı yok bunun ama şu vereceğim örnekle konsol kıyaslamanın ne kadar anlamsız olduğunu görmenizi istiyorum.

Doğubank İş Hanında 450 TL'ye PS Vita satan bir dükkan, PSP go'yu 500 TL'ye satıyor. Vita ben sorduğum dönemde kırık olmayan modeldi ama PSP oyunlarını korsan çalıştırır Vita'yı da parayla satın alınabilir, yani demek istediğim PSP'nin tüm kütüphanesini artı kendi oyunlarını oynatan cihaz PSP'den daha ucuz.

Daha da garibini söyleyeyim bende iki cihazdan da bir kaç tane olmasında kötülüyor veya birini yüceltiyor denemez herhalde, fiyatı bir yana ben PSP go bayılıyorum ama Vita için hiç bir zaman öyle bir hayranlığım olmadı. Parayı bir kenara koyup şunu mu bunu alırsın desen hiç düşünmem PSP go'yu tercih ederim.

Son bir söz PS3 PSP oyunlarını berbat çalıştırırken o ufacık PS TV PSP'nin kendini TV'ye bağladığından daha iyi performans veriyor grafik iyileştirmeleriyle.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten öyle dükkânlardan birşey alınmaz ki

Bu telefon içinde konsol içinde geçerli

PS3 satan dükkanlarda 600den aşağı bulunmuyor ki onlar her zaman yüksek söylüyorlar

• 
Sayfa: önceki 16101611161216131614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.