Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1586. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.014
Cevap
166
Favori
1.050.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fat. Oled ekrani var. Ikisinin ekranina yan yana bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Fat. Oled ekrani var. Ikisinin ekranina yan yana bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

Hocam yanyana koydum gravity rush oynadım da pek bi fark göremedim gravity rush dan mı acaba. Bide slimin tuşları daha iyiydi sanki özellikle start select

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

quote:

Hocam yanyana koydum gravity rush oynadım da pek bi fark göremedim gravity rush dan mı acaba. Bide slimin tuşları daha iyiydi sanki özellikle start select

şişko modelin ekranı daha iyi ama açıkcası çok kaba bir yapısı var , tuşları iyi değil , en önemli eksisi ise kendine özel şark aleti var. zayıf modelde ise telefonun şarjı ile şarj edebiliyorsun.
  • quote:

quote:

Fat'in start select oval olduğu için basmak biraz zorluyor, fat'de oled ekran var renkler daha kontrastlı doygun yani daha koyu ve parlak, özellikle siyah zeminde kapkaradır siyah oysa lcd biraz daha açıktır, oled biraz daha fazla pil harcar, fakat LCD de gün ışığı altında daha rahat görünür ve ekran yanması olmaz ama tüm bunlardan daha önemlisi slim olan micro usb girişi var dolayısıyla her telefon kablosu ile şarj olur veri aktarılır, fat'in kendine özel kablosu var, kayboldu mu kırıldı mı Sony'ye elin mahkum ve pahalı.

Ve son olarak elbette güncel model daha hafif.

slimi olmasına rağmen fat de alan var, fat'i varken slim alan da var. OLED farkını kendiniz görüp deneyimlemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

quote:

Fat'in start select oval olduğu için basmak biraz zorluyor, fat'de oled ekran var renkler daha kontrastlı doygun yani daha koyu ve parlak, özellikle siyah zeminde kapkaradır siyah oysa lcd biraz daha açıktır, oled biraz daha fazla pil harcar, fakat LCD de gün ışığı altında daha rahat görünür ve ekran yanması olmaz ama tüm bunlardan daha önemlisi slim olan micro usb girişi var dolayısıyla her telefon kablosu ile şarj olur veri aktarılır, fat'in kendine özel kablosu var, kayboldu mu kırıldı mı Sony'ye elin mahkum ve pahalı.

slimi olmasına rağmen fat de alan var, fat'i varken slim alan da var. OLED farkını kendiniz görüp deneyimlemelisiniz.

Oled i de slimi de yan yana koydum sonra slimi sattım ekran farkı var ama bn slimi özledim grafik aynı ikisindede. sadece doygunluk var birinde

Hem slimi remote play de kullanırsınız hori grip alarak.

Düşüncem e katılır mısınız

• ekran jelatini ve taşıma çantası önerir misiniz?vita slim kullanıyorum

amazon dan şunları buldum iyi mi sizce?

https://www.amazon.com/gp/product/B00XK623WO/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

https://www.amazon.com/gp/product/B01GYPAZOK/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3EU1BA6GLIJ0A&psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oled i de slimi de yan yana koydum sonra slimi sattım ekran farkı var ama bn slimi özledim grafik aynı ikisindede. sadece doygunluk var birinde

Hem slimi remote play de kullanırsınız hori grip alarak.

Düşüncem e katılır mısınız

Fat neden kullanılamıyor remote play olarak tüm zöellikleri aynı diye biliyordum.

Ben grip olmadan Vita oynayamıyorum, ellerim ağrıyor. PSP go da dahi böyle bir sorun yaşamadım ama bana ergonomik gelmiyor Vita. Hiç çıkarmıyorum grip içinden. Aslında onu da sadece dik durması için kullanıyorum bir PS TV bir de Vita için DS4 aldım çoğunlukla onunla kullanıyorum ama bazı oyunlar Vita özelliklerini gerektiriyor.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Ben iki cihazıda kullandım. Lcd ekrandaki solukluk açıkçası beni rahatsız etti. Birde fat kasa cihaz sanki ele daha rahat oturuyormuş gibi hissediyorum. O nedenle benim tercihim fat zaten su anda elimde hem fat hemde slim cihaz mevcut ama ben fat olani kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 11 Aralık 2017; 18:16:51 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Sizdeki slim muhtemelen ince olduğu için ağrı yapar 3ds xl da da aynı sorunu yaşadım.

Fatin kullanılmamasının sebebi kal7n olması hori slim grip e bakarsanız ne kadar iyi olduğunu anlarsınız fat için öylesi yok malesef

• quote:

Ben iki cihazıda kullandım. Lcd ekrandaki solukluk açıkçası beni rahatsız etti. Birde fat kasa cihaz sanki ele daha rahat oturuyormuş gibi hissediyorum. O nedenle benim tercihim fat zaten su anda elimde hem fat hemde slim cihaz mevcut ama ben fat olani kullaniyorum.

Sanırım sizinki psikolojik tuşlar konusunda ne düşünüyorsunuz

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşların dediği yuvarlak tuş konusuna katılıyorum. Ama şunu da belirteyim Vita konusunu araştırırken yabancı youtuberlar dahil hep fat kasalı model öneriliyor açık ara buda aklınızda bulunsun.

Örneğin ingilizceniz varsa bu videodaki kişilerde benim sölediklerime benzer konulara değinmişler slim ve fat konusunda.

https://youtu.be/_PhKLE3gPjQ

• asabopp kullanıcısına yanıt
    Sony'nin özel bir seyahat cantasi vardi cok saglam ustelik ksliteli birsey ona bakmanizi oneritim.

• asabopp kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/5D03RP0M6pU

Bende bu canta bulunuyor ve 3 metreden cihazi dusurseniz bile en ufak hasar almayacagini garanti ederim. Cok saglam bir urun cok geziyorsaniz bunu oneririm.

• Ben bir fermuarlı kılıf aldım keşke cihazı kendiliğinden açıyor, gerçi orjinal Sony kılıfların da iyi bir halt olduğunu söyleyemem bir tane orjinal kılıf almıştım GO'ya analoğu bozan mıknatısı vardı.

Amma uçmuşlar yahu, bu sistem ile 10 dakikada gözler kör olur, yumuşak bir tuş basımında bile çok fazla oynat cihaz çünkü aralık çok uzun.

Şu renk çok sık olmuş gripi ararken gördüm

Bende bundan var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bir fermuarlı kılıf aldım keşke cihazı kendiliğinden açıyor, gerçi orjinal Sony kılıfların da iyi bir halt olduğunu söyleyemem bir tane orjinal kılıf almıştım GO'ya analoğu bozan mıknatısı vardı.

Amma uçmuşlar yahu, bu sistem ile 10 dakikada gözler kör olur, yumuşak bir tuş basımında bile çok fazla oynat cihaz çünkü aralık çok uzun.

Şu renk çok sık olmuş gripi ararken gördüm

Bende bundan var

merhaba son resimdeki grip i bulabileceğim bir yer var mı bildiğiniz çok sağlam duruyor oynarken ele tam oturacakmış gibi .
  • Yazıcıoğlu zemin katta ortadaki dükkanda dün vardı :) bu iyiliğimi unutma şimdiye kadar ne aldıysam İstanbul'u arşınlamak zorunda kaldım.

• Bu çantanın içine Vita griple ve ds4 ile beraber cuk oturuyor.

Neyse şimdilik bu kadar, hayat boş Vita ile coş

Biraz Red Game oynayayım yoksa ülke gündeminde birileriyle didişeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 11 Aralık 2017; 19:20:38 >
  • quote:

Yazıcıoğlu zemin katta ortadaki dükkanda dün vardı :) bu iyiliğimi unutma şimdiye kadar ne aldıysam İstanbul'u arşınlamak zorunda kaldım.

Teşekkürler .internet ten bulabilsem daha iyi olur İstanbul a pek yolum düşmüyor artık . araştırayım ben biraz .

• Horinin hand gribini kullanan varmı slim için olanı çok güzel ama fat üçün yok aynısı

• Beyler bişey soracağım Hackli 3.60 vitada oyunları her zaman filezilla ile kablosuz ftpden yüklüyordum ama internet operatörünü değiştirdim tt den dsmartnete geçtim aynı tilgin marka modem geldi ama artık hiçbirşekilde filezilla bulamıyor vitayı her zamanki gibi moleculershellden select ve x tuşuna basıyorum ip yi yazıyorum olmuyor 20 saniyede bulunamadı yeniden deneniyor gibisinden hata verip bağlanmıyor.Pc de vita da aynı wifiden nete bağlı ama filezilla bulamıyor vitayı.Başka ftp programlarıda denedim yine bulamadı.Vitashellde usb modu varmış onu yükliyim dedim ama dosya aktarım yapılmıyorki nasıl yükliyim.Acaba modem içinde bir ayar yapmak mı gerek.Varmı fikri olan?
  • 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.