Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1583. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin hep bahsettiginiz adrenalinmi hocam bu yeni cikan?Etkinlestirme istemiyormu birde sd2 microsd destekliyormu acaba?Birde ban riski varmi o adrenalini kurunca psnye hic baglanmamakmi gerekiyor.Neredeyse her oyun otomatik baglaniyor nasil olacak acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sd2vita kartı elime ulaştı. gerekli işlemleri yaptım gamesd dosyasını attım config üzerine yazdım. uma0 olarak ayarlamak istiyorum cihaz hala görmüyor.
    şu işlerden anlayan biri varsa yardımcı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

Sizin hep bahsettiginiz adrenalinmi hocam bu yeni cikan?Etkinlestirme istemiyormu birde sd2 microsd destekliyormu acaba?Birde ban riski varmi o adrenalini kurunca psnye hic baglanmamakmi gerekiyor.Neredeyse her oyun otomatik baglaniyor nasil olacak acaba?

Ban riski diye bir şey söz konusu değil. SD2vita adaptörü micro sd destekler. Online oynamayacaksan kapa interneti. Son Adrenaline sürümü vpk yüklenerek kurulan sürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

sd2vita kartı elime ulaştı. gerekli işlemleri yaptım gamesd dosyasını attım config üzerine yazdım. uma0 olarak ayarlamak istiyorum cihaz hala görmüyor.

Benim de dün geldi kurulumu çok uğraştırıcı değildir umarım

Birde kaç gb kart tavsiye edersiniz 128 alayım diyorum ama bozulur diye korkuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

sd2vita kartı elime ulaştı. gerekli işlemleri yaptım gamesd dosyasını attım config üzerine yazdım. uma0 olarak ayarlamak istiyorum cihaz hala görmüyor.

Birde kaç gb kart tavsiye edersiniz 128 alayım diyorum ama bozulur diye korkuyorum

Bozulmaz 128 alın, zaten Doğu Bank'ta aylar evvel 110 TL idi 64 ile bu saatten sonra uğraşmaya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

quote:

Bozulmaz 128 alın, zaten Doğu Bank'ta aylar evvel 110 TL idi 64 ile bu saatten sonra uğraşmaya değmez.

Hepsiburada dan alacam da 200 lira 128 samsung çok pahalı ben vitayı 200e almıştım :P

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Sd2 adaptoru microsd destekliyor onu biliyorum yaptim zaten 128 kullaniyorum yanlis sordum galiba.Demek istedigim adrenaline görüyormu bu 128 adaptörlü hafizayi yoksa illaki orjinal vita hafiza kartı mıi istiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hepsiburada dan alacam da 200 lira 128 samsung çok pahalı ben vitayı 200e almıştım :P

Kurla alakalı bir durum, belki Doğu Bank'ta da şimdi artmış olabilir, dediğim gibi aylar önce bana bu fiyat verildi tabi bir de class yani hız sınıfı mevcut ama yine de iki misli çok fiyat.

Ben de 200 TL bir karta bayılmam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kurla alakalı bir durum, belki Doğu Bank'ta da şimdi artmış olabilir, dediğim gibi aylar önce bana bu fiyat verildi tabi bir de class yani hız sınıfı mevcut ama yine de iki misli çok fiyat.

Ben de 200 TL bir karta bayılmam.

64 alacaz mecbur artık

• Yeni adrenalini videolara bakarak yukledim sorunsuz calisti ama iso oyunlarin hangi klasore atilacagini koca internette bir kisi soylememis eski adrenalinlerde soylenmis ama denedim olmadi yeni adrenaline icin hicbir bilgi bulamadim ux0 pspemu /psp/gameye attim olmadi game icine ISO klasoru actim olmadi en son kernel satirlarla uğrasirken hack ve sd2 sisteminide cökerttim yav.Theflowun yaptigida sacmalik yani resmi sayfasinda herseyi anlatmis isolarin atilacagi yeri yazmamis.

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    kurulumu yaptım ama kendi kartı 16gb kullanılmıyor. elimde 32gb yüksek hızlı kart vardı onunla denedim. vitashell güncell versiyonu kullanmak gerekiyor. iyi bir fiyata 128 almayı düşünüyorum. oyun arşivini de pc de tutmam onda da yer kalmadı. çok fazla para vermeye gerek yok micro sd ye. zaten amaç pahalı vita kartlarından almamak.
  • SD dönüştürücü kullacaklara bir tavsiye ultra yüksek hızlı bi kart alınca performansa ya da loading sürelerine en ufak bir etkisi yok haberiniz olsun.İllaki uhs3 olsun diye kasmayın ben uhs3 aldım illaki farkeder diye sonuçta kendi kartından 10 kat hızlı ama saniyeleri ölçtüm hiçbir fark yok.Sanırım sony yazılımla sabitlemiş.Ps vitanın kendi orjinal kartı 12-15mb okuma yazma bundan düşük olmasın gerisi önemli değil.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. PS Vita hakkında çok az bilgim var. Bu cihazın PSP ve PS2 oyunlarını oynatabildiğini duymuştum. Bu doğru mudur? Doğru ise, internetten kendimiz oyun indirip, attığımızda oynayabiliyor muyuz; yoksa o oyunları da satın almamızı mı istiyor Sony?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adalı_ego2

Arkadaşlar bir sorum olacak. PS Vita hakkında çok az bilgim var. Bu cihazın PSP ve PS2 oyunlarını oynatabildiğini duymuştum. Bu doğru mudur? Doğru ise, internetten kendimiz oyun indirip, attığımızda oynayabiliyor muyuz; yoksa o oyunları da satın almamızı mı istiyor Sony?

PS2 oyunlarını Vita oynatmaz sadece Sony'nin yeniden portladığı yani Vita için tamamen yeniden elden geçirdiği PS2 oyunlarını oynatır sanırım anlatabilmişimdir.

PSP oyunlarının kimilerini satın alıp oynayabilirsin marketten (resmi yoldan alabileceğin oyuın sayısı çok kısıtlı) fakat cihazın 3.60 ise hepsini korsan 3.61 ise daha az tutulan bir emulasyon yöntemi ile yine çoğunu oynatırsın.

Kişisel fikrimi sorarsanız, alın çok keyifli bir cihaz.

edit bu arada benden sadece 10 gün büyüksünüz ve Yıldız Savaşları'na merak var bendeki gibi galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 2 Ekim 2017; 4:05:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adalı_ego2

Arkadaşlar bir sorum olacak. PS Vita hakkında çok az bilgim var. Bu cihazın PSP ve PS2 oyunlarını oynatabildiğini duymuştum. Bu doğru mudur? Doğru ise, internetten kendimiz oyun indirip, attığımızda oynayabiliyor muyuz; yoksa o oyunları da satın almamızı mı istiyor Sony?

PS2 oyunlarını Vita oynatmaz sadece Sony'nin yeniden portladığı yani Vita için tamamen yeniden elden geçirdiği PS2 oyunlarını oynatır sanırım anlatabilmişimdir.

PSP oyunlarının kimilerini satın alıp oynayabilirsin marketten (resmi yoldan alabileceğin oyuın sayısı çok kısıtlı) fakat cihazın 3.60 ise hepsini korsan 3.61 ise daha az tutulan bir emulasyon yöntemi ile yine çoğunu oynatırsın.

Kişisel fikrimi sorarsanız, alın çok keyifli bir cihaz.

edit bu arada benden sadece 10 gün büyüksünüz ve Yıldız Savaşları'na merak var bendeki gibi galiba.

PS2 oyunlarını oynatamaması kötü. Ne demek istediğini anladım.

PS Vita'nın kırıldığını (en azından bazı versiyonlarının) bilmiyordum. Kırılmış versiyonlarda PSP oyunlarını oynatabilmesi güzel. Umarım yakın zamanda cihazı tamamen kırarlar.

Aslında ben PSP almaya karar vermiştim ama bu duyduğum şeyleri öğreneyim, ona göre karar vereyim dedim. Benim istediğim PSP oyunlarını ve eski arcade makinalarının oyunlarını emülatörler yardımı ile taşınabilir bir cihazda oynayabilmek. Bende daha önceden aldığım, Android oyun cihazı olan JXD S5110 vardı. Uzun zamandır kullanmamıştım. Geçen gün çıkarıp oynayım dedim ama baktım dokunmatik ekranı kırılmış ve fişe bağlamadan çalışmıyor. Ben de önceden düşünüp de vazgeçtiğim PSP'ye dönmeye karar verdim. Bu verdiğin bilgiler sonucu PS Vita benim işimi tam olarak göremeyecek. Ben yine de PSP alayım. PS Vita için daha zaman var. En azından benim için. Verdiğin bilgiler için çok sağol.

Demek sen de benim gibi seksenlerin dinozorlarındansın. Yıldız Savaşları fovarimdir. Her zaman. Bir ara deli gibi KOTF 2.0 oynardım. Yıldız Savaşlarını izlemeye de, oynamaya da doyamam.
  • Beyler oynayacak oyun arıyorsanız steamworld dig 2 öneririm.

Oyun acayip uzun ben pcde oynuyorum baş edemeyince trainer açtım hala yeni bölümler açılıyor bitmiyor oyun resmen

İndirim görünce vitaya da almayı düşünüyorum

• Merhabalar elimde 3.63 ps vita var sanirim bu cihaz icin ARK yuklemenin yolu axilmis. ARK tam olarak ne ise yariyor acaba bilgi verebilir misiniz ?

• Periah kullanıcısına yanıt
    psp oyunları oynatmaya yarıyor sanırım. Pek jailbreak sayılmıyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kami-sama

psp oyunları oynatmaya yarıyor sanırım. Pek jailbreak sayılmıyor diye biliyorum

Özelden arkadaşa yazdım ama burada da bulunsun bilgi, dediğin gibi PSP oyunlarını oynatır 3.63'te ama 3.60 üstü sürümlerde Vita oyunları korsan çalışmaz
  • Merhaba arkadaşlar şöyle bir video yaptım psp için. Aktif olarak psp ve Vita kullanıyorum aynı videodan bir tanede vita için kullanacağım önerdiğiniz oyunlar varsa onlarada göz atmayı isterim gerçekten, teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.