Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1581. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.012
Cevap
166
Favori
1.049.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15791580158115821583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler bilgi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Swapper cidden kaliteli oyun bende baya takıldım onda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16gb memory card ve beyaz Vitam geldi Amerikadan.

Elime alır almaz geçen sene neden sattım bunu diye sordum gerçekten.

Neyse, bu sefer satmam ve şiddetle umuyorum yeni bir el konsolu çıkarır Sony.
  • Bu çok iyi.

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!
  • Merhaba ben vita kullanmaya yeni başladım. Psn plusum var uzun zamandır kullandıgım içinde biçok ücretsiz oyunlar mevcut. 2-3 gundur 32 gb lık kartı doldurmkla meşguldüm. Ama plus hesabımı kullanmıyorum sadece plus için devam ettiriyorum. Asıl kullandıgım bir hesap var onu vitaya ekleyemedim nasıl yapabileceğim. Daha önce sormustum bana 1 den fazla hesap ekleniyor denmisti. Ayarlarda Plus hesabimdan cikis yap diyorum ama yeni hesap ekleyemiyorum. Bu sistemle iliskilendirilmis hesap ile giris yapmaniz gerekiyor diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: knidos

Merhaba ben vita kullanmaya yeni başladım. Psn plusum var uzun zamandır kullandıgım içinde biçok ücretsiz oyunlar mevcut. 2-3 gundur 32 gb lık kartı doldurmkla meşguldüm. Ama plus hesabımı kullanmıyorum sadece plus için devam ettiriyorum. Asıl kullandıgım bir hesap var onu vitaya ekleyemedim nasıl yapabileceğim. Daha önce sormustum bana 1 den fazla hesap ekleniyor denmisti. Ayarlarda Plus hesabimdan cikis yap diyorum ama yeni hesap ekleyemiyorum. Bu sistemle iliskilendirilmis hesap ile giris yapmaniz gerekiyor diyor

Her hafıza kartına 1 tane hesap tanımlı

• 11 kutulu oyun
    2 tane hafıza kartı
    İle ps vita satılık. İlgilenen arkadaşlar özelden yazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

Orijinalden alıntı: knidos

Merhaba ben vita kullanmaya yeni başladım. Psn plusum var uzun zamandır kullandıgım içinde biçok ücretsiz oyunlar mevcut. 2-3 gundur 32 gb lık kartı doldurmkla meşguldüm. Ama plus hesabımı kullanmıyorum sadece plus için devam ettiriyorum. Asıl kullandıgım bir hesap var onu vitaya ekleyemedim nasıl yapabileceğim. Daha önce sormustum bana 1 den fazla hesap ekleniyor denmisti. Ayarlarda Plus hesabimdan cikis yap diyorum ama yeni hesap ekleyemiyorum. Bu sistemle iliskilendirilmis hesap ile giris yapmaniz gerekiyor diyor

Her hafıza kartına 1 tane hesap tanımlı

o zmn plus hesabımdaki oyunları diger hesabımla oynayamıcakmıyım. bütün kupalarım diger hesabımda plusı hiç oynamadım :(
  • Arkadaşlar walking dead 11 küsür lira kaçırmayın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

Arkadaşlar walking dead 11 küsür lira kaçırmayın bence

Başka ne indirimler var. Bugün yenilenir indirimler.

• Aktivasyona ihtiyaç duymayan Adrenaline sürümü çıktı, Flow'un yazılımı olduğundan güvenli elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Lego oyunları sözde indirimleri var onlar çok pahalı,yazın başındaki indirimler iyiydi mortal kombat ,injustice,uncharted 23 civarıydı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Lego oyunları sözde indirimleri var onlar çok pahalı,yazın başındaki indirimler iyiydi mortal kombat ,injustice,uncharted 23 civarıydı

indirimler çok çok kötü son zamanlarda. sürekli saçma salak lego oyunlarına indirim yapıp duruyorlar. 50 den fazla takip ettiğim oyun var hiç birinde mi indirim olmaz arkadaş.
  • Bende Wolf among us ı almayı düşünüyorum indirimden.

• Oceanhorn ve Lara croft go bekliyorum hâlâ aynı fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Oceanhorn ve Lara croft go bekliyorum hâlâ aynı fiyat

Lara Croft Go şuanda 8,69 TL

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/lara-croft-go/cid=EP0082-CUSA06507_00-LCGOBDL000000001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Eylül 2017; 11:44:50 >
  • 24 saat sonra Flow sürprizinin ne olduğunu açıklayacağını söyledi, söylentiler 3DS emulasyonu olabileceği yönünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Oceanhorn ve Lara croft go bekliyorum hâlâ aynı fiyat

Lara Croft Go şuanda 8,69 TL

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/lara-croft-go/cid=EP0082-CUSA06507_00-LCGOBDL000000001

şansıma kartta para bitmiş yarına kadar indirim bitmez umarım
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    ps2 emulasyonu olmasini tercih ederm ama oyun boyutlari cok buyuk. ne yapicaz bu 4-8 gb lik kartlarla biz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Bende Wolf among us ı almayı düşünüyorum indirimden.

Kesinlikle almalısın çok iyi bir oyun
  • 
Sayfa: önceki 15791580158115821583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.