Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1579. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ali_ihsan21
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.020
Cevap
166
Favori
1.050.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15771578157915801581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boye585858

Beyler, 350 liraya 8gb vita buldum fat model temiz duruyor alınır mı?

Bide kutulu var 8gb fat model 350 lira oda (killzone ile 400 e veriyor)?

Hangisi sizce?

Bence biraz daha ekleyip kırık alın. Bu saatten sonra oyunlara para verilmez bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Hocam ben trophy kasma işini de sevdiğim için orjinal takılmayı düşünüyorum.

• Temiz ps vita satmaktayım birkaç ekstrayla birlikte, düşünen var ise dükkanıma bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps vita slim arıyorum.abartı fiyat söyleyenler hiç uğraşmasın rica ediyorum.

• Ps vita (fat kasa) alarak aranıza katıldım dostlar

Yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim..

• Hayirli olsun. Psn de yaz indirimleri var su an bir bakin isterseniz 100tl ye 4-5 guzel kaliteli oyun alinabilir.

• satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,gördüm hocam evet şu aksesuarlarımı aldıktan sonra oyunları toplamaya başlayacağım inşallah.

Şuan ps plus dan topladığım oyunları oynuyorum..

• Arkadaşlar,ps vita 1000 serisinde batarya dolu olduğu halde pil az uyarısı veriyor,bu sorunu yaşayan oldumu benden başka? Biraz araştırınca bunun bir glitch olduğunu ve bataryayı söküp takmanın yeterli olacağını buldum ve youtube dan videoya bakarak yaptım sorunum çözüldü.

Benden başka bu sorunu yaşayan yaşamış varsa yardımcı olur diye düşündüm.

• arkadaşlar bir kaç sorum olacaktı.

vita tarayıcısı html 5 desteklemiyor bunun için bir yöntem veya yazılım var mı?

ben 2. el aldım psn hesabıma giremiyorum önceki hesabı istiyor adam şifresini unuttum diyor. nasıl bağlanabilirim cihazı sıfırlarsam sorun olur mu.

cihaz 3.60 kırık psp emulator kurmak istiyorum yapan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

arkadaşlar bir kaç sorum olacaktı.

ben 2. el aldım psn hesabıma giremiyorum önceki hesabı istiyor adam şifresini unuttum diyor. nasıl bağlanabilirim cihazı sıfırlarsam sorun olur mu.

Birincisi cihazı sıfırladığın taktirde şu an adrenaline yani PSP emu kuramasın. İkincisi PSN'e girme girişimin nasıl sonuçlandı ? Eğer bir hata kodu aldıysan aten act.dat dosyanı Sony silmiştir, 3.60 ile PSN'e bağlanmamalısınız.

HTLM 5 desteği var diye hatırlıyorum Vita tarayıcının veya konacaktı son anda mı vazgeçildi hatırlayamıyorum. Kimi html5 sitelerini açtığı ama tam bir desteğin olmadığını okudum şimdi.

PSN hesabını bağlamak için cihazı sıfırladığında zaten yine PSN'e bağlanamayacaksın, sen Adrenaline kur çalışıyor mu diye ona bak bunu kurmasını anlatan web siteleri ve videolar mevcut.

Flow yakın zamanda tek bir vpk ile kurulumu olan bir adrenaline yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

arkadaşlar bir kaç sorum olacaktı.

Birincisi cihazı sıfırladığın taktirde şu an adrenaline yani PSP emu kuramasın. İkincisi PSN'e girme girişimin nasıl sonuçlandı ? Eğer bir hata kodu aldıysan aten act.dat dosyanı Sony silmiştir, 3.60 ile PSN'e bağlanmamalısınız.

HTLM 5 desteği var diye hatırlıyorum Vita tarayıcının veya konacaktı son anda mı vazgeçildi hatırlayamıyorum. Kimi html5 sitelerini açtığı ama tam bir desteğin olmadığını okudum şimdi.

PSN hesabını bağlamak için cihazı sıfırladığında zaten yine PSN'e bağlanamayacaksın, sen Adrenaline kur çalışıyor mu diye ona bak bunu kurmasını anlatan web siteleri ve videolar mevcut.

Flow yakın zamanda tek bir vpk ile kurulumu olan bir adrenaline yapacak.

Hocam henkaku oyun indirince vpk veya mai veya vpkshring ile cevirdigimiz farketmez bazen update buluyo ve orjinal update oldugu icinde yuklenmiyor onu cevrimdisi yukleme sansimiz varmi updayeli paylasimlari demiyorum onda zaten sorun yok ama mesela sevdigim bir oyun updateli paylasan yok ama update cikip duruyor kendimiz o resmi updateyi indirip molekulershelicinden bulup nasil yukleriz

• Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    Update dosyasını oyun vpk şeklinde yüklendiyse vpk'sını, mai şeklinde yüklendiyse mai update dosyasını bulup kuracaksın. Lütfen yazıma biraz özen gösterelim, mesajını okumakta zorlandım.

PSN'den yüklenen update korsan oyunu çalışmaz hale getirir.
  • Özel mesaj atmışsın ama cevabı oradan yollayamadım, telefon numarası istedi. DH'nin yeni icadı mı yoksa senin kutun kapalı mı bilmiyorum buradan cevabı yolluyorum.

flow isimli twitter hesabını takip edeceksin, şu an yapabileceğin bir şey yok. Adrenaline aktivasyon gerektiriyor.

flow yapar ama başkası da yapsa kanalında paylaşır, GBAtemp veya reddit gibi kaynaklardan da gelişmeyi takip edebilirsin.

kaça aldın cihazı hangi model kartın ne kadar ? SD card adaptörü gelecek ondan almanı tavsiye ederim.

flow'un twitter hesabı

https://twitter.com/theflow0
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevabiniz icin, flowu beklemedeyiz o zaman :)

425 liraya aldim. 4gb kart vardi yaninda. PCH1104 model (slim degil) yaninda tasima cantasi ve uncharted golden abyss kutulu olarak hediye verdi aldigim arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyzard -- 9 Ağustos 2017; 21:27:2 >
  • Arkadaşlar bu sd kart adaptörü aliexpress de satılıyor benim makine orjinal kırık değil alırsam sıkıntı olmaz dimi?

Birde bu üst kapaktaki çizikler sıkıntı olur mu sizce?

• Ps vita
    10 tane kutulu oyun
    8 gb + 4gb hafıza kartı
    Kılıf
    Kutu ve fatura

Satılıktır. İlgilenenler ulaşsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Arkadaşlar bu sd kart adaptörü aliexpress de satılıyor benim makine orjinal kırık değil alırsam sıkıntı olmaz dimi?

Birde bu üst kapaktaki çizikler sıkıntı olur mu sizce?

Kullanamayacağını söylemiştim daha önce. Adaptör henkaku üstünde çalışan bazı eklentiler vasıtası ile işini görüyor.

Oyun kartı yuvasına takılan bir kartı ux0 dizini olarak görebilmesinin başka yolu yok.
    Cihaz normalde psn bağlanmak için son sürüm istiyor, onu henkaku spoofing ile halledip girmeyi deniyorum; ilk hesabınızla aynı değil yani daha önceden girilmiş hesapla bağlanabiliyor, zaten psn ile işim olmaz ama birkaç yöntem ile online oyun oynayabiliyor

Adrenalin kurmayı denedim bir tane vpk buldum, adrenalin installer diye, psn den bir tane küçük oyun indirip onun dosyalarının içine göre kuruluyor ama oyun inmiyor hata veriyor,

YouTube da adrenalin kuran videolar var çoğu eski 3.57 falan ve çok karışık geldi bana. Şimdi ben cihazı sıfırlarsam henkaku kuramaz miyim en baştan

• quote:

Cihaz normalde psn bağlanmak için son sürüm istiyor, onu henkaku spoofing ile halledip girmeyi deniyorum; ilk hesabınızla aynı değil yani daha önceden girilmiş hesapla bağlanabiliyor, zaten psn ile işim olmaz ama birkaç yöntem ile online oyun oynayabiliyor

Adrenalin kurmayı denedim bir tane vpk buldum, adrenalin installer diye, psn den bir tane küçük oyun indirip onun dosyalarının içine göre kuruluyor ama oyun inmiyor hata veriyor,

YouTube da adrenalin kuran videolar var çoğu eski 3.57 falan ve çok karışık geldi bana. Şimdi ben cihazı sıfırlarsam henkaku kuramaz miyim en baştan

Arkadaş ne yaptın sen böyle ? Öncelikle PSN'i unut, online oyun oynamayı da henkaku ile bir süre unut. PSN'e girmeye çalıştıysan Adrenaline'i çalışamaz hale getirmişsindir, Sony önlem aldı PSN'e girenlerin act.dat isimli dosyasını siliyor.

Fakat adrenaline.apk isimli bir dosya hazırlayacağını söylemişti biri ama çıktı mı bilmiyordum sen çıktı diyorsun ama çalışmamış bunu araştırmam lazım ve şu anda saat çok geç.
    Ben hiç bağlanmadım zaten psn e adrenalin kuramadım ama kursam da oyunları atacak hafıza yok o yüzden erteledim , telefonda ppsspp var oyun da attım sorun yok ama tuş olmayınca kontrol çok zor. Ayrıca vitada oyunların dlc leri ekleyemedim hangi formatta kurmak lazım

• 
Sayfa: önceki 15771578157915801581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.