Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Ps Vita h-encore Rehberi Güncellendi! sd2vita, Autoplugin ve Daha Fazlası! 05.10.18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
136
Cevap
13
Favori
4.768
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PS Vita >> Ps Vita h-encore Rehberi Güncellendi! sd2vita, Autoplugin ve Daha Fazlası! 05.10.18
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      362 Mesaj
      07 Kasım 2018 20:25:27

3.65 hocam.Konuda yazilan adimlarin hepsini yaptim,sorunsuz oynuyordum.5 gundur bu hatayi veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: dmxerkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör arslan0058

Aldığım oyunlar(REFERANS):Jellal Fernandes,Shy Person,burakozi,OlcuM,Disc0nnect,: Hock Hover,Extend456, nopnog,RaiTrQ,Metexl,tadanyz,Red Tigger,Rache,melihkrbrzt,Ooozer,crypto81 SATIŞLARIM(Referans):Disc0nnect,delioglan77,lucifer50,tadanyz,Sanal_Hero,berkozino,RedTigger,Arkham92,limko,Faewox
    • Yüzbaşı
      362 Mesaj
      07 Kasım 2018 20:34:42
      Simdi de bunu diyor

Aldığım oyunlar(REFERANS):Jellal Fernandes,Shy Person,burakozi,OlcuM,Disc0nnect,: Hock Hover,Extend456, nopnog,RaiTrQ,Metexl,tadanyz,Red Tigger,Rache,melihkrbrzt,Ooozer,crypto81 SATIŞLARIM(Referans):Disc0nnect,delioglan77,lucifer50,tadanyz,Sanal_Hero,berkozino,RedTigger,Arkham92,limko,Faewox
    • Yüzbaşı
      863 Mesaj
      07 Kasım 2018 20:46:56

ayarlarda henkaku setting diye birşey varmı hocam anladığım kadarıyla henkaku yüklü değil cihazda enso kurmadan kapatıp açtıysanız henkaku gider
      |
      |
      erengiray1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2295 Mesaj
      07 Kasım 2018 22:14:12
      İzmirde CFWli cihazını satmak isteyen arkadaş varsa talibim dostlar..

|
      |

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.”
      H.P. Lovecraft
    • Yüzbaşı
      362 Mesaj
      08 Kasım 2018 00:03:36

Var hocam.Enso da kurdum ama neden boyle oldu anlamadim.En iyisi cihaza format atip yeniden kurayim

|
      |
      arslan0058 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1729 Mesaj
      11 Kasım 2018 13:18:15

Hocam bir iki soru da ben sorayim cevaplarsaniz sevinirim 3.67 var bende henkaku yüklü oyunlarda falan kayıt almıyor neden olabilir mesela kill zone . bir sorunum da cihaz normalde yarı şarj varken oyuna igiriyorum bir 5-10 dk içinde şarj seviyesi az deyip bar kırmızı oluyor oyundan çıkınca tekrar yeşile dönüyor yani yarı halde bu neden olabilir?
      |
      |
      arslan0058 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      863 Mesaj
      11 Kasım 2018 15:00:32

Tahminim vitanin batarya ayari kalan bataryayi degil kalan sureyi belirme amacli yani oyunda batarya tuketimi hizli oldugundan oyundayken mesela 30 dk kaldiysa batarya kullanimi uyari veriyir aama menude cok az enerji harcadigindan bu batarya bitimi 4 saatte ciktigindan batarya uyarisi kayboluyor

Obur sorunuz killzoneda bolumden bolume kayit olur iyun ici kayit olmuyir o bolumu bitirmeniz lazim birde kimi oyunalrda elle kayit almalisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 11 Kasım 2018; 15:1:21 >
      |
      |
      Kuon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1729 Mesaj
      11 Kasım 2018 16:39:03
      quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Tahminim vitanin batarya ayari kalan bataryayi degil kalan sureyi belirme amacli yani oyunda batarya tuketimi hizli oldugundan oyundayken mesela 30 dk kaldiysa batarya kullanimi uyari veriyir aama menude cok az enerji harcadigindan bu batarya bitimi 4 saatte ciktigindan batarya uyarisi kayboluyor

Obur sorunuz killzoneda bolumden bolume kayit olur iyun ici kayit olmuyir o bolumu bitirmeniz lazim birde kimi oyunalrda elle kayit almalisiniz
      Cevaplarınız için teşekkürler . Bir de şarj olurken 1 saatte yeşil bar dolarken geri kalan sürede 3 saat de beklesem şarj tam dolmuyor. yani yeşil bar tamamen dolu ama elektrik işareti ve turuncu ışık hep yanıyor bu nedendir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 11 Kasım 2018; 16:41:34 >

• Yüzbaşı
      863 Mesaj
      11 Kasım 2018 16:43:07

Bataryanin bir kismi olmus olabilir tam nedenini bilmiyorum cihaz kiriksa pil yuzdesi gosterme eklentisini yukleyip oyle bakin birde soeun neymis

|
      |

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      11 Kasım 2018 16:54:48

Bu sorunun çözümü için vitayı açıp bataryayı sök-tak yapmanız gerekli. Youtube ta videoları var. Aynı sorun bendede vardı. Batarya full olduğu halde sık sık batarya az uyarısı veriyordu. Bu şekilde çözüldü.
      |
      |

Sizin sisteminiz kimsenin umrunda değil.)
    • Binbaşı
      1729 Mesaj
      11 Kasım 2018 19:24:17
      quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Bataryanin bir kismi olmus olabilir tam nedenini bilmiyorum cihaz kiriksa pil yuzdesi gosterme eklentisini yukleyip oyle bakin birde soeun neymis
      Teşekkürler deneyeceğim.

|
      |

• Binbaşı
      1729 Mesaj
      11 Kasım 2018 19:24:57
      quote:

Orijinalden alıntı: dmxerkan

Bu sorunun çözümü için vitayı açıp bataryayı sök-tak yapmanız gerekli. Youtube ta videoları var. Aynı sorun bendede vardı. Batarya full olduğu halde sık sık batarya az uyarısı veriyordu. Bu şekilde çözüldü.
      Cihazı yeni aldım bugün tam bir test edeceğim fulleyip ona göre yoksa yarın geri veririm . Cihazı açmak istemem.

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      11 Kasım 2018 20:39:19

Arıza değil ama bilginiz olsun. Küçük bir bug.
      |
      |

• Binbaşı
      1729 Mesaj
      11 Kasım 2018 22:03:05

Evet evet öyleimiş çünkü yine 1 saat sonra pil düşük dedi ama 2,5 saat oldu halen kapanmadı bakayım şu baterry olayı basitse hallederim.
      |
      |
      dmxerkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      11 Kasım 2018 23:25:56

Kapanmıyor zaten hocam. Batarya normal. Ama gereksiz uyarı mesajı çıkıyor:) Bayada rahatsız edici.
      |
      |

• Binbaşı
      1729 Mesaj
      12 Kasım 2018 00:17:23

Peki hocam kill zone oynadım toplam 3,5 saat götürdü normal midir? Bir de sd kart ile kart dönüştürücü önerir misiniz tr den olsa iyi olur.
      |
      |
      dmxerkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Paykasa
nice türkiye
paykasa
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.