Şimdi Ara

Ps Vita Homebrew Rehberi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
39
Favori
43.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cetinodinson

1- hocam direkt format atın cihaza. jb yapmadan hesap kaldırmanız mümkündeğil. hard format 0 kurulum ekranına götürür sizi ordan hesabınızı ekleyebilirsiniz.
    2- hocam cfw atılmıyor cihaza zaten. uygulama üzerinden yapılıyor islemler.
    3- evet format atılırsa oyunlar gider ama vitada psn üzerrinden oyun indirmeseniz bile kupa kazananıyorunus kupalar uygulamasında senkronizasyons sağlanıyor. sürüm spoof 3.69 ayarlanırsa oyunda alabilrsizi psn e erişim kesilmez kupalarda sorun olmaz. patlamaz cünkü jb uygulamasıda aslıdna bir oyun dığrudan sisteme müdahale etmediği için tespit edemiyor psn. @Yabani Mokar

hocam kusura bakmayın eve ancak gelim yapmanız gereken şey cihazı formatlamak ve kurulumu internet bağlantısı olmadan yapmak. jb atılacağı zaman wifie baglanıp dns ayarlarını yapmanız gerekiyor. cihaz 3.68 sürümü base aldığı ve siz güncellemeyi daha gelmeden engellediniğiniz için son sürüm sanıyor :d @Chaos1562

Sürümü 3.65 yapmak en iyisi şu an için, rehberde anlattığım üzre yenidem başladı bidaha kur muhabbeti yok. 4gb kart fat modelse jb yaparken işinize yarar. slimse bir işe yaramaz zaten oyun sığmaz onun içine 64 lük kartı sd2vita ile bağlarsanız herşeyinize yetecektir. @Quartamin
    aynen dediginiz gibi yaptım hocam hesabı girmeden önce dns ve cihaz ayarlarını yapıp o sekilde bikac deneme sonunda baglanabildim
    tesekkür ederim yardım ve iyi niyetiniz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

1- hocam direkt format atın cihaza. jb yapmadan hesap kaldırmanız mümkündeğil. hard format 0 kurulum ekranına götürür sizi ordan hesabınızı ekleyebilirsiniz.
    2- hocam cfw atılmıyor cihaza zaten. uygulama üzerinden yapılıyor islemler.
    3- evet format atılırsa oyunlar gider ama vitada psn üzerrinden oyun indirmeseniz bile kupa kazananıyorunus kupalar uygulamasında senkronizasyons sağlanıyor. sürüm spoof 3.69 ayarlanırsa oyunda alabilrsizi psn e erişim kesilmez kupalarda sorun olmaz. patlamaz cünkü jb uygulamasıda aslıdna bir oyun dığrudan sisteme müdahale etmediği için tespit edemiyor psn. @Yabani Mokar

hocam kusura bakmayın eve ancak gelim yapmanız gereken şey cihazı formatlamak ve kurulumu internet bağlantısı olmadan yapmak. jb atılacağı zaman wifie baglanıp dns ayarlarını yapmanız gerekiyor. cihaz 3.68 sürümü base aldığı ve siz güncellemeyi daha gelmeden engellediniğiniz için son sürüm sanıyor :d @Chaos1562

Sürümü 3.65 yapmak en iyisi şu an için, rehberde anlattığım üzre yenidem başladı bidaha kur muhabbeti yok. 4gb kart fat modelse jb yaparken işinize yarar. slimse bir işe yaramaz zaten oyun sığmaz onun içine 64 lük kartı sd2vita ile bağlarsanız herşeyinize yetecektir. @Quartamin
    hocam cevap için sağol. evet 1000 serisi bendeki, sanırım dahili hafıza yok bunlarda. adaptör için 30 kusura siyah-kırmızı, 40 kusura beyaz olanlar var, hangisi daha sağlıklı? bu işlemleri yaparken tamamen açılamaz hale getirmem mümkün mü? daha önce sadece birkaç defa PS3 konsola yaptım kırma işlemi, tecrübem yok sayılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fatlerde yok hocam daihli hafıza evet. bende beyaz sürüm sd2vita var 5.0 olarak geciyor siyah kırmızlar 3.0 gösterilmiş. ben aliecpressten 10 liraya almıstım hic gerek yok 30 40 lira para vermeye. sd2vita yazıp en cok siparis edileni alın 1.50 dolar falan zaten sorunsuzda çalısıyor. fatlerde dahili hafıza olmadıgı icin 4gblik kartı kullanmanız gerecek bunuda ekleyeyim unutmadan. açıkcası işlemler çok kolya brick olacağını hiç sanmam. kırma ve sd2vita kurulumu max yarım saat alır. normalde 10 15dk bi işlem. youtubede tech james diye bir arkadaş var öneririm videolu anlatım isterseniz yazılı anlatım için ihtiyacın olan hersey bende mevcut yoksa. kolay gelsin simdiden.@Quartamin
  • cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Bende de fat kasa var ve orijinal hafıza kartı yok. Sd2vita adaptörü sipariş ettim bekliyorum. Orijinal kart olmadan konsolu kıramıyor muyum?
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    orjinal kart olmadan kıramazsınız? bir emanet kart alarak vita içerisindeki "ur0" isimli disk alanından 1 gb alan ayırarak dahili hafıza kartı olarak kullanabilir ve sonrasında da sd2vita kart gelince sistemi değiştirirsiniz ama ileriye dönük olarak bir hafıza kartı edinmenizi tavsiye ederim. 40-50 liraya 4 gb kart rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Kötü haber oldu benim için. Yaklaşık bir ay önce 330 liraya hafıza kartsız vita satın almıştım. Ucuz diye aldım halbuki kart fiyatını çıkarınca hemen hemen aynı paraya geliyormuş. Vitası olan bir yakınım yok mecburen ikinci el 4-8 gb'lık bir kart bulmaya çalışacağım.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla fat kasalar hafıza kartı olmadan kırılmıyor, çünkü dahili hafızaları yok. fakat siz bunu söyleyince araştırma yaptum biraz. sanırım kartsız kurulum da mümkün ama anladım desem yalan söylemiş olurum. yanlış anlamadıysam 3.60 üstü sürümlerde çalışmaz çünkü henkaku üzerinden gidiliyor h-encore değil. bu arada hafıza kartına ihtiyaç duyarsanız ben beşiktaşta 8 gb ikinci el kartı 100 liradan satmıştım spotçuya hesap etmeniz açısından söylüyorum slimde kullanmıyordum çünküi.
    https://github.com/MLTHaKu/MLTHaKu/
    http://wololo.net/2017/08/28/release-mlthaku-ps-vita/

• Merhaba,cihazi kirdiktan sonra remote play ozelligini kullanabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde ps tv mevcut 3.67 sürümü yüklü içinde fakat ps hesabım aktif halde değil. Jb işlemi sanırım hesap aktifken yapılıyor yazılandan öyle anladım ama hesabımı girdiğimde aktifleşmesi için 3.69 sürümüne geçiş yapın diyor alet ne yapmam gerekli çıkmazda kaldım.
  • cenkcirak C kullanıcısına yanıt
    DNS girmeniz gerekli.

DNS: 212.47.229.76
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmxerkan

DNS girmeniz gerekli.

DNS: 212.47.229.76
    Girdim yine de yükseltin diyor. Tam format atmamda işe yaramadı.
  • cenkcirak C kullanıcısına yanıt
    Hesap aktifken olmasi sarti yok bildigim kadariyla siz normal deneyin kirmayi

• arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar, cihazım fat kasa 3.68 hencore yüklü ve 32 gb sd2vita var, sorunsuz bir şekilde kullanırken önce tüm dosyalarım kayboldu, sonra hafıza kartını çıkarıp taktım ,hencore vitashell geri geldi ama sd2vitaya yüklediğim oyunlar gözükmüyor, MaiDumpTool hala kayıp :) böyle sorun yaşayan varmı?
  • .Heisenberg. kullanıcısına yanıt
    Vitashelle girip ucgene basip refresh livearea diyince bir bar dolacak o bar dolduktan sonra gelmesi lazim arada banada oluyo

• arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Allah razı olsun, hepsi geri geldi:)

• .Heisenberg. kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam dosyalariniz kayboldugunda yada usble psvitaya oyun attiginizda boyle yaparak simgeleri getirebilirsiniz , keyifli oyunlar

• Daha once sorunsuz oynarken simdi boyle bir sorun vermeye basladi.Hic bir oyunu oynayamiyorum.Bunun cozumu nedir?
    Ps Vita Homebrew Rehberi
    Ps Vita Homebrew Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erengiray1 -- 6 Kasım 2018; 22:47:55 >

• erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    Sistem versiyonunuz nedir? Update mi ettiniz?
  • erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    Kapatip actiysaniz ve enso kurulu degilse yada mumkun degilse(3.66-68 arasi) henkakuyu tekrar kurun calismasi lazim, cihazinizin versiyonu nedir acaba

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.