Şimdi Ara

PS Store Türkiye'de 'kampanyalar' kaldırıldı: Oyunculardan tepki var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
6.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kızıyorsunuzda beyler bu oyunlara 400 500 tl veren kerizlerden bu forumda tonla var.Tepkiyi lafla değil alımı azaltarak vermek daha iyi.Eminimki bu fiyatları destekleyecek orjinalci kitlede birazdan damlar.toplamda 15 yıl rahat ps geçmişim var 3 yıl önce ilk ps plusa zam geldiginde sattım ps4 mü kurtuldum son 2 yıldırda topladıgım pc ile oynuyorum memnunum.500 lira oyuna vericeğime sistemimi yükseltiyorum o paraya istedigim oyunu oynuyorum.

• Çok oyun alıyorduk ya ondan tepkiliyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni nesilde Xbox alınacak gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 22 Mart 2020; 18:57:3 >
  • Türkiye pazarı açısından Microsoft için bir fırsat işte. Kullansın bu fırsatı ve Türk oyucusunu 'kazıklamamaya' çalışsın.

• PS Store Türkiye'de 'kampanyalar' kaldırıldı: Oyunculardan tepki var
  • Sanki dalga geçer gibi Sony kaç gün oldu düzeltmedi neyi bekliyorlar düzeltmek için Türk oyuncuların bir daha hiç sayıldığının gördük

• Microsoft mal değilse bu fırsatı kullanır ama bilemedim.

• Bütün Playstation konsollarına sahip olmuş biri olarak yeni nesilde Xbox a geçiceğim ayıptır bu yapılan!

• Valla ps5 detayları konusunda haksızlık yapıyorlar abartıyorlar dedim de bunlar cidden abartmaya başladı açıkçası 3 ve 4 eski kullanıcı olarak 5de bu tutumları devam ederse hayatta almam. Oysa 3 zamanı ne güzeldi her şey god of war Türkçe Türkiye’ye özel fiyat falan elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık şimdi geldiği duruma bak. Ex oyun oynamayıveririz gidip alırız Xbox zaten PC’de iyi şu an işimi görüyor her türlü kendileri kaybeder.

• Sony Türkiye çok yanlış yapıyordun yapmaya da devam edeceksin gibi görünüyor.

Yeni nesilde işin çok zor.

• elveda ps.
    yeni nesilde xboxcuyum.
    o kadar sinirliyim ki. yeni nesil gelmeden one x'e geçesim var.
  • BjKs1903 B kullanıcısına yanıt
    En doğrusunu yaparsın gamepass ini al kafana bak 25 milyarlık kütüphane be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum tüm dünya görsün bu rezilliği. Belki bir umut tr psn komple el değiştirir...

• alito kullanıcısına yanıt
    Zaten Microsoft Türkiye ye özel fiyatlandırma yapıyor hocam dışarıda 10 dolara sattığı gamepass i Türkiye'de 15 TL ye veriyor (PC de)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu dönemde Steam insanlar oyunsuz kalmasın diye tomb raider i epic watch dogs u beleş verdi ps storda ise bahar fırsatları denen şey ne hikmetse bı Türkiye'de yok bide online için para istiyorlar onuda 240 TL yaptılar yazıklar olsun yeni nesilde Sony sadece bu özel oyun işiyle piyasaya tutunamaz adamlar oyun başı 450tl istiyor ayıp denen bişey var neymiş özel oyunmuş meh... sanki satın alıp oynayabiliyoz yeni nesilde konsol alacaksam Xbox i tercih ederim gamepass imi caktimmi kimse beni durduramaz

• Şu Sony hiç mi görmez bu Türkiye’de ne çakallıklar dönüyor rezil ettiler güzelim markayı

• Kesinlikle yanlış bir karar ama bizim millette gerçekten ilginç. Böyle şeylere tepki gösterip ülkenin ekonomik durumuna da çoğu kişi laf etmez.

• arkadaşalar ingilizcesi iyi olan biri yok mu? reddit de konu açsın link versin bizde destek olalım.
  • Yeni nesilde ps5 i alıp sadece Türkçe ve ex. oyunlar için cihazı açarım. Hatta oyun almam kiralar öyle kullanırım. Zaten elimde orta-ust seviye arası PC var. İşlemci ve ekran kartını günceller öyle devam ederim. Bu saatten sonra kuruş yok sana Sony

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.