Şimdi Ara

PS Store Türkiye'de 'kampanyalar' kaldırıldı: Oyunculardan tepki var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
6.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PlayStation Store Türkiye'de şu sıralar maalesef üzücü bir durum yaşanıyor. Mağazada 'Fırsatlar' kısmı tamamıyla kaldırılmış durumda. Dünyanın her tarafında gerçekleştirilen 'Mega Mart' indirimleri yalnızca TR PS Store üzerinde erişime kapalı. Şu anda hem DH Forum'da hem de diğer sosyal medya ortamlarında oyunseverlerden büyük tepki var. Sony Türkiye tarafından ise konuyla ilgili henüz herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Mega Mart kampanyasında dünya genelinde GTA V, Resident Evil 2, Monster Hunter World, Dark Souls serisi gibi popüler oyunlar indirime girmiş durumda. Mega Mart haricinde ayrıca '20 Euro altı', '10 Euro altı' gibi PS Store'da çokça gördüğümüz indirimler de devam ediyor. Bizler maalesef bu kampanyaların hiçbirinden faydalanamıyoruz.

Koronavirüs krizi nedeniyle ülke olarak evlerimize kapanmış durumdayız. Bu süreçte birçoğumuz vakit geçirmek amacıyla oyun oynuyoruz. Oyun fiyatlarının 400-500 TL'ye ulaştığı ülkemizde PS Store kampanyalarının özellikle daha büyük bir önemi var. Sony Türkiye'nin bu tutumu kesinlikle kabul edilebilir bir şey değil; küçük bir hata bile olsa — ki buna pek olasılık vermiyorum — gerçekten de üzücü bir durum.

• Kızıyorsunuzda beyler bu oyunlara 400 500 tl veren kerizlerden bu forumda tonla var.Tepkiyi lafla değil alımı azaltarak vermek daha iyi.Eminimki bu fiyatları destekleyecek orjinalci kitlede birazdan damlar.toplamda 15 yıl rahat ps geçmişim var 3 yıl önce ilk ps plusa zam geldiginde sattım ps4 mü kurtuldum son 2 yıldırda topladıgım pc ile oynuyorum memnunum.500 lira oyuna vericeğime sistemimi yükseltiyorum o paraya istedigim oyunu oynuyorum.
  • Playstation markası Türkiyede çok güçlü zaten buna güvenipte böyle birşey yapıyorlar ama yeni nesiller çok şey değişecek. Milleti soğuttular kendilerinden.

• quote:

küçük bir hata bile olsa

Bu hata değil ve küçük de hiç değil!
    Hata olsaydı hemen düzeltilirdi.
    Şimdiye kadar hiçbir ülkede hiçbir zaman böyle bir şey olmamıştı.

Benim için sony/playstation bitmiştir.
    PC ve Xbox'a devam

• Kendi kendilerine Playstation'ın üzerine toprak atıyorlar.

• Kalın kasa PS3, kalın kasa PS4 ve Pro kullanmış birisi olarak PS Türkiye'nin tutumu ve özellikle "Kime göre neye göre?" muhabbetinden sonra tüm oyunlarıyla birlikte Pro'yu sattım ve PC'ye geçtim. Şu saatten sonra PlayStation benim için bitmiştir.

• Sosyal medyanın bu kadar aktif olduğu bir devirde, Playstation gibi çevrimiçi bir platformun en ufak açıklama yapmaması da çok ilginç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PS güzel alettir. Lakin Sony Türkiye(PSTürkiye) tamamen yüz karaları. Oturduğu koltukları hak etmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps bitmiştir

• umarim ps5 cok pahali cikarda insanlar xbox'a yönelir. Bende ps oyunlarini seven biriyim ama nedir bu rezillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 22 Mart 2020; 17:37:38 >
  • Sony kendini yüksek daglarda görmeye basladi, kullanicilardan saglam bir tokat yemesi sart.

• Yeni konsollarda ivme yönü bu kararla Microsoft döner kendileri bilir.

• Nankorler...

• PS Store çakal esnafa dönmüş, yeni nesil konsollardan önce yapılmaması gereken hareketler.

• yuh diyorum bu kadar mı düştüler inanılmaz bir olay dünya basınına bile yansımalı bence belki üst kademelerden ceza gelir bunlara
  • bütün millet evde can sıkıntısından ne yapacağını şaşırmış.Küfür eder gibi hareket ediyorlar.Dertleri neymiş soraydınız

• rezalet
  • Yeni nesilde xbox aliriz biter, hem daha guclu ve iyi bir konsol yeni nesilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam koylu kurnazi hareketi yazik .. bari boyle bir donemde milletin gozune sokar gibi yapmayin .. zaten aylardir acmiodum ps 4 u kasimda xbox alir gecerim

• Harbi rezillik yalnız.

• Arkadaşlar redditte konu açın. Türkiye psnde böyle bir durum var diye. Ve Japon psn merkezine artık neyse, mail atalım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.