Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Last of Us, Unch Collection ve Unch 4 arasında kaldım sadece 1ini alacağım.

Unc Col oynanmadan Unc 4 oynanmaz sanırım. Unc Col ile Tlou arasında da Tlou daha iyi gibi geliyor.

Hepsini oynayan arkadaşlar hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mortal Kombat X 49 TL

Mortal Kombat XL 59 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Hepsi oynanmalı fakat biri alınacaksa sadece, Tlou al.
  • Sağolasın hocam alıyorum şimdi bari kota yenilenmeden indirsin indirdiği kadar.

Psn Türkiye nin ya acilen şu kredi kartı sorununa çözüm bulması ya da 10 tl 20 tl lik gibi cüzdan kodları getirmesi lazım. İndirime giren kaç tane oyun kaçırdım ödeme yapamadığım için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne zaman? Nerede?

• Fliusit kullanıcısına yanıt
    Halkbank sanal kart kullanıyorum. Ben de alışveriş yapamiyordum. En sonunda cüzdana para yüklemeyi denedim ve oldu. Artık aynı karti cüzdana para yuklemeden de kullanabiyorum.

Kartınızı kabul etmiyorsa önce cüzdana biraz para yükleyin sonra ayni karti alisveriste kullanmayı deneyin.

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    Ben de halkbanka sanal kart kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç sorun olmadan alışverişlerimi yaptım. Bu indirimde de unc 4 ve infamous ikili paketi aldım hatta. Türkçe oyunların hemen hepsinde aynı anda indirim olması kötü oldu ama. Keşke aralıkla yapsalardı hepsini alırdım.
  • Milyonlarca para kazanıyorlar, site Us psn kopyalanmış hali. Türkçe olan oyunlarda, sitede Türkçe yazmıyor. Alışveriş yapıp 10 Tl lik kupon alıyoruz, 10,16 TL şeklinde kartımıza yansıyor. Koskoca firma ya bu, bu ne kadar profesyonellikten uzak yaklaşımlar. Binlerce müşteriye 0,16 krş kakalasan en azından çalışanların ücreti çıkar, çalışanlar varsa. Sen de haklısın
  • İndirimden aldığım oyunlarda toplamda 165 lira harcadım 10 lira daha harcarsam nisanda 35 TL gelir mi ona göre bir oyun daha alıcam?
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    uncharted 4 taze ve en ucuz fiyatı bu. harika bi oyun. bende 5.bölümdeyim daha.
    last of us ağlama garantili kusursuz bir başyapıt. ps3te bitirdim müzikler harikadır. hikaye anlatımı filmlerden iyidir. 30tl ye inerse alırım maksat ps4 te de bulunsun. heralde bitince tekrar hard modda oynadığım 1 2 oyundan biriydi.yenisi çıkıncaya kadar dahada ucuzlar. o yüzden uncharted4 daha mantıklı bi alım gibi. 2 side pişman etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MORTAL KOMBAT XL 59 TL
    MORTAL KOMBAT X STANDART 49 TL

EDİT: önceki sayfada yazılmış görmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 29 Mart 2017; 11:1:28 >
  • mecelik90 kullanıcısına yanıt
    Aradaki farkı banka da alıyor olabilir ama
  • Andromeda hala indirim yemedi mi yahu. İndirim yese de alsak.

• Arkadaşlar martta 175 tl harcamasına battlefield season pass dahil midir acaba bilgisi olan var mı?

• şu ps4 olayına geç girdim oynanacak o kadar çok oyun varki çalışan biri için ızdırap.şimdi witcher,bioshock var.birde battlefield 1 multiplayer oynuyorum.bloodborne ve darksouls serisi kaç gündür al beni diyor.bide yeni oyunlar çıktı horizon vs şöyle 2 hafta izin alıp hepsinin dibine vurası geliyor insanın
  • Gravity Rush 1 & 2 oynayan varmı, tavsiye edermisiniz ? Birde Knack var istek listemde. Hep kötü yorumlar okudum burada 18 tl vermeye değermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliman

şu ps4 olayına geç girdim oynanacak o kadar çok oyun varki çalışan biri için ızdırap.şimdi witcher,bioshock var.birde battlefield 1 multiplayer oynuyorum.bloodborne ve darksouls serisi kaç gündür al beni diyor.bide yeni oyunlar çıktı horizon vs şöyle 2 hafta izin alıp hepsinin dibine vurası geliyor insanın

Dark soul ve bloodborne tavsiye etmem eger ki iş var ise. Çok saat gömülüyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

quote:

şu ps4 olayına geç girdim oynanacak o kadar çok oyun varki çalışan biri için ızdırap.şimdi witcher,bioshock var.birde battlefield 1 multiplayer oynuyorum.bloodborne ve darksouls serisi kaç gündür al beni diyor.bide yeni oyunlar çıktı horizon vs şöyle 2 hafta izin alıp hepsinin dibine vurası geliyor insanın

Dark soul ve bloodborne tavsiye etmem eger ki iş var ise. Çok saat gömülüyor çünkü.

The Witcher 3'te çok u zun diye biliyorum ara görevlerle senaryo.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

biliyorum ama o atmosfer çekiyor hocam napayım

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

quote:

quote:

The Witcher 3'te çok u zun diye biliyorum ara görevlerle senaryo.

Ona fazla zaman gömmedigimden pek bilemiyorum. Alışamadıgımdan pek başında kalmadım.

• 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.