Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1543. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
76.189
Cevap
1.562
Favori
3.786.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2019 ilkbaharı,bu yıl sonu tanıtılır. (Linç edilmem umarım fanlar tarafından)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

2019 ilkbaharı,bu yıl sonu tanıtılır. (Linç edilmem umarım fanlar tarafından)

Bu konuda da böyle linç edecekse millet yuh artık. 2019 da bence tanıtılır oyun fuarında, 2020 yılbaşında çıkış yapar gibi, aslında önceki serilerde bu tarihlere bakmak lazım. PS4'te ilk çıktığında 6 sene en az kalacak denilmişti, ayrıca geçtiğimiz yıl PS 4 PRO lasnmanında bundan sonra her yıl yeni konsol çıkacak demişti yöneticiler. Bakalım göreceğiz.

Ayrı bir soru olsun, PS+'de aylık oyunlar sürekli kütüphanede kalıyor mu yoksa silinip gidiyor mu?
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Silinmiyor hep kalıyor. Plus bitince plus ın verdiği bedava oyunlar kilitleniyor plus ı yenileyince oynamaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Benim de merak ettiğim konu bu, acaba diğer psnlerden indiripte full oynayan var mı ?. Ben tr psnden indirdim dün de oynamaya başladım chapter 1 bitince herşey belli olacak

oyun us psn ye çıkar çıkmaz demoyu indirdim biraz oynadım kapattım cihazı ertesi gün haberi gördüm kestim cihazın internetini oynuyorum şuan chapter 3 teyim baya sarıyor oyun güzel olmuş :)
    şans işte

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Benim de merak ettiğim konu bu, acaba diğer psnlerden indiripte full oynayan var mı ?. Ben tr psnden indirdim dün de oynamaya başladım chapter 1 bitince herşey belli olacak

oyun us psn ye çıkar çıkmaz demoyu indirdim biraz oynadım kapattım cihazı ertesi gün haberi gördüm kestim cihazın internetini oynuyorum şuan chapter 3 teyim baya sarıyor oyun güzel olmuş :)
    şans işte

Tabi bedava olması da ayrı bi tat hocam 😂

• skrill hesabı üzerinden ps4 oyunu alabiliyor muyuz?
    bilgisi olan var mı?
  • Planet of Apes Last Frontier oynayan var mı? Fiyatı çok güzel şu an ilk çıktığında es geçmiştim ama tecrübe eden varsa az biraz fikrini alıp kapasım var
  • quote:

Tr psn deki demo da yemiyor hocam, test edildi onaylandı bizzat

• quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Planet of Apes Last Frontier oynayan var mı? Fiyatı çok güzel şu an ilk çıktığında es geçmiştim ama tecrübe eden varsa az biraz fikrini alıp kapasım var

ben ciktigi gibi almistim hocam. çok guzel bir hikayeye sahip oyun. son güncelleme ile tr altyazida gelmis olmasi lazim.

• Oyun türkçe ve hikaye çok iyi geçen hafta bitirdim. Tavsiye ederim.

• Yorumlar için teşekkürler, kapayım en iyisi güzel gider konsolda
  • Drima kullanıcısına yanıt
    İki farklı versiyonu var oyunun store'da farkları nedir ki acaba? Sonuçta Until Dawn tarzı bir oyun değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

İki farklı versiyonu var oyunun store'da farkları nedir ki acaba? Sonuçta Until Dawn tarzı bir oyun değil mi?

Hocam Team Ape Bundle ek olarak 5 avatar ve oyun sesleri veriyormuş (açıklama kısmında yazan bu)
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP3465-CUSA08951_00-POTAGAMEAPESBUND

TEAM APE BUNDLE' şunları içerir:
    - 5 Ape Avatars
    - Oyun Sesleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

satndart versiyon alin hocam 24luk olani. diger versiyonda 5tane avatar var bence gereksiz..

• Drima kullanıcısına yanıt
    Düz versiyon daha mantıklı o zaman. Alacaksanız sec'd talibim, ortak alalım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Ps3 ten aldığı zevki ps4 ten alamayanlar bu konsolla veya oyunlarla ilgili değil yaşla ilgili. Bundan 8-9 sene önce 5 km yol yürüyüp ps cafe ye pes oynamaya gidiyorduk. Şimdi evde var açıp oynaması zor geliyor.

9 sene önce bir konser için Almanya’ya gitmişliğim var şimdi 10 km ötedeki konser salonuna gitmesi zor geliyor. Gitsem de zevk almıyorum. Tamamen yaşla ilgili :)

Hocam valla helal olsun. Ps1 zamanında gece 2 de evden çıkıp arkadaşa gidip sabaha kadar RE Nemesis, parasıte eve, Silent Hill Oynadığım zamanlar aklıma geldi. Eyvallah. Şimdi kıçı kaldırıp markete inmeye eriniyorum :-(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shankssan -- 1 Mart 2018; 22:43:35 >
  • henüz oyun almadım origin bekliyorum acaba yarın hafta sonu indirimi gelir mi
  • Reisler birşey sorabilir miyim. Şuan ghost warrior 3 ve sniper elite 4 indirimde.

Gizli ilerleyip sniper olmaya bayılırım. Daha önceki oyunlarını pcde oynadım. Bunları oynamadım. Pc yok kaldıracak. Konsolda fps oyununda iyi değilim. Ancak uzaktan gizli vuruşta iyiyim. Çarpışmada I am dead 😂

Sizce almalı mıyım birini. İyi gider miyim. Çarpışma da eh işte yeniyim baya

• Ubisoft oyunlarına indirim gelmiş. Watch Dogs2 göz kırpıyor ama bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Ubisoft oyunlarına indirim gelmiş. Watch Dogs2 göz kırpıyor ama bilemedim

ben de origins bekliyordum ama hala yüksek fiyatı
  • 
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.